Jump to content

Czas reakcji google na posty na forach

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ŁAdnie

A jak postawisz nową stronę zero indeksu . Na nowej domenie. Bez żadnych dodakowych dopalań, linkowań - tylko xrummer i fraza normalna lub trudna - To będzie fajny Test.

Ale wyniki są imponujące:

Pagerank :3

Alexa Rank :2,074,942

Backlinks Yahoo :1,955

Backlinks AltaVista :1,660

Backlinks AlltheWeb :1,570

Podałem i zobaczę za tydzień te wyniki wpisów, bo przy takim rozpedzie to cos nabierze

1.Moge odpowiedziec czy dla mnie byla trudna : nie : czy wiele osob uwaza ja za trudna : tak . Jest manual w pdf , sa ciekawe fora (platne ) wiec jesli ktos chce to moze.

2. nie potrafie na to odpowiedziec

3. nie sa dostepne to moje wlasne modyfikacje - to sa jakby instrukcje obslugi formularzy na roznych rodzajach for , dodatkowe pola ktore mozna trafic

A podałbyś jakiś link do takiego forum gdzie można wykupić taką płatną subskrypcje i dowiedziec sie więcej na temat dodatków do xrummera ?

Chętnie bym coś się więcej dowiedział bo stwierdzam że paczka oryginalnego xrummera ma małą skutecznośc..

Edited by dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Panowie, a ja bym do tego podchodził jednak spokojniej. Wykupiłem blasta na 15-20 000 postów na cztery frazy, bo bylem pod wrażeniem wyników i jak na razie w moim pozycjach praktycznie brak zmian (1 fraza poszla do gory o 1 pozycje, dodatkowo jest ona cały czas preclowana). Trzy z dopalanych fraz pod katem konkurencyjnosci postawiłbym spokojnie tak jak te w tym tescie, może nawet i słabiej. Tu po 24 h był skok do góry i potem w kolejnych dniach, ja tego po pierwszej fazie nie potwierdzam.

Oczywiście poczekam jeszcze parę dni, bo przecież tak wyglądał test it_maganement i dam znać.

Edited by mark

it_management: bez obrazy, ale gdzie w tym teście napisałeś, że używałeś jeszcze kanałów rss do indeksowania? Nigdzie o tym nie wspominałeś chyba.. a teraz się okazuje, że do tego testu użyłeś dodatkowych technik..? Dziwna sprawa ;) Ale niema problemu, jak tylko otrzymam logi wrzucę to do kanałów rss, zapinguje scrapeboxem, + dopale SWL i napiszę jakie efekty, cały czas mam nadzieje, iż będą takie jak u Ciebie, lub chociażby w ogóle coś zauważę.. bo na razie jest jak pisałem.

Edited by mark
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy