Skocz do zawartości

[startup] Market afiliacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Dwa lata temu opublikowałem tutaj na forum (w stronach do oceny) projekt pt. CPAMANAGER.NET (zebrałem cenny feedback). Początkowo była to platforma do tworzenia programów partnerskich (i nadal może to robić). Zainteresowanie było ale nie takie jakie sobie życzę :) Dlatego też postanowiłem trochę zmienić format samej usługi i przekształcić ją w market afiliacyjny. Oznacza to, że właściciel sklepu internetowego przychodzi, zakłada konto, importuje produktu, zasila portfel i może odpalić kampanię afiliacyjną, która będzie dostępna dla każdego. Każdy 2 klikach może podłączyć się do kampanii, wygenerować materiały afiliacyjne i jazda (np. na takiej stronie jak link poniżej)

 

https://cpamanager.net/marketplace/item/51

Dlatego też jeśli macie sklepy internetowe i chcielibyście odpalić małą kampanię to z chęcią pomogę z realizacji całego tematu. Temat jest fajny o tyle dla sklepów, że aktualnie katalog jest praktycznie pusty i kto pierwszy w nim wyląduje ten lepszy :) (czytaj: plan jest taki, żeby nie powielać produktów z innymi sklepami). Jeśli chcesz się ze mną skontaktować zrób to tutaj za pomocą wiadomości prywatnej albo na support@cpamanager.net.

 

CPAMANAGER.NET
ul. Wolności 64B
73-200 Choszczno

NIP: 594-153-38-20
REGON: 320305252

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

 

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dla małych sklepów pomysł się sprawdzi.Jednak z doświadczenia wiem że jak do nas się zgłaszały, powiedzmy ,,niepewni,, reklamodawcy i proponowaliśmy model pre-paid to nie chcieli.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jimmi napisał:

wygląda fajnie powodzenia

@Finan pewnie będzie miał coś do powiedzenia ;)

Super, dzięki!

10 godzin temu, Finan napisał:

Być może dla małych sklepów pomysł się sprawdzi.Jednak z doświadczenia wiem że jak do nas się zgłaszały, powiedzmy ,,niepewni,, reklamodawcy i proponowaliśmy model pre-paid to nie chcieli.

Dzięki. No właśnie chcę wyciąć tych niepewnych na starcie. Pewnie za jakiś czas wrzucę jakieś małe podsumowanie czy i jak to zadziałało.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

 

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności