Jump to content

Merf

Forumowicze
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Merf

 1. Jeśli serwis promuje nielegalnych bukmacherów to nie powinien być dopuszczony do systemu dla bezpieczeństwa wydawców. Jeśli w przeszłości były problemy jakiekolwiek w tym zakresie to właśnie wtedy kiedy dochodziło do promocji nielegalnych bukmacherów. Nie wiem czy jest to możliwe, aby po prostu dochodziło do moderacji serwisów ( pod kątem tego czy promują legalnych bukmacherów a ich jest <10 ).
 2. https://www.silesiasem.pl/pozycjonowanie-stron-bukmacherskich-juz-legalne-w-polsce
 3. oczywiście nie musisz mieć kredytów w antigate. Lepiej, nie musisz nawet zakładać tam konta. Xevil Zastepuje Ci ten serwis po prostu. Reszta powiedziana wyżej.
 4. Jak wprowadzisz odblokowywanie captcha to będzie to spora przewaga nad stat4seo, które tego wprowadzić nie chce.
 5. Może po prostu prowadzisz sezonowy biznes i mimo lepszych lokat zainteresowanie tematem w danym okresie zmalało.
 6. Merf

  ZenBLOG

  pojawienie się solidnej konkurencji może jedynie zmienić postać rzeczy.
 7. Strona główna teoretycznie jest zawsze mocniejsza/bardziej podlinkowana, wiec teoretycznie z niej bardziej opłacało by się pozyskać linka.
 8. Nie da się sensownie odpowiedzieć na Twoje pytanie. po prostu - "nie ma zasady". Każda strona to kwestia indywidualna.
 9. sprawdź. Netpeak checker. Tak - trzeba tam podpiąć Api wskazanych kont. Są i darmowe plany, z ograniczeniami rzecz jasna.
 10. zdaje sobie sprawę, jednak dla mnie jako użytkownika serwisu bardziej wkurzające jest upublicznienie domen.
 11. ciekawe tylko co wskórają. donos gorszy niż anonim DT
 12. @Anmato. Mają taką ofertę. Chodź nie jest dostępna na stronie na ten moment. Musisz pisać ticket.
 13. plus takiego rozwiązania ( o ile było by prawdziwe ) jest to, że ograniczone były by możliwości tzw. depozycjonowania.
 14. m.in dzięki temu narzędziu mamy to co mamy teraz przy aktualizacji algorytmu. Jeśli dokonasz zgłoszenia/donosu swoich linków z publicznych miejscówek, spowodujesz też spadki innych stron które linkują z tych miejsc ponieważ dane lokalizacje zostają tzw. 'oflagowane'. Google to wprowadził, by 'bezmyślni' pozycjonerzy sami się wkopywali.
 15. w sumie mobilizowałbyś wtedy każdy system do utrzymywania jakości przez cały czas
 16. Dlatego napisałem jak jest obecnie, ale też wiem że to co pisze matysik nie jest wprowadzaniem Was w błąd. Wtedy ta metoda mogła dawać lepsze rezultaty. Skoro czepiacie się chłopaka o to co pisał w przeszłości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy