Jump to content

ar4

Forumowicze
 • Posts

  2,933
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by ar4

 1. Próbowałem tym marge, ale coś nie połączyło array_unique chciałem wyrzucić duplikaty, ale nie połączyło mi tych ww.
 2. Witajcie, po dumpie otrzymuję takie tablice: Array ( [0] => WP_Post Object ( [ID] => 313 [post_author] => 1 ) [1] => WP_Post Object ( [ID] => 320 [post_author] => 1 ) ) Array ( [0] => WP_Post Object ( [ID] => 222 [post_author] => 1 ) [1] => WP_Post Object ( [ID] => 320 [post_author] => 1 ) ) Chciałbym jakoś to scalić , aby wszystkie tablice (pierwszego poziomu np. [0] => WP_Post Object ) były w jednej, abym mógł wyrzucić duplikaty i sortować randomowo... Obecnie cały kod odpowiadający za to to: $id = get_the_ID(); $tguides_value = get_field( 'id_kategorii' ); $new_str = str_replace( ' ', '', $tguides_value ); $tguides_array = explode( ",", $new_str ); $catsArray = $tguides_array; $terms_array = array( 'taxonomy' => 'specjalizacja', // taxonomy 'parent' => 0, 'include' => $catsArray, // wprowadzene ID kategorii z PA 'orderby' => 'include', ); $services_terms = get_terms( $terms_array ); foreach ( $services_terms as $service ): ?> <?php $post_args = array( 'posts_per_page' => -1, 'post__not_in' => array( $id ), 'post_type' => 'specjalisci', // custom post type 'orderby' => 'rand', 'order' => 'ASC', 'tax_query' => array( array( 'taxonomy' => 'specjalizacja', // taxonomy 'field' => 'term_id', 'terms' => $service->term_id, ) ) ); $myposts = get_posts( $post_args ); foreach ( $myposts as $post ) : setup_postdata( $post ); // // WYŚWIETLANIE TYTUŁU // endforeach; endforeach;
 3. Oj, nie przesadzaj. Seowcy walą setkami tysięcy linków i nic się złego nie dzieje. Jak chcesz wrzucić kilka linków do tego samego artykułu to lepiej będzie jak wrzucisz jeden link - first count link.
 4. To jeszcze wrzucę swój 3 grosze... 1. Zacznij czytać forum, mniej więcej od początku jego istnienia (tak, stare teamty). 2. Czytaj blogi anglojęzyczne, tam chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, testami, metodami działania itd. 3. Sam testuj co działa, a co nie działa. 4. Podglądaj innych, jak to robią (przynajmniej to co możesz to zobaczysz).
 5. Dzięki za uznanie w usprawnieniu edytora, a co za tym idzie za naturalny link dofollow
 6. Oj... minęło trochę czasu, a pod tym samym adresem nieustannie katalog firm. Dzisiaj znajduje się już na idir. Co prawda wiem, że jeszcze logo do podmiany i nie wszędzie są miniaturki, ale to z czasem ulegnie zmianie. Już teraz można dodawać swoje firmy Prawie 12 lat katalog firm pod adresem firm-katalog.pl
 7. A to nie rozwiązuje twojego problemu?? https://support.google.com/adsense/answer/2490070?hl=pl
 8. Jeżeli inaczej wygląda formularz to musisz edytować style CSS. Najprawdopodobniej masz przypisane style do ID formularza, jak wrzucasz nowy formularz to otrzymuje od nowe ID, a więc style na ten formularz nie działają.
 9. Jak nawet, to można zmienić na max-widht: xx; width: 100%
 10. Trzymaj na stałe. Nie bez znaczenia przekierowanie 301 jest przekierowaniem stałym, permanentnym. Koszt przeniesienia linków z A na B, często jest nieopłacalny względem przedłużenia ważności domeny na kolejny rok. Zamiast tracisz czas na "przepinanie" linków, poświęć go na pozyskanie nowych linków dla domeny nowej.
 11. Ty wiesz ile już czasu na to czekają inni? Oni już wcześniej podawali termin wypuszczenia ioncube, może tym razem się uda
 12. Przecież można w function nie ładować bibliotek ja, CSS i wyjdzie na to samo. Prosty if i po sprawie.
 13. Ty również na gotowcach, a później płacz że dziury, że strona wolna itd... Ogólnie wiele wymienionych wtyczek jest zbędnych np. Really Simple SSL. Lepiej gdybyś w bazie danych zmienił linki na https i wykonał 301 w htaccess. Ta jedna wtyczka tak mocno obciąża serwery, że aż głowa mała.
 14. Czy wy wszyscy na gotowych szablonach działacie? Edytuj plik function jak tylko chcesz ale tylko na własnym theme. Do wyłączania plugionow polecam FTP i zmiana folderu pluginu.
 15. ar4

  ZenBLOG

  To jeszcze żyją te projekty o Seby? Ja myślałem, że rok temu umarło wszystko... Jakie efekty z ogłoszeń?
 16. No to ja z innej strony. Jak identyfikuje się ten bocik? Chciałbym prewencyjnie go zablokować u siebie.
 17. @General_Depet jak zmienić IP licencji dla domeny? seokatalogi.pl nie działa
 18. 1. Planujecie sprzedaż firmy jak poprzednika? 2. Jakaś gwarancja cen hostingu? Za rok czy dwa cena nie poleci o 300% itp.? 3. Zmigrujecie mi konto od konkurencji, tak jak piszecie na stronie? Około 10 domen i 20 subdomen. Każda z bazą, lets, różne PHP. A jak się sprawdzicie to w ramach tego samego przedsięwzięcia z drugiego hostingu?
 19. Nie mówię, że musisz - podałem tylko rozwiązanie.
 20. Masz wtyczkę acf yoast seo czy jakiś tak, która uwzględnia acf w analizie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy