Jump to content

Czas reakcji google na posty na forach

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Update nr 1 :

Blast (czyli uruchomienie xrumera ) odbyl sie z predkoscia 367 linki na minute wiec calkiem niezle.

Widac juz pierwsze efekty :

administracja linux - 1

administracja windows 4

administrator linux 1

administrator windows 1

Oczywiscie w dalszych dniach mozna spodziewac sie spadku. Nastepny update za kilka dni.

Hmm dosyć ciekawie się to prezentuje, tylko walić 350 linków per minuta na jakieś bardziej nowsze domeny, to ja bym sie bał ;) .

Bal ale czego ? Dokladnie taki sam blast dalem na czysta nowa domene w konkursie seo 2010 i nie bylo jakis problemow z tego powodu. Strona caly czas jest w top10/20. Zeby osiagac taka wydajnosc Xrumerem trzeba sporo miesiecznie wydac na mocny serwer z laczem 100mbps/ unlimited traffic.

Test nr 2 :

Stan obecny :

sporty - 33

sporty zimowe - poza top50

sporty ekstremalne - poza top50

Test nr 2 :

jaka domena?

Ciekawy test - choć na moje - oko mimo fajnych pozycji, nie będą one długookresowe - choć można to "ominąć" by jednak były ;) Ale to może nie będę na tacy dawać - bo zbyt duże spamowanie by było, a i tak większość powinna widzieć o co chodzi.

Fajnie jak byś jeszcze przetestować całkowicie to na świeżej domenie, a jeszcze lepiej domenach. Np. fajnie się do takich testów nadają .TK

Zarejestruj z 10 domenek - zrób je "tematyczne" na podstawie tekstów z wikipedii przepuszczonych przez synonimy.

Tematykę tych 10 domen rozłóż od najprostszych, po najcięższe - optymalnie ~5 fraz/domenę.

Co Ty na taką propozycję?

Edited by Ptaq

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Czas na maly update :

administracja linux - 1

administracja windows 3 (zmiana o 1 oczko w gore )

administrator linux 1

administrator windows 1

Druga strona :

sporty - 10 - awans o 23 miejsca

sporty zimowe - poza top50 - bez zmian bynajmniej w monitorowanym obszarze (wciaz poza top50 )

sporty ekstremalne - 15 - zmiana na plus trudno okreslic o ile pozycji.

@gugsen: ja przywaliłem drobne 20 tysi na finasową świeżynkę 2 tygodnie temu. Efekt #23 na razie :) a nie było.

@it: ciekawy efekt :) poczekajmy kilka dni :D

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy