Jump to content

Czas reakcji google na posty na forach

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Ja sobie śledzę linki it_management i rejestruję się na forach :) Na jednym niemieckim forum w temacie odpowiedziałem i jeden Niemiec odpisał mi: Bardzo ciekawe, między-bot :) (tłumaczenie google). Oczywiście mu opisałem, że nie używam bota bo na razie jest dla mnie za drogi.

Zarejestrowałem się na kilkunastu forach i pozycję mi podskoczyły :) (frazy średnio trudne - choć dla każdego może to oznacza co innego)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

it_management masz jakąś bazę polskich for pod blasta?

Ewentualnie masz jakieś oferty specjalne dla forumowiczów PiO? Chętnie poddam testowi kilka swoich domen.

Widac juz pierwsze efekty :

administracja linux - 1

administracja windows 4

administrator linux 1

administrator windows 1

A ile dajesz w poście linków ? ( tylko te 4 dałeś? ) Pokażesz jakiś swój wpis?

Ja odpalilem wczoraj xrummera na localhoscie zapostował mi na ok 6k forach.Efekty bardzo ciekawe musze jeszcze kilka razy przesegregować liste...

Dodajesz linki na głownie spamerskich forach czy moderowanych ( lepszeych) ? Zyskujesz jakiś ruch na stronie z takiego postowania ?

Edited by dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Dlatego ze zbudowanie dobrej bazy to powiedzmy kilka miesiecy pracy 2-4 serwerow, Lepiej taka baze (mocna ) wykorzystac do promocji wlasnych stron lub stron klientow.

Co do ruchu i xrumera --- to nie jest moja specjalizacja wiec nie poczuwam sie w roli eksperta.

Dodaje wszedzie gdzie udalo sie w przeszlosci dodac (minus te z wirusami - one raz na miesiac sa filtrowane )

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy