Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki - już się bałem, że tagi z usuniętych wpisów są gdzieś zapisane i będą się zawsze liczyły.

Niee :) - jak usuwasz wpis to skrypt usuwa również tagi ale czasem serwer może dostać czkawki w połowie procesu i jakieś "śmieci" zostaną stąd raz na jakiś czas warto zrobić ręczne przeliczenie.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tagami w swoim katalogu.

Wydaje mi się, jakby tagi były brane też z wpisów, które już w katalogu nie istnieją (te wpisy, które otrzymałem ze skryptem musiałem w większości usunąć ze względu na tematykę mojego katalogu).

M. in. w tagach mam frazę "guy" - nigdzie takiego słowa nie mogę w swoich wpisach znaleźć - nawet jek się kliknie na ten tag to też nie wyświetla żadnej strony.

To jest problem który był w protoplaście seokatalogu, czyli otwartym mini mod 2.0 . Tam również nie usuwało tagów z tabeli "***_tagi po usunięciu wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że wyzerował mi się licznik odwiedzin robotów... Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest aktualizacja, bo od niczego innego nie mogło się tak stać...

Dlaczego więc tak się stało?

Zaraz pójdzie poprawka do Ciebie.

Dzięki! Działa.

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - nie aktualne. Okazało się, że musiałem to wykasować z defaultowej templatki (nie wiem jednak czemu skoro używam innej).

Bo być może w tej "innej" zapomniałeś zmienić ścieżki do headera, sidebara i footera - chodzi linie kodu podobne do tego:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'templates/default/header.php'); ?>

Skoro masz inną templatkę to w ścieżkach zamiast "default" powinieneś wpisać nazwę katalogu swojej templatki.

no tak to moja wina bo ja zapomniałem to zmienić prze wrzuceniem do download templatki :) - już poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :) Jak/gdzie zmienić/aktywował/ułatwić możliwość dodawania do trzech kategorii, bo obecnie można dodawać tylko do jednej w np:

Kategoria główna: Budownictwo » Usługi budowlane

Kategoria dod. 1: [rozwijana lisata, ale mam tylko ]-> wybierz kategorię do i nic więcej

?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria dod. 1: [rozwijana lisata, ale mam tylko ]-> wybierz kategorię do i nic więcej ?

Aj bo masz pewnie templatke z wersji 1.2 na wersji 1.3 - podeślij mi na kontakt@seokatalogi.pl pliczki templates/<--nazwa-templatki-->/add.php i site_cat-ajax.php to prześlę poprawione.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wysłane na email... Przy okazji fajny katalog Zrobiłeś :)

----

No i support godny pochwały...

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam z innej beczki:

potrzebuje zbudować katalog firm - pomyślałem o tym skrypcie bo mam już jeden i jest ok. Ale katalog firm, który bym budował dotyczy firm które mogą nie mieć adresu www. Jak dodać firmę która nie posiada strony ?

Jest taka opcja ?

dzięki za info

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja ?

Póki co nie ale mam to już zapisane - będę stopniowo dodawał kolejne moduły katalogu firm z racji tego że jest z tym mnóstwo roboty.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak aktywować okienko reklamowe?

PA -> Konfiguracja -> Wygląd -> na samym dole masz opcję.

Dodatkowo musisz przydzielić jakąś grupę wpisów do okienka w PA -> Konfiguracja -> Grupy wpisów

aktualizowałem dwa katalogi umieszczone na rożnych serwerach i na nich adsense mi się nie wyświetla?

Poproszę o adres katalogu i dane do PA na PW lub kontakt@seokatalogi.pl

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki mały pomysł. bo w obecnej chwili jak ktoś chce widziec statystyki tylko dla siebie a nie publicznie to musi samodzielnie sobie organizować takie staty w pa. może byś dodał standardowo na Home w pa staty (bl, pr, ilość stron itp.)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki mały pomysł. bo w obecnej chwili jak ktoś chce widziec statystyki tylko dla siebie a nie publicznie to musi samodzielnie sobie organizować takie staty w pa. może byś dodał standardowo na Home w pa staty (bl, pr, ilość stron itp.)

Nie ma problemu - dopisane do 1.4

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ustawiony mam w konfiguracji 1 anchor w tekście. Osoby dodają jednak po 3 linki i muszę je usuwać przy moderacji. Czy to jest jakiś błąd czy moje niedopatrzenie?

Pozdrawiam.

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności