Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/06/2016 in all areas

 1. dla tych, dla których wygląd właściciela nie ma znaczenia, a regulamin jest do przyjęcia. To co dla mnie najważniejsze, czyli indeksacja jest na wysokim poziomie. Przetestowałem już spore paczki linków. Obecnie nigdzie tak łatwo mi nie wchodzą i nie zostają. ale jak już wspomniałem to może mało znacząca informacja w całym tym wątku przesiąkniętym hejtem spowodowanym wiekiem i doświadczeniem właściciela. Zluzujcie i przestańcie zazdrościć jest młody, więc ma do tego wszystkiego prawo.
  4 points
 2. Po pierwsze to nie jest wcale duży serwis aby mógł skorzystać z "mocy" linkowania wewnętrznego, po drugie brak pojawiania się nowych linków do serwisu jest wyraźnym sygnałem, że przestał być interesujący. To chyba jasne, że serwis który przestali "linkować internauci" jest "nieatrakcyjny" skoro go nie "linkują" i wylatuje w kosmos . Poza tym jak ktoś już wspomniał "konkurencja nie śpi" .. Jak to powtarzał Zwierzak z Muppetów ?? Aha : "mysleć, myśleć, myśleć..."
  2 points
 3. fajnie ze projekt się rozwiją. myślałeś nad sugestiami @Finana ? takie pytanie odnośnie kodów QR czy często używane ?
  1 point
 4. Ja to czekam tylko jak komuś zarobki w adsense spadną i zgoni to na 500+
  1 point
 5. jak nie wezmę? właśnie o to chodzi ja na piwne zakupy jeżdżę dostawczakiem
  1 point
 6. Dokładnie takie są stawki - 500-800zł na "biznesplan" do urzędu pracy i ponad 1500zł za profesjonalny biznesplan. Gdybyś potrzebował wzór biznesplanu, który jest przyjmowany do instytucji publicznych i porady jak go wypełnić aby dostać kasę, to tutaj masz: http://www.niepoddawajsie.pl/jak-napisac-biznesplan/
  1 point
 7. Co wy za przeproszeniem przeprz...cie... W Paydaymansion czy Volsor jest to już od dawna, po prostu jesteście ich klonem. Nawet poziomy prowizji prawie 1:1 (tylko, że w Volsor są lepsze stawki). Volsor: U was: Naprawdę, nie wymyśliliście nic innowacyjnego. 10 lat spamu:
  1 point
 8. Jeśli jest napisane ze standardami i dobrymi praktykami, to nie powinno być problemu by inny programista nie "programusra" mógł je rozwijać lub modyfikować nawet bez dokumentacji
  1 point
 9. To zaczynaj od testów, a nie patrzenia na współczynniki które nijak się mają do oceny strony przez Google. Postaw 10 stron każdą linkuj w innym sposób, testuj wszystko co dostępne na rynku, analizuj i wyciągaj wnioski wtedy twoja strona "poszybuje".
  1 point
 10. Szczególnie w affilacji zrobiło się bardzo dużo wolnego miejsca na nowe domeny:) Wyniki z 1 i 2 września na jedną z fraz "zarabiających" (reszta fraz wygląda identycznie). Nie trzeba mieć wprawnego oka, aby zauważyć pewną prawidłowość w kolumnie reg_data (data rejestracji domeny)
  1 point
 11. Panowie jak chcecie komentować zdjęcia to są od tego facebook czy instagram, tutaj dzielimy się spostrzeżeniami na temat systemu.
  1 point
 12. I wy tak na serio wrzucacie swoje miejscówki s_matysikowi?
  1 point
 13. Nie zawsze. A teraz sobie pomyśli, że autora samochód przyjechał na pasach, wyjechał na biegun, poszedł do zakonu, inne Grzebanie w czyimś kodzie może Ciebie kosztować więcej jak napisania jeszcze raz skryptu on nowa. Oczywiście autorskie oprogramowanie dobrze skrojone "na miarę" jest lepsze tu nie ma 2 zdań, ale jak już to od firmy nie jednoosobowej i nie jako pierwszy klient .
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy