Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Informujemy, że w związku z osiągnięciem przez Statlink poziomu 1000 domen
Ilość domen: 10722

To ile tych domen w systemie?

Przy okazji gratuluję statlink'owi. Może z czasem zacznę też dodawać jakieś domeny do systemu.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Exe:

z uwagi na wprowadzone zmiany chyba pytanie zdeaktualizowalo sie ;) Podpowiem , postaw wiecej artów na stronie z PR , zobaczysz i porównasz efekt punktowy z np 10 stronkami golasami.

System promuje mocno strony z PR i to sie nie zmieni :P

Tomahawk

5, jesli dostales 4 no to masz naprawde dobrą stronke

neon103

10 k, leon nie wpisale jednego zera, a co tam ;) Juz poprawione

Podsumowując wiele osob zapyta pewnie czemu te zmiany. Mamy swiadomosc ze uderzą w pewną grupe userów ale przyszedl moment gdzie strony 1, 2 sitowe z bl rotacyjnym i PR0 stawiane pod system zaczynają zaburzać nam pewną równowagę.

Chyba nie chcemy skonczyc jak nasza konkurencja (bez nazw ;) ) dlatego te zmiany.

Pod koniec roku startujemy z nowym konkursem przy okazji dodatkowej nowej funkcjonalności,Ci co maja dobre strony będą bardzo zadowoleni :)

Edited by adek
Oceniam zmiany na dobre jeśli chodzi o moc, jakość systemu. Druga sprawa, że punkty będzie trochę trudniej zdobywać. No cóż, cena jakości :P

takie wypowiedzi dla nas są najwyzsza nagrodą za poniesione trudy. Cieszą szczególnie dlatego ze CI userzy to nie sztuczni klakierzy napędzani przez włascicieli systemów SWL- programami partnerskimi lub jakimis ochłapami punktowymi :)

Edited by adek

Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry :P od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy

Edited by Xann

Marketing internetowy dla firm

Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry :P od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy

dzieki dzieki Tomek, normalnie dzis to juz nie usne tak urosłem ;)

zaczepiste zmiany :) a bedzie system serwował lody ? ;)

taaa, z maszyny i na patyku ;)

Czy jest jakaś szansa na pomoc z zatwierdzeniem strony? Pisałem na maila, forum systemowe ale bez odpowiedzi...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry :) od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy

No Xann, nie spodziewałem się tego po Tobie ;) Bardzo fajnie.

Grafika, kodowanie, seo, tworzenie zaplecza, copywriting? Prywatna wiadomość.