Skocz do zawartości

LuckySpamer

Forumowicze
  • Postów

    389
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuckySpamer

  1. Michał, Ja myslałem ze te bonusy to sa zliczane ze wszystkich kont danego uzytkownika, mysle ze administracja w bardzo duzym stopniu wie kto jakie konta ma, szczegolnie jezeli mowa o tych 5 najwiekszych graczach.. a jak nie, to troche dziwnie ;P Sagi, ja jestem za tym aby sprzedawac te pkt.
  2. Odnosnie bonusu: https://www.gotlink.pl/forum/topic/1298-kto...m-zarabia/#1299 Moze by jeszcze zrobic bonus dla osób majacych jak najwiecej stron w systemie.
  3. Nie rozumiem tego... domeny glowne zabieraja punkty wszystkim subdomena w systemie? (kazda po troche?)
  4. Co 2 tygodnie? hmm keidys bylo co 3 dni. No faktycznie 2 tygodnie. A czym sagi sprawdzasz? Nawet jak sprawdzasz, to pozniej gotlink musi znowu sprawdzic. Ja na oko wiem, bez sprawdzania ;p keidy jest dobry moment aby dodac strony.
  5. To moze zróbcie "Zgłoś ponownie strony takze w seomatik" ? Czy mozna codziennie zgłaszac, czy jest bariera czasowa, np. co 3 dni?
  6. ze stronami to ja pomoglem szkoda tylko ze te ciecia beda xD
  7. Xrumer do detalicznej indeksacji haha
  8. łapie i równie szybko traci. Jak pingujesz 100 domen na 1 IP, podobny sktypt czy ten sam to Ci nie zaindeksuje 10% w 3-4 dni. A mozliwe ze nigdy nie zaindeksuje. ...uzywajac samych pingów.
  9. no okolo 50-100 na 1 strone. I juz wiecej nie. To w 3-4 dni srednio łapie index? Zlicza na poczatku wiecej niz 1 podstrone zaindeksowana?
  10. korzystajac z takich dobrych list za 2-3k mozna szybko indeksowac nowe strony, i nie dostaja bana?
  11. FiKaS, to pytanie w stylu: dlaczego eweblink nie daje przykładu i nie ma opcji masowego dodawania linków tak jak Gotlink.pl. pozdrawiam bzdura Jak ktos tak mysli to nawet lepiej bo wiecej na tym skorzystam. Najniższa? Przede wszystkim stabilna, a ostatnio rośnie w górę (120zł/100k). Przy czym cena konkurencji spadła o -50%, no i wiele opowiada się o tym, że dalej bedzie spadać... morimoto, zamin sie zaczniesz wypowiadać zoriętuj się dobrze w temacie.
  12. Do gotlinka pasuje cytat: Proście a będzie wam dane.
  13. Ile subdomen na 1 domene .info mozna zrobić?
  14. No i mamy równe 110 000 stron w gotlinku wyrównująca strone mialem przyjemnosc aktywowac Niech ktos jeszcze doda 204 strony i gotlink bedzie mial wiecej stron niż: seo.net, seopartner i eweblink razem wzięci. OLE!!!
  15. Dostalem pierwsze 2 linki w GOLD i dla mnie mnie tragedia. Strony z site=4 oraz z site=6. Wygladajace jak normalne zaplecze po niecale 1000 znakow na 1 podstronie. Obydwie strony maja PR3, no ale co mi z tego jak takie cos soba reprezentuja... Koszt 1 linka wynosi 36 punktów. cena za 1 pkt to 5zł. Czyli płace za tego linka ponad 180zł m/c :/ Mam nadzieje ze obecna sytuacja jest jedynie chwilowa i zostanie opanowana.
  16. Nie polecam szybki-serwer.pl wykupiłem 15 kont, 15 IP, załozyli mi konta, chcialem włączyc wildcard za 1 razem włączyli, a pozniej totoalny brak kontkatu z supportem, pisalem, dzwonilem, emailowałem - zero kontaktu. NIE POLECAM.
  17. Zgadza sie, mniemałem o rotacji
  18. I bedzie jeszcze wiecej, zadbam o to
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności