Jump to content

Ziom1988

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. Hej, a jak mamy frazę kluczową np. hotel a nie chcemy żeby się wyświetlało dla hotel warszawa, to nie wystarczy dodać do słów wykluczających : warszawa?
 2. Hej, połączyłem już oba konta, wkleiłem kod na stronę. Ustawiłem jeden cel : mieżenie czasu spędzonego na stronie. Jak ustawić po jakich zakładkach chodzą ludzie?
 3. ad1. Nie mam. Nic na stronie nie sprzedaje (strona informacyjna - świadczę usługi), bardziej zależy mi na telefonach niż na e-mailach. Co za tym idzie raczej powinienem podpiąć kod konwersji za zasadzie - ile osoba była na stronie i ile zakładek zwiedziła. Ale nie wiem jak to ustawić. ad2. Nie stosuję żadnych rozszeżeń (budżet 25 zł dziennie max) ad3. Mam konto adwords i analytics ale nie wiem czy połączone bo nie iwem jak? Na analytics jeszcze nic nie działałem
 4. Witam, czy znalazł by się ktoś kto pomógł by mi skonfigurować adwords dla mojej strony tak aby zyskać więcej klientów? Aktualnie budźet dzienny około 25 zł i nie chciał bym go przekraczać, CTR 1.96% Średnio 40 kliknięć dziennie.
 5. A po co taki program? mam nim pingować swoją stronę?
 6. Hej a co myślicie żeby zakupić program addrer8? Czy on pomógł by mi samemu osiągnąć dobre wyniki? Jak on działa? Kupuję program, wpłacam na jakieś konto pieniądze a on dodaje linki?
 7. Nie no ja już sporo czytałem o pozycjonowaniu więc mniej więcej wiem na czym to polega. Na 18 fraz (regionalnych) jestem w pierwszej dziesiatce. Ale tak mi chodzi po głowie że jak bym się wypozycjonował do pierwszej dziasiątki na powyższe 2 frazy to by zwiększyło bardzo widzialność strony. Dodatkowo mam adwords. A co do kolegi powyżej... czemu jak zależy mi na mojej domenie to mam nie robić powyższych rzeczy? Co do umowy co miesięcznej to ja myślałem że jak dam jakiejś firmie pozycjonować i jak np. po miesiącu zrezygnuję to moja strona automatycznie wypadnie z pierwszej dziesiątki ale z te
 8. Zawsze mógłby mi ktoś pomóc, naprowadzić na strony gdzie można kupić dobre katalogowanie albo linki. Przecież za samą pomoc też mogę zapłacić.
 9. a zapytam, jeszcze tak. Czy może spróbować pozycjonować dalej sam, skoro udało mi się dojść do pierwszej 20 dla układanie kostki brukowej i pierwszej 30 dla brukarstwo to czy dalej kupując katalogowanie, linki itp strona będzie szła do góry?
 10. a co jest z tym nie tak? nie mówię że zerwę umowę po 1 miesiacu ale nie mogę związać sie z góry na rok...
 11. Witam, czy mogli byście mi polecić jakąś firmę bądź osobę która by zajęła się wypozycjonowaniem strony www (tylko jakiejś porządnej firmy). Interesują mnie frazy : brukarstwo , układanie kostki brukowej i inne związane z tym tematem. Do tej pory pozycjonowałem sam, o ile jestem pierszy dla niektórych fraz a dla powyższych dwóch około 30 to żeby być wyżej jest trudnoooo.... Pozycjonowałem poprzez dodawanie linków do różnych katalogów, precli , wykupowanie linków. Potrzebuję firmy która da mi normalną cenę za pozycjonowanie i gwarancję że to będzie działać. Jestem zainteresowany długotrwa
 12. Witam, jednak znowu zauważyłem zależność pozycji strony w google od adwords. 2 dni temu skończył mi się budżet. Reklamy przestały się wyświetlać, wczoraj sprawdziłem pozycje strony w google i prawie każda fraza spadła w wynikach wyszukiwania. Dziś znowu wyświetlam reklamy i ..... Pozycja strony wzrosła Dla jednej z fraz o 18 pozycji... dla reszty o 2 - 3
 13. Witam, podepnę się bo również mam problem z fakturą. Jak zakładałem konto to niestety zrobiłem błąd w moich danych i teraz na fakturze za kwiecień mam złe dane... Dane już poprawiłem, odczekałem kilka dni ale po kliknięciu na fakturę za kwiecień mam dalej te stare dane z błędem. Co mam zrobić żeby zmienić dane na fakturze żeby się wszystko zgadzało?
 14. mógł byś dokładnie to opisać? bo założyłem konto w analistics i nie wiem co zrobić
 15. Hej, a jak mam 2 konta adwords i na jednym wykorzystałem kupon a na drugim nie, to mogę z tego drugiego konta reklamować tą samą stronę co reklamuję na pierwszym koncie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy