Jump to content

pyzdera

Forumowicze
 • Posts

  1,017
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,948 profile views

pyzdera's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

88

Reputation

 1. Przychodzi informatyk do lekarza... - panie doktorze, coś mi wątroba szwankuje po coli i kawie - dziwne, bo u mnie działa...
 2. Dawno nikt nic o nowych opcjach, a jest sporo. Wygląda na to, że wszystkie moje zachcianki już są (no, prawie wszystkie). Testuję sobie pakiet nano i wszystko jest fajnie, bo mam odwiedziny, przejścia po stronie i w ogóle patrząc w google analytics się dzieje. Tylko jedno "ale" duże - dziś mam raptem 25 odwiedzin z trafficbota, a powinno być około 200 :-), no i kolejna propozycja na kolejne usprawnienie - przydało by się scrollowanie przeglądanej strony :-), tak żeby js to wychwytywał... Ale ogólnie jest ok - narzędzie teraz jest już dla mnie bardzo przydatne :-)
 3. A ja jak zawsze, monotematycznie :-) https://www.drupal.org/
 4. Cóż, jest trochę niezręczności w tym wszystkim, ale na szczęście pieniądze trafią tam gdzie powinny. Reszta jest nieistotna, moim zdaniem w tym przypadku cel uświęca środki - nawet, jeśli jest niesmak.
 5. Jako, że nie mogę edytować posta, powiem tylko że przelew poszedł zgodnie z obietnicą. Cieszę się, ze mogłem pomóc. Zdrowia życzę Asi. Stopka zostaje aż do końca akcji.
 6. No weź Max! Dziewczyna lubiąca piwo, a Ty tak traktujesz? Co by nie robić offtopa - Ja polecam to co piję najczęściej: Ciechan Lagerowe oraz inne Ciechany... Przepadam też z Kormoranami, szczególnie za Warmińskimi Rewolucjami i Krzepkim. A że w mojej okolicy sklepy ubogie w piwa lepsze (bo tylko Harnasie i inne co coś można wygrać), to jeszcze wynalazłem sobie Miłosław Niefiltrowane, Marcowe i jeszcze kilka... ale nie mam butelek akurat :-). W tym momencie kończę niefiltrowane i powiem, ze nawet już nie bardzo zimne, jest całkiem dobre :-)
 7. Nie wiem co to, ale może warto sprawdzić zanim... https://www.legalniewsieci.pl/darmowe/darmowy-generator-regulaminu-strony-internetowej Jak wklepiesz w google "darmowy regulamin strony" to zwraca trochę wyników :-). Zapewne, albo dostaniesz w zestawie reklamę w stopce regulaminu, albo propozycję wersji profesjonalnej, albo... albo... ale sprawdzić można, co nie?
 8. Jestem, póki co stopka i udostępnienie na fejsie. Przelew w przyszłym tygodniu. Za artykuły dziękuję. Życzę żeby wszystko ułożyło się najlepiej.
 9. Jak w tytule, znów mi się rzuciło w oczy więc informuję, zostało jeszcze 12 godzin promocji, więc szybko jak ktoś potrzebuje... https://www.templatemonster.com/pl/szablony-ecommerce.html @jkaminski - Pan śpisz, czy na wakacjach? ;-)
 10. A ja polecam Flexbox https://www.w3schools.com/css/css3_flexbox.asp https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/
 11. Jeszcze przez ponad 37 godzin można kupić wszystko o 40% taniej https://www.templatemonster.com/pl/
 12. @jimmi - Czyżby konkurencja na rynku osiągnęła nowy, lepszy poziom? ;-)
 13. Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję. https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
 14. @jimmi Rzeczywiście "serverpilot" słabo wygląda - zdalna instalacja i oddanie dostępu do roota. No i nie daje się zainstalować na localhoście. Wróciłem do Vesty :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy