Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Funkcja moderatora??

Tak - ma dostęp do PA prócz zakładek konfiguracyjnych i optymalizacyjnych - może jednak dodawać i moderować wpisy, komentarze itd.

jest mini bug z tym wymuszaniem pierwszej dużej litery w tytule strony. mianowicie nie działa jeśli tytuł zaczyna się od polskich znaków

Dzięki! Znów zapomniałem o kodowaniu UTF-8 gdzie poleskie znaczki są 2-bajtowe. Dziś pojawi się szybka poprawka razem z tym feralnym tytułem (też kodowanie) w mailach.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o to że taki kod uprawnia do dodania jednej strony we wszystkich katalogach czy taki kod na "obejście" płatności ? Bo jak to drugie to brzmi ciekawie choć nie jestem pewien czy nie okaże się bezużyteczne w wersji 1.4 w której ma się znaleźć funkcja "moderatora"...

tak, obejście płatności, moim zdaniem ma sens, bo ja bym chciał dać taki kod paru osobom, ale nie dawać im możliwości moderowania mojego katalogu :)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=77723

Edytowane przez Irek

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, obejście płatności, moim zdaniem ma sens, bo ja bym chciał dać taki kod paru osobom, ale nie dawać im możliwości moderowania mojego katalogu :)

OK - zapisuje nawet jeszcze na 1.31 bo to prosta do zrobienia i bardzo fajna funkcja.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle szukalem ale nie znalazlem funkcji powiadaiajacej admina o wpisach oczekujscych na akceptacje. Oczywiscie niech nie wysyla tego za kazda nowa strona tylko moze raz, gdy stron oczekujacyc bedzie wiecej niz 0 ?

Moze wymyslam ale przy nowych katalogach ulatwilo by to zycie. Nie trzeba bylo by wlazic i sprawdzac czy sa wpisy oczekujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle szukalem ale nie znalazlem funkcji powiadaiajacej admina o wpisach oczekujscych na akceptacje. Oczywiscie niech nie wysyla tego za kazda nowa strona tylko moze raz, gdy stron oczekujacyc bedzie wiecej niz 0 ?

To też mam zapisane ale daleko ze względu na niski priorytet - i tak każdy wchodzi na swojego kata min. raz na kilka dni więc funkcja jest trochę zbędna w sytuacji gdy darmowy kat zawsze 1 wpis dziennie zaliczy :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram obejscie płatności :P mam to w INDEXU - dorobione :)

jest jeszcze pare innych doróbek :P

@General: bez urazy za porównanie do qlweba w temacie blueweba - ale jak ktoś tam słusznie zauważył ludzie nie wiedzą co dostają :( ja sam dłubię troszkę przy obu moich SEOK'ach ...

BTW: zgłosili się do Ciebie Angole ? Podsyłałem im kontakt do Ciebie w sprawie skryptu :P

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=77723

@Irek: czepiasz sie - od kiedy to jesteś Polonistą przez duże P ?

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: zgłosili się do Ciebie Angole ? Podsyłałem im kontakt do Ciebie w sprawie skryptu :)

Tak tak czytałem... https://www.nicecoder.com/community/f78/ind...8865/#post41966 hehe dzięki :P

I've got to tell you Linksor... That has to be one of the BEST directory sites I've seen. That template is amazing. I'm having to assume that its a custom template done by you?

Tylko im to chyba bardziej spodobała się templatka Flankera niż skrypt hehe...

...bo nikt się nie zgłosił - zresztą nawet lepiej bo chcę usunąć wpierw wszelkie błędy i niedoróbki zanim wyjdę na rynek ang i niemiecki (tłumaczenie w toku).

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: jaki procent dostajemy za jednego sms od dotpay? Gdzieś kiedyś czytałem o tym i coś mi się przypomina, że jakieś 30% ?

I czy przy przelewach na konto za pośrednictwem dotpay, też są pobierane przez nich opłaty?

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: jaki procent dostajemy za jednego sms od dotpay? Gdzieś kiedyś czytałem o tym i coś mi się przypomina, że jakieś 30% ?

60% biorą dla siebie ale to "złodziejski" standard

I czy przy przelewach na konto za pośrednictwem dotpay, też są pobierane przez nich opłaty?

A tu jest znacznie lepiej bo zaledwie 0,30 zł zabierają dla siebie. Oczywiście od większych kwot jest już % - bodajże 2,8% ??

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,8% jest od przelewu - w SMS normalnie ok 40% netto dla ciebie

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Przelewy24.pl jest chyba najwiękasza prowizja dla klienta bo aż 45% ,od 1,22zł dostaje się aż 0,55 zł

https://www.przelewy24.pl/tabela_prowizji.htm

Edytowane przez Szymon80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od większych, tzn. od ilu? 10, 50 czy 5zł?

Tzn. tam jest chyba tak że jeśli z prowizji 2,8 % wychodzi mniej niż 0,30 zł to zamiast % biorą właśnie 0,30 zł a jeśli prowizja jest większa to według 2,8%.

Szymon80 - a mają tam wbudowany PayPal ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Przelewy24.pl jest chyba najwiękasza prowizja dla klienta bo aż 45% ,od 1,22zł dostaje się aż 0,55 zł

Na te 1,22zł składa się podatek 22%, więc do firmy idzie 1zł - oni biorą 45%, a Ty dostajesz 55% ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności