Jump to content

ilgesu

Forumowicze
 • Content Count

  2,074
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ilgesu

 1. Realizujemy obsługę copywriterską dla branży SEO. Stawki za 1000 znaków ze spacjami: - "precle" – od 1,6zł - zaplecze - od 3zł - blogowe – od 5zł - strony www – od 10zł - tekst do katalogu – 2zł Podane kwoty to cena minimalna przy niewielkich zamówieniach. Cena może wzrastać wraz ze specyfiką tematyki i szerokością terminów w branży. Rabaty przy większych zleceniach. Rozliczenie: F-VAT Aceti 3 Maja 26a, 42-350 Koziegłowy NIP 5771077871 skorkiseo@gmail.com
 2. Mam do sprzedania 40 tekstów, po 20 z tematyki. Artykuły w jakości zapleczowej, choć na tyle dobre, że z czystym sumieniem można dać również na stronę docelową. 2,2zł z 1k zss. TEMATYKA: PRACA (43 580 zzs) 1) CV - Czym jest Curriculum Vitae (2110 zzs) - Strona wizualna CV (2200 zzs) - Co należy umieścić w CV (2150 zzs) - Zdjęcie do CV (2340 zzs) 2) Szukanie pracy - Roznoszenie i rozsyłanie CV (2350zzs) - Urząd pracy (2030 zzs) - Znajomości i ludzie (2100 zzs) - Szukanie pracy (ogólny) (2050 zzs) - Oferty pracy w internecie (2310 zzs) 3) Praca
 3. Mam do sprzedania 40 tekstów, po 20 z tematyki. Artykuły w jakości zapleczowej, choć na tyle dobre, że z czystym sumieniem można dać również na stronę docelową. 2,8zł netto z 1k zss. TEMATYKA: PRACA (43 580 zzs) 1) CV - Czym jest Curriculum Vitae (2110 zzs) - Strona wizualna CV (2200 zzs) - Co należy umieścić w CV (2150 zzs) - Zdjęcie do CV (2340 zzs) 2) Szukanie pracy - Roznoszenie i rozsyłanie CV (2350zzs) - Urząd pracy (2030 zzs) - Znajomości i ludzie (2100 zzs) - Szukanie pracy (ogólny) (2050 zzs) - Oferty pracy w internecie (2310 zzs) 3)
 4. Dzień dobry. Mam na sprzedaż layout pod stronę firmową z branży pozycjonowania. Może być oczywiście wykorzystana jako landing page. Istnieje oczywiście możliwość domówienia dowolnych zmian, oraz zaprojektowania podstron wedle potrzeby (jeśli nie landing). Można również domówić zakodowanie i wdrożenie. Layouty wykonuję oczywiście także na zamówienie, realizacja od ręki. link do podglądu Jacek kurzakjacek@gmail.com tel 669 824 613 (dostępny cały czas)
 5. Dzień dobry. Mam do sprzedania 6 gotowych skórek do seokatalogu. Nie były nigdzie używane. Możliwość dopasowania logotypów, delikatnych zmian, oraz instalacja. Dostępne od ręki. Są to gotowe skórki do ostatniej wersji seokatalogu. http://seosk.e-kei.pl/1.png http://seosk.e-kei.pl/2.png http://seosk.e-kei.pl/3.png http://seosk.e-kei.pl/4.png http://seosk.e-kei.pl/5.png http://seosk.e-kei.pl/6.png Jacek kurzakjacek@gmail.com tel 669 824 613 (dostępny cały czas)
 6. Dzień dobry. Wyprzedaję teksty seo, głównie jakości zapleczowej o średniej długości 1,5k - 3k zbs. Teksty nie były nigdy użyte. Artykuły pod serwisy docelowe, oraz paczki do precli/mutowania również posiadam, lecz w mniejszych ilościach. Niemniej i o to można pytać, wystarczy tematyka. Tematyka jest bardzo rozległa i w zasadzie znajdzie się coś pod każdą potrzebę. Tak jak popielaci są klienci na pozycjonowanie, tak i te zestawy są z niemal wszystkich branż powszechnie zamawianych. W wielu przypadkach teksty posiadają już swoje przygotowane strony zapleczowe
 7. Witam, podejmę się wykonania szablonów do seokatalogów, oraz innych skryptów. Mogę wykonać również samą grafikę pod twój serwis internetowy. Przykłady realizacji: SEOkatalogi: http://gefi.pl http://2pkgeol.pl http://gaper.pl http://www.tekrame.pl/ http://3db.pl http://zadbany.com/ http://blueweb.pl http://www.dodajsklep.pl/ http://liteon.pl http://maxu.pl http://akcjastart.pl http://icex.pl http://linkseo.eu http://katlog.pl http://reea.pl http://wibe.pl Inne przykłady: Sklep internetowy: http://exporter-usa.com/pl/category/2/motoryzacja Szablony multikod: http://multikod
 8. Witam, mam do sprzedania 5 skórek do seokatalogu. Dwie zakodowane i gotowe do użycia od zaraz, oraz 3 gotowe designy. Istnieje możliwość zamówienia kodowania do tych 3 skórek. Gotowe do instalacji i kompletne skórki: http://oponeco.pl/domena/3.png http://oponeco.pl/domena/5.png Designy: http://oponeco.pl/domena/1.png http://oponeco.pl/domena/2.png http://oponeco.pl/domena/4.png Cena za same grafiki to 200zł, za zakodowane skórki 350zł. Kontakt: kontakt@oponeco.pl Pozdrawiam.
 9. Za koszulke dzięki, ale o wypłaty się trzeba prosić.
 10. Miałem wykupić licencje, ale dostałem również owy spam na pw i zrezygnowałem. Dla mnie to powinien być ban.
 11. Trochę zbyt podobny top do mojego gigacat, ale cóż Cieszę się, że ktoś się wzoruje.
 12. @harley7 - wnosi to, czego Ty nie potrafisz zrozumieć - tyle.
 13. Dokładnie nic, gdyż ta strona należy do sunrise.
 14. Oczywiście masz rację, jeśli chodzi o uświadamianie osób, które mogłyby w ten sposób stracić pieniądze i nic konkretnego się nie dowiedzieć - czytaj, zostać oszukane. Jednak, to nie oznacza, że trzeba podczas rozmowy, zniżać się do pewnego poziomu, bo czytający i tak podzielą się na dwie grupy, a jeśli pewna osoba jest ignorowana, nikt nie będzie uważał ją za poważną, a odwrotny efekt jest w przypadku rozmowy na poziomie pantofelków, czy ameb.
 15. Zastanawia mnie, dlaczego w ogóle zwracacie na pewne osoby uwagę. Milczenie i ignorancja jest zdecydowanie silniejszą bronią, aniżeli usilne udowadnianie i sprzeczanie się na tak niskim poziomie. Czy jeśli 10 letni chłopiec, zacznie Wam prawić gdzie jest punkt G, to zaczniecie z nim na ten temat debatować, czy uśmiechniecie się i pójdziecie dalej? Na pewnym poziomie nie warto wchodzić w dyskusję, ot co.
 16. Popieram Irka. Wszystko zostało już powiedziane, nawet więcej niż powinno.
 17. Przepraszam, ale beznadziejne bardziej niż może się wydawać...
 18. Uzupełniłem, ale tak źle to jest zrobione, że nie wiele się dowiesz.
 19. @Dean - sorki, gdy pisałem tamtą opinię przyczepiłem się głównie do tego laya, oraz do kilku prac które znalem w Twoim wykonaniu, ale to chyba były stare i nie przyglądałem się. Potem sprostowałem Nie jestem osobą, która nie ma zbytniego pojęcia o grafice.
 20. Mam wpisane Częstochowa, aby zorientować się "mniej/więcej" w którym miejscu Polski można mnie spotkać. Miejscowość leży rzut kamieniem od Czewy. Zresztą wpisując miejsce zamieszkania, musiałbym walnąć z 10 miejscowości, w których mieszkam na zmianę.
 21. Tylko że punkt w którym będzie jedzenie dla gości, nie musi być czynny przez 2 miesiące. Nie musi to być miejsce, z którego nie korzysta nikt inny. Sam mieszkam w miejscowości która ma 5000 mieszkańców i są tutaj na przykład 2 pizzerie 3 puby i 3 ogromne zajazdy, które żyją tylko z żarcia, a miejscowość jak widzisz jest mniejsza niż Ustka ponad 3-krotnie, a turystów zero przez cały rok. A utrzymują się, to znaczy, że dochody są. Nie musisz tego ograniczać TYLKO do swoich klientów, a jak widzę po sprzęcie, nie trzeba tutaj nie wiadomo czego.
 22. Jak sądze, chcesz to robić z automatu?
 23. Według mnie również to podstawa - żarcie i tyle Problemem by było, gdybyś nie miał pomieszczeń, a Ty masz i jeszcze pytasz co tam zrobić? Ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam, jechać do pensjonatu, który nie rzuci mi porządnego śniadania po nocnej zabawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy