Jump to content

dMien

Forumowicze
 • Content Count

  1,737
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dMien

 1. Doczytałem, że w myśl ustawy płatność kartą do gotówka. Ale nikt tutaj niczego nie załata. Przecież przedsiębiorca takie nieopłacone paragony anuluje... Tylko robią pod górkę sprzedawcom...
 2. W przytoczonym cytacie mowa jest o przyjęciu gotówki, a nie płatności. Ale fakt - nie wiedzą już, co mają wymyślać...
 3. Cześć, trochę wypadłem z tematów związanych z SEO i potrzebuję porady. Potrzebuję coś do harvestowania Google'a, posiadam Scrapeboksa i zastanawiam się nad zakupem proxy. Ale z drugiej strony, nie wiedząc ile będzie potrzebnych tych proxy, zastanawiam się czy są usługi, które oferują już zescrapowane SERPy, czy warto z nich skorzystać i czy nie wychodzą bardziej korzystnie finansowo - płacimy ryczałt za każdy SERP, nie przejmując się blokadami ze strony wyszukiwarki. Co ważne podkreślenia, zależy mi na jednorazowym przeszukaniu danego SERP-u, a nie codziennej jego analizie.
 4. Jeśli potrzebujesz sprzedawać na Polskę (polskie płatności/pole na NIP), to obczaj np. Shoplo ( https://www.shoplo.pl/pomoc/tag/produkty-cyfrowe/ ) albo Shoper ( https://www.shoper.pl/help/artykul/produkty-cyfrowe/ ). Jeśli sprzedajesz na świat, to Shopify ( https://www.shopify.com/blog/59308165-how-to-sell-digital-products-with-shopify ), albo chyba jeden z pierwszych produktów stworzonych do tego celu: E-junkie ( https://www.e-junkie.com/ ). Typowo do Wordpressa jest https://easydigitaldownloads.com/ . Tutaj masz też wymienione inne systemy: https://www.practicalecommerce.com/12-plat
 5. Cześć, jakie prywatne proxy do Google polecie do Scrapeboksa? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach ubić jest bardzo łatwo nawet te najdroższe?
 6. Cześć, chciałbym w prosty sposób sprawdzić, która z kilku tysięcy stron (domen) ma ruch, a która nie. Pewnie Google Analytics nie ma takiej opcji, ale może Piwik? Zależy mi żeby łatwo podpiąć kod śledzący pod domeny i mieć wszystkie domeny na jednym raporcie. Znacie coś takiego?
 7. Dzięki, ale tu nie chodzi o model, tylko o grafikę 2d. Mimo wszystko spróbuję
 8. Hej, a może po prostu ktoś z Łodzi zna CAD-a, albo podobny program, w którym czytelnie można przedstawić schemat działania mechanizmu?
 9. Cześć, Moglibyście polecić kogoś z Łodzi, kto potrafiłby zrobić w AutoCadzie lub innym programie dwie proste grafiki mechanizmu, które to grafiki będą się nadawać do wniosku patentowego? Dzięki
 10. Ok, skoro tak mówicie, to jeszcze przemyślę temat. Dzięki!
 11. Dzięki za odpowiedzi. Czytałem trochę o tym Getsoft, ogólnie opinie bardzo słabe. Postanowiłem, że zlecę napisanie takiego skryptu od zera. Pozdrawiam
 12. Jakby ktoś chciał, dzisiaj można kupić OnePlus One bez zaproszenia: https://oneplus.net/de/one
 13. Ale .eu po piątaku się dało.
 14. Haha, Mateusz i jak? Udało Ci się zamówić? Mi poprzedni preorder cofnęli, dzisiaj jest promocja black friday, ale nie można zamówić poza USA i Kanadę. A "normalne" zaproszenie wygasło. Masakra... Osoby które mają ten telefon, naprawdę muszą czuć się elitarnie.
 15. Cześć, szukam skryptu bazy noclegowej, ale koniecznie potrzebuję w niej dwie funkcje: - import obiektów z zewnętrznego pliku/bazy - funkcja "jeśli to twój obiekt, uaktualnij informacje", czyli mam zaimportowane podstawowe informacje o obiekcie, a klient może się zalogować i samemu dopisać informacje do już istniejącego wpisu. Spotkaliście się z czymś takim?
 16. Dokładnie, też wpisałem adres z mailboxde.com A co do mojego zamówienia... Zostało anulowane Wszystko niby zapłacone paypalem, a z karty nic nie pobrało. Z firmą żadnego kontaktu... Ale właśnie też dostałem zaproszenie na e-mail. Co ciekawe, szykuje się chyba jakaś mocna promocja na black friday, więc wstrzymuję się z ponownym zakupem.
 17. @Fikas mam to samo, telefony z cenach laptopów to mocne przegięcie. Dam znać, jak już przyślą.
 18. @Mar_Dal, faktycznie handlują, ale sporą mają na nim marżę. Uzasadnisz, dlaczego wg Ciebie to "shit"?
 19. Cześć, tak można kupić bez zaproszenia, ale w preorderze, który jest otwarty raz na jakiś czas przez godzinę. I tak kupiłem, więc temat już nieaktualny. Patrząc na specyfikację, faktycznie jest pogromcą flagowców. O "pikselozie" nie słyszałem. Już zamówiony, więc zobaczymy jak się będzie sprawował.
 20. Dzięki za odpowiedzi! @cinmar znam Akosoft, ale oni nie mają modułu do ofert pracy, dlatego rozglądam się jeszcze za czymś innym. Jest też Getsoft, ale oni znowu nie mają katalogu firm. @mcmagik polecisz jakieś konkretne, które używałeś i się sprawdziły?
 21. Biorę to pod uwagę, ale dopiero jak projekt wypali. Na razie chciałbym ograniczyć koszty do minimum.
 22. Cześć! Możecie polecić jakiś skrypt ogłoszeń lokalnych, który ma moduły: katalog firm, ogłoszenia (osobno dedykowane /praca, nieruchomości, automoto/ lub niededykowane, a z możliwością utworzenia kilku osobnych działów) i jakiś prosty CMS do utworzenia podstron niebędących ogłoszeniami?
 23. Wybory powinny mieć postać elektroniczną: podchodzi się, skanuje dowód (niebawem wszystkie mają być z chipami), wybiera na ekranie dotykowym odpowiednią pozycję, dziękuję do widzenia. Ale nie zrobią tego, bo wtedy by już wypadało udostępnić możliwość głosowania przez internet... A skutek tego byłby wiadomo jaki. Na "taśmach PO" o tym mówili.
 24. Cześć, Ma ktoś z Was może zaproszenie do zakupu telefonu OnePlus One? https://oneplus.net/one Podobno każdy nabywca telefonu dostaje zaproszenia do rozdania. Pozdrawiam
 25. Cześć! Możecie polecić mi jakąś firmę, która oferuje lajki na Youtube? Chodzi mi o to, żeby były bardzo dobrej jakości - żeby wyglądały naturalnie (rozłożenie w czasie, geolokalizacja itp.), żeby obsługa YT nie przycięła statystyk. Chodzi o "polskie" lajki. Jeśli korzystaliście z czegoś takiego i możecie polecić, będę wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy