Jump to content

it_management

Forumowicze
 • Posts

  2,796
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

it_management last won the day on July 27 2016

it_management had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  http://seomanagment.com/

Recent Profile Visitors

24,167 profile views

it_management's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

569

Reputation

 1. Maxpan Nie lubie opowiadania bajek - skąd możesz wiedzieć czy algorytm jest samouczący itd ?
 2. czy jest ktos kto miał jakiekolwiek sensowne wzrosty po tego typu linkach ? Obecnie linki z profili już dawno przestały "kopac"
 3. it_management

  ZenBLOG

  Też widzimy ten sam problem.
 4. Pierwsze pytanie jakie zadałbym firmie : 1. Poprosze o dowolny przykład klienta który był pozycjonowany w 2017 roku.. Słaba firma będzie zasłaniać się Nda lub podobnymi zapisami Dobra firma bez problemu pokaże Ci takiego klienta. 2. Pytanie co jeśli nie bedzie efektów po 3/6/12 miesiącach waszych działań - chyba najczęstsza sytuacja w seo
 5. co tzn faktyczna indeksacja? W wiekszosci wypadkow userzy ktorzy u nas twierdzili ze indeksacja jest 0 % nie potrafili jej po prostu sprawdzic.
 6. to raczej byl chwilowy pad - restart mysql lub innej uslugi.
 7. Podasz domene o jakiej rozmawiamy ? Przy takim budżecie skutecznie można obecnie pozycjonować klienta w jakimś małym mieście lokalnie.
 8. Plus większości klientów nie stać na "opracowanie strategi linkowania" i jej wdrożenie. Co pokazuje search console ?
 9. 1. wszystko zależy co jest zawarte w umowie 2. zależy od danej firmy 3. Różne są na ten temat terie - sprawdź jakie domeny sa w top10 na interesujace Cie fraqzy 4. jest mnóstwo firm którym płacisz za wykonanie konkretnych linków - natomiast nie możesz mieć wtedy pretensji , że nie ma "efektu" . Jeśli płacisz za efekt lub inny mieszany model to raczej firma nie pokazuje swoje strategi linkowania 5. ahrefs ma bardzo dużo botów - jeśli linki prowadzą z serwisów z ruchem /o dobrych parametrach to w ahrefs masz je po tygodniu max 2 6. metaopisy powinny zachecac ludzi to klikania w wynik Trudno jest ocenić czy jest zasługa firmy seo czy też zmian które dokonałeś. Jeśli jesteś niezadowolony porozmawiaj - jak to nie pomoże zmień firmę.
 10. Możemy zrobić ankiete gdzie użytkownicy będą mogli odpowiedzieć : 1. czy wolą zebyśmy skupili się na interfejsie (fakturach i innych sprawach) 2. czy też wolą osiągać szybszą indeksacje/jej wyższy poziom Przy obrotach które generuje projekt nie da się zrobić wszystkiego bo jest to po prostu nieopłacalne.
 11. Na chwilę obecną automatyzacja faktur jest zbyt złożona do wdrożenia. Wszystkie faktury powinny wyjść dzisiaj. Art. 106i. 1. Fakturę wystawia się nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano dostawy towaru lub wykonano usługę, z zastrzeżeniem ust. 2-8.
 12. nie jak go zablokujesz ... a w przypadku takim jak opisał maxpan (czyli nowa firma seo disavow ) i 301 w niczym nie pomaga bo w search console widać te linki.
 13. To przeciez jasne ze klient nie bedzie wykupował ahrefs czy majestica tylko skorzysta z czego co wydaje sie "naturalnym" wyborem czyli search console..
 14. Jesteś pewien tego co piszesz ? Robiliśmy testy i search console pokazuje linki z 301 !!
 15. Jak system wypada na tle konkurencji pod względem skuteczności ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy