Jump to content

NoTo

Forumowicze
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NoTo last won the day on May 12 2018

NoTo had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. @Max Pain tylko w jeden sposób można to sprawdzić rozumiem, że nie łamie to zasad forum bo to kradzież nie zaplecze. @Konradnbk możesz wrzucić domenę
 2. To się robi automatycznie. Nikt tego ręcznie nie klepie. Jedyny koszt to hosting + domena + trochę czasu aby poprawić htmla jak coś się źle zescrapuje. Mogą ci nie powiedzieć jaka firma robi seo ale jak im wyślesz linki do ich biznesu i stronę i webarchive i pokażesz ze content jest kradziony to skontaktują się z firmą seo i zapytają się dlaczego płacą za coś co jest niezgodne z prawem. To jest moja rada. Mam biznes i co jakiś czas kradną mi zdjęcia i ja tak działam. Jeżeli ktoś ma inne doświadczenia to niech pokaże jaką ma sprawdzoną metodę chętnie ją poznam.
 3. @MaxPan jak ja lubię te dyskusje, że prawnik pomoże i sprawa w sądzie itd. Pewnie ja tylko trafiam na sąd co mi prowadzi już 9 rok sprawę. Tak wiem, że odtworzony content z webarchive. Nigdzie nie napisałem, że pokrewny biznes. Napisałem, że ktoś przywrócił stronę aby likować z niej. Jeżeli nie jest to jakiś lewy biznes to zwykle linki prowadzą albo do właściciela domeny albo do jego klientów.
 4. Poczekaj chwilę pojawią się linki do biznesu, który prowadzi i wtedy będziesz miał kontakt.
 5. U mnie na wizytówkach konkurencja zmieniała raz na tydzień nazwę. Ja zmieniałem na starą nazwę i tak długo aż im się znudziło. Brak spadków jedynie potwierdziłem telefonicznie, czy to automat, czy ludzie. Potwierdzili mi, że ludzie i sugerowali, aby tak zostało. Ale po co mi wizytówka, która nie jest widoczna na interesujące frazy.
 6. Chyba coś ostro nabroili. Dziś sytuacja się powtórzyła te same strony znów wyleciały. Ponowna indeksacja nie wiele dała.
 7. Nie tylko strony główne poznikały. Niektóre podstrony w innym sklepie również znikły :)
 8. hej, Od rana obserwuje to samo. Jeden z moich sklepów nie ma strony głównej w indeksie. :) Nic nie robione tylko wrzucone dwa nowe posty na bloga. U mnie w branży od dziś wyniki ostro rotują.
 9. @Beerbant i jeszcze jedno pytanie. Jak się mają zasięgi do późniejszych konwersji. SM bije bloga przy tym samym poście?
 10. @Beerbant to teraz mnie to zaciekawiło. Zasięgi liczone były w jakim okresie czasu. Informacje na blogu były pisane np. 25 % zniżki na nową kolekcje ciuszków w sklepie, czy Domowe sposoby na wyleczenie zęba?
 11. Co to znaczy zablokowana? Nie wyświetla się? czy masz jakiś komunikat od google?
 12. TAK możesz. Interflora też jest zastrzeżona. W reklamie nie możesz użyć nazwy konkurencji ale możesz dodać do słów na które ta reklama się wyświetla. Proszę cię przeczytaj ten wyrok jeżeli nie po ang. to są w naszym ojczystym języku wpisy. https://www.google.com/search?q=marks%26spencer+kontra+interflora&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy