Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/14/2020 in all areas

 1. 3 points
  bus do peru Faktycznie po wejściu na stronę i zobaczeniu 5 jednostek reklamowych nasuwa się jedno: MFA. Nie wygląda to pro.
 2. 2 points
  Szczerze powiedziawszy to patrząc po Twoim pytaniu to wynika, że niewiele na razie wiesz. I czego Ci nie życzę, to żebyś nie skończył jak 90% osób planujących ciągnąć gruby hajs z reklam, gdzie w zasadzie wszystko kończy się na planach i stworzeniu lipnej stronki. Na początek spokojnie wystarczy Ci dowolny hosting za 50 - 70 zł na rok np. unixstorm, który ma dobrą renomę. Jak natomiast rozkręcisz projekt to wtedy będziesz spokojnie mógł zwiększyć pakiet lub zmienić hosting. Natomiast jestem przekonany, że przez kilka miesięcy na pewno nie osiągniesz ruchu, który nie byłby w stanie obsłużyć pakiet za 50 zł. Lepiej zrobisz jak to zaoszczędzone 100 zł na hostingu przeznaczysz na wstępie na jakieś inne rzeczy
 3. 1 point
  Też miałem problemy z obciążeniem na unixstorm, musiałem zrezygnować. Co ciekawo te same strony działają nawet z większym ruchem na innych szared i nie ma problemów.
 4. 1 point
  Ja teraz potrzebowałem jakiegoś małego pakietu i przetestowałem ten hosting - plan SSD - https://hosting.linux.pl/hosting.html i mogę Ci jak najbardziej polecić. Unixstorm też miałem i wszystko z nimi w porządku, ale czasem przy stronie na WP skakało obciążenie o przekroczeniu nawet kilkadziesiąt razy dopuszczalnego obciążenia pomimo, że ruchu na stronie nie było, więc dziwne mi się to nieco wydawało.
 5. 1 point
  Dlaczego mam tak daleko szukać, skoro mogę wpisać kody rabatowe?
 6. 1 point
  A czy obecnie w ogóle Google bierze pod uwagę to, że ta domena najlepiej odpowiada zapytaniu wstukiwanemu do wyszukiwarki (w sensie: "kody")? Na mój gust to jak ktoś wpisuje kody to taka strona jak kody.pl powinna naturalnie być jedną z górnych pozycji z racji że sama domena w 100% odpowiada temu co wpisuje. No ale mój gust a gust Google to dwie odmienne rzeczy :).
 7. 1 point
  Mi akurat ta strona się podoba. IMHO wykonanie w 100 % koresponduje z tematyką. ... I wczytuje się błyskawicznie, co jest niewątpliwie dużą zaletą.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Podsyłam i ja. Wesołych Świąt Panie i Panowie SEO-wcy !! Zdrowia i wytrwałości
 10. 1 point
  @Xann wie jak promować luksusowy produkt. Zawsze wiedział. e: Fajnie zajrzeć na początkowe strony tematu, przypomnieć sobie tamten klimat, osoby. Nie do ogarnięcia dla nowicjuszy
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy