Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko, masz już na liście możliwość dodania loga przez firmę podczas dodawania wpisu? :rolleyes:

Mam :D - jest na liście do 1.4

Mam takie pytanko. Ustawiony mam w konfiguracji 1 anchor w tekście. Osoby dodają jednak po 3 linki i muszę je usuwać przy moderacji. Czy to jest jakiś błąd czy moje niedopatrzenie?

Błąd - jak wyżej do poprawki w 1.4

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to chyba wspominałeś, że na początku roku będzie 1.31, a to w takim razie na kiedy przewidujesz 1.4? :rolleyes: (chyba że coś mi sie pomyliło)

edit:

możliwość wyłączenia z strony wpisu wyświetlania podobnych

Edytowane przez SilverT

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to chyba wspominałeś, że na początku roku będzie 1.31, a to w takim razie na kiedy przewidujesz 1.4? :D (chyba że coś mi sie pomyliło)

Nie - 1.31 będzie najdalej za 2 tygodnie.

1.4 będzie na początku roku.

możliwość wyłączenia z strony wpisu wyświetlania podobnych

A nie możesz wyciąć kodu w site.php ? :rolleyes:

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to user katalogu powinien decydować w konfiguracji czy chce przyjmować zgłaszanie podstron, a nie tylko adresów głównych:

Katalog nie przyjmuje podstron - tylko domeny lub subdomeny.

Poza tym stanowi to dosyć poważne organicznie, bo pozycjonuje się też podstrony, a nie tylko strony główne co w wypadku tego katalogu jest niemożliwe. Wiem, że można dodać dodatkowe linki w opisie, ale to już nie to samo.

Pozdarwiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym stanowi to dosyć poważne organicznie, bo pozycjonuje się też podstrony, a nie tylko strony główne co w wypadku tego katalogu jest niemożliwe. Wiem, że można dodać dodatkowe linki w opisie, ale to już nie to samo.

Eeehh... spokojnie. Polecam zaznaczyć opcję "Dodawanie podstron" w PA -> Konfiguracja -> Ustawienia główne

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Tylko chyba większość zostawia wyłączone, bo takie są ustawienia default ;), lub tak jak ja nie wie o takiej opcji

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka sprawa.. która w sumie drażni czasami oko, przynajmniej u mnie;] jak ktoś sie naprawde "postara" to potrafi napisać nieźle długi opis i potem powoduje to powstanie oczywiscie odpowiednio duzego pola z opisem (na stronie głównej) . A nie moznaby zdefiniowac lub dac mozliwosci definiowania po ilu znakach automatycznie obetnie tekst ? zeby to jakos wygladalo na glownej.. a nie raz krotko raz dlugasny tekst, potem znowu krotko.. no nie wiem, moze marudze:) ale juz nie raz wrocilem do tego myslami:)

no chyba, ze to gdzies jest... a ja nie ogarnalem :blush:

No tak.. na stronie "producenta" jest:P

THX

Edytowane przez moskit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka sprawa.. która w sumie drażni czasami oko, przynajmniej u mnie;] jak ktoś sie naprawde "postara" to potrafi napisać nieźle długi opis i potem powoduje to powstanie oczywiscie odpowiednio duzego pola z opisem (na stronie głównej) . A nie moznaby zdefiniowac lub dac mozliwosci definiowania po ilu znakach automatycznie obetnie tekst ?

Jasne że można - z manuala > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/:

Jak zrobić żeby opis strony w liście wpisów np. na stronie głównej był skrócony - powiedzmy do 250 znaków a pełna wersja dostępna była dopiero na podstronie szczegółów wpisu ?

W plikach templatki gdzie występuje lista wpisów m.in. templates/default/ home.php, cat.php i sub.php proszę odnaleźć fragment kodu:

<?=encode($sites[$i]['description']);?>

i zamienić na:

<?=mb_substr(encode($sites[$i]['description']), 0, 250, $GLOBALS['lang'][0]);?>

gdzie '250' oznacza próg ilości znaków po którym tekst zostanie "ucięty".

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość. Nie wiem od czego to zależy, ale bardzo często w opisach pojawia się na początku wyrazów litera n. Muszę dużo wpisów edytować pod tym kątem. Zdanie wygląda powiedzmy tak: "Jestem producentem nmebli ogrodowych."

Spotkał się już ktoś z tym?

Pozdrawiam.

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się już ktoś z tym?

Hehehe - pierwsze raz takie coś widzę a mam już 4 własne katy na SEOKatalogu - raczej na 100% skrypt nie ma z tym nic wspólnego :blush:

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja, którą mógłbyś dodać gdzieś do swojej "listy zadań" to usuwanie z treści wpisu znaczników i tego co pomiędzy nimi, bo mimo wyłączonej możliwości dodawania linków w treści, znajdują się tacy co dodają od razu z linkami w treści

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niepotrzebne gdyż w wersji 1.4 nawet jeśli ktoś doda https://' target="_blank"> a opcja będzie wyłączona to skrypt automatycznie przerobi tekst usuwając te tagi podczas zapisu do bazy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności