Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze zmianą wariantu swojego w wpisu.

Jak mam wpis gold i zmieniam go na wpis zwykły to znikają mi wszystkie pola do wyboru kategorii, apo kliknięciu "wyślij" pojawia się napis: "Musisz wybrać przynajmniej jedną kategorię i podkategorię dla wpisu.

Strona nie została zmodyfikowana".

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zmianą wariantu swojego w wpisu.

Jak mam wpis gold i zmieniam go na wpis zwykły to znikają mi wszystkie pola do wyboru kategorii, apo kliknięciu "wyślij" pojawia się napis: "Musisz wybrać przynajmniej jedną kategorię i podkategorię dla wpisu.

Strona nie została zmodyfikowana".

Ktoś już miał podobny problem - okazało się że jeden plik nie wgrał się do końca na serwer - podrzuć mi jak najszybciej na PW lub kontakt@seokatalogi adres katalogu i dane do PA oraz FTPa.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powinno być OK - tak jak myślałem 2 pliczki nie wgrały Ci się prawidłowo na serwer :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zrobiona opcja komentowania tylko po zalogowaniu, a może by zrobić możliwość dodawania stron tylko po zalogowaniu? no chyba że już jest a ja jestem ślepy :/

edit:

i jeszcze jedno. jak ktoś dodaje wpis bez zalogowania/rejestracji, to po zatwierdzeniu wpisu w powiadomieniu o dodaniu do kata strony wysyłać także dane dostępowe do automatycznie utworzonego konta. oczywiście jak email już będzie w bazie oleje tworzenie konta i po prostu dopisze do danego konta dodane strony

Edytowane przez SilverT

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest zrobiona opcja komentowania tylko po zalogowaniu, a może by zrobić możliwość dodawania stron tylko po zalogowaniu? no chyba że już jest a ja jestem ślepy :/

W sumie można to wyczarować ręcznie ale masz racje przydałaby się opcja z PA - dopisane do 1.4.

i jeszcze jedno. jak ktoś dodaje wpis bez zalogowania/rejestracji, to po zatwierdzeniu wpisu w powiadomieniu o dodaniu do kata strony wysyłać także dane dostępowe do automatycznie utworzonego konta. oczywiście jak email już będzie w bazie oleje tworzenie konta i po prostu dopisze do danego konta dodane strony

Brzmi trochę skomplikowanie ale OK zapisuję "na kiedyś".

przy dodawaniu ikonek do kategorii w formacie .png - "Obrazki miniaturek muszą byc w formacie "jpg" lub "gif".

Kategoria nie została zmodyfikowana."

da się to zmienić ??

Faktycznie o .png zapomniałem - zaraz prześlę Ci poprawkę.

po ostatniej aktualizacji dotyczącej kodowania w powiadomieniach mailowych mam w odbiorcy =?utf-8?B??=

jak to poprawić?

A to bardzo dziwne - proszę o dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl lub PW.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doszukać postów dotyczących podobnego problemu a więc:

Chcę zmodyfikować adres strony (jest bez "www" a chcę z "www") i przy takiej próbie dostaję komunikat:

"Strona istnieje już w bazie - użyj opcji modyfikuj. Strona nie została zmodyfikowana."

Przy okazji często, zaraz po akceptacji strony, przy próbie wejścia do szczegółów wpisu skrypt "mieli" i "mieli" i kupa. W ogóle często wygląda na to, że serwer ma problemy z tym skryptem. To jest oczywiście shared hosting ale ruch na stronie jest niewielki - w okolicach: 40 UU/dziennie, katalog ma raptem 70 kategorii i podkategorii i 50 wpisów. Cache jest włączone.

Edytowane przez abinthenet
Katalog stron Indexer.pl - w sieci już od 2007 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmodyfikować adres strony (jest bez "www" a chcę z "www") i przy takiej próbie dostaję komunikat: "Strona istnieje już w bazie - użyj opcji modyfikuj. Strona nie została zmodyfikowana."

A jaka to wersja ? Bo ten błąd wyszedł jakoś w wersji 1.0 czy 1.1 a teraz jest już 1.3...

Przy okazji często, zaraz po akceptacji strony, przy próbie wejścia do szczegółów wpisu skrypt "mieli" i "mieli" i kupa. W ogóle często wygląda na to, że serwer ma problemy z tym skryptem. To jest oczywiście shared hosting ale ruch na stronie jest niewielki - w okolicach: 40 UU/dziennie, katalog ma raptem 70 kategorii i podkategorii i 50 wpisów. Cache jest włączone.

Pewnie problem z pageglimpse a dokładnie funkcją get_headers() która w niektórych hostingach jest zablokowana - daj namiar na FTPa i PA to zobaczę co jest nie tak ale wpierw zrób aktualizację do 1.3 jeśli jeszcze jej nie zrobiłeś.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że pracujesz nad modyfikacją któa ma bardziej przypominać katalog firm ?

Ta modyfikacja w dużej części jest już dostępna w obecnej aktualizacji 1.3 - niedługo wyjdzie 1.31 z dodatkowym sortowaniem utworzonych w wersji 1.3 pól formularza. A pomysły do 1.4 jeszcze zbieram :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności