Jump to content

Tomahawk

Forumowicze
 • Content Count

  1,972
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomahawk

 1. No a jak te multikonta są demaskowane? Po IP? Ja siedzę za NAT'em i nie mam zewnętrznego a wiele osób ma taki sam IP jak ja i co teraz?
 2. No ale nie powiedzieliście najważniejszego. Za jakie wynagrodzenie i dlaczego tak dużo/mało ?
 3. Zostań negocjatorem.... takim co negocjuje z porywaczami. Naucz się paru języków i pojedź do Somalii albo do Ameryki Płd. Masz wszystko czego potrzebujesz i jeszcze spora kasa. Czasem trafi ci się porwanie dziecka a czasem wielkiego statku... no i nie ryzykujesz życia a nabyte umiejętności przydadzą ci się np. w małżeństwie Z mniej ekstremalnych to zostań twardym gliną. Np. takim z "samochodówki"... będziesz ścigał złodziei samochodów i nawet nie będziesz musiał się ubierać w te dziwaczne niebieskie stroje... a w wolnym czasie będziesz się bujał po mieście swoim kradzionym porsche bez dok
 4. No i co... dostanie piętnastaka, a wyjdzie nie później niż po 10 latach. Swoją drogą dziwnie to wszystko wyszło że w końcu ją zamknęli. Najpierw przecież była na wolności, podróżowała, dostała mieszkanie a później nagle ją zamknęli i wytoczyli proces.
 5. No ale nie poszedł na nich donos więc co po takim filmiku? Nawet twarze zamazane. Dziennikarzyna pochwalił się przygodą i co z tego?
 6. Lepsza taka co wie że się puszcza bo może być mądra ale po prostu to lubi. I jak nie będzie chciała się puszczać to po prostu przestanie. Niż taka co miała np. 2 facetów (każda mówi że miała dwóch) i w każdym się "zakochała" bo wtedy wiadomo że nie tylko się puszcza ale jest jeszcze do tego głupia. A głupiutka to będzie się tak "zakochiwać" stale i stale.... i tak będzie się puszczać czy tego chce czy nie bo przecież się "zakochała" a miłość jest najważniejsza itd. itp.
 7. A to widziałeś? http://www.wykop.pl/ramka/1089171/jak-robia-nas-w-balona-na-przykladzie-lidla/
 8. Policja bezradna. Ale bardzo asekuracyjnie się zachowała. Mieli farta że nie było w pobliżu żadnych nabuzowanych kiboli bo by dostali wpier**l. Z drugiej strony trochę wiocha. Można sobie podśpiewywać ale jak głośno? Gdzie jest granica? Grajek miał nagłośnienie i dawał normalny koncert. Ja bym nie chciał żeby mi w moim mieście ktoś grał tak głośno na ulicy a jakby mi grał pod domem to bym sam zadzwonił żeby go sprzątnęli. To po prostu przeszkadza. Ludzie się postawili ale czy słusznie?
 9. Tomahawk

  prezydeci

  A czemu nie po kolei?
 10. No dokładnie. Dlatego dobrze że to znieśli bo lepiej żeby ludzie przez ten czas się kształcili/zarabiali pieniądze niż się marnie ćwiczyć. Chociaż i tak jak znieśli te wojsko całe to rząd swoją propagandą wpakował cały ten zaoszczędzony potencjał w marne prywatne szkoły wyższe. Już wole nabufonowanych po wojsku niż tych co się nabufonili po szkołach prywatnych. Powie ci że on jest mądry bo ma "wyższe". A co to wyższe jest warte... a spytaj się takiego gdzie pracuje jeśli w ogóle
 11. Ja bym powiedział że jest to patologia. Jak ktoś jest piz*a to nim będą miotać wszędzie. Także wypowiadaj się za siebie. Wojsko jest dla pi*d jak już wcześniej zostało ustalone.
 12. No na pewno na woju najwięcej zyskały piz*y. I czym większa tym bardziej będzie zachwalać.
 13. Czyli jak ktoś nie był w wojsku to piz*a?
 14. @Osiek Bo może i faktycznie była to najlepsza rzecz jaka ich w życiu spotkała. Ci co nie poszli na studia pewnie również zrobili tak ponieważ było to najlepsze (dla nich) co mogli zrobić. Nikt przecież celowo źle dla siebie nie czyni. Chodzi po prostu o to żeby nie mierzyć wszystkich jedną miarą. Każdy ma inne predyspozycje, talenty i powinien się spełniać w najlepszy dla niego sposób. No fajnie że ktoś się spełnił w wojsku ale to nie znaczy że jest lepszy od innych bo nie jeden co nie poszedł ani na studia, ani do wojska mógłby kupić kilku szeregowych. I co jest dla państwa lepsze jeżeli
 15. Nie ma się czym chwalić. Nie każdy daje sobą pomiatać i lubi być poniżany. Niektórzy mają inne potrzeby samorealizacji i spełnienie daje im co innego niż mycie kibli szczoteczką, bieganie z plecakiem wypełnionym cegłami, wykorzystywanie każdej wolnej chwili żeby się odurzyć jednym z najbardziej upadlających narkotyków czy gnębienie innych.
 16. Ale czego ty konkretnie chcesz się dowiedzieć? Ubezpieczenie dodatkowe żeby karetka szybciej przyjechała? Nie ma żadnych takich rzeczy. Już dostałeś odpowiedź na swoje pytanie. Trzeba powalczyć o swoje jak wszędzie. I po co się tak napinasz i tyle produkujesz?
 17. @zX|studio To było was dwóch?! I jeden zdrowy? No to trza było ojcu zamówić taxi dla niepełnosprawnych i już! A ty żeś czekał 6 godzin na karetkę?! No sorry ale skoro mówisz że ja jestem zje***y to zastanów się kim ty jesteś że pozwoliłeś tak ojcu leżeć i cierpieć przez 6 godzin? I co jeszcze się tłumaczysz jakimiś dziurawymi drogami, wymyślasz jakieś księgi... i co może jeszcze? Może po prostu pipka jesteś? Niestety takiej księgi nie ma bo nikt nie przewidział takiej sytuacji... że ktoś tak uporczywie będzie czekał i pozwalał się olewać. W szpitalu kasy mało, karetek mało. Nie chcieli
 18. Tak jasne. Te twoje wypociny są pewnie tyle warte co i matematyczne wywody. Więc sobie daruj i posłuchaj swojej rady:
 19. No ale wiesz w końcu ile to jest 9 do potęgi (1/3) czy nie?
 20. @banalny matematyku. No ale wiesz w końcu ile to jest 9 do potęgi (1/3) czy nie?
 21. No to możesz już skończyć mówić bo pojęcie masz marne.
 22. 9 do potęgi (1/3) to liczba nie wymierna ... Więc się nie wymądrzaj bo ty też nie wiesz.
 23. Zależy czy masz te kąty w radianach czy w stopniach. W stopniach masz ban od razu. W radianach różnie bywa... najlepiej żebyś miał w gradach. Gradu nie zbanuje.
 24. No a co myślałeś że co? Widać nie interesowały go nadgodziny.
 25. Pytanie nie jest żałosne tylko opowieść i twoja bezradność. A co do pytania. Trzeba być zaradnym. Lekarz nie chciał ci zrobić zastrzyku? Może cie po prostu nie lubił. Karetka nie przyjeżdżała? No po prostu mieli cię w du**e. No i co tutaj jest nie zrozumiałe? Czego nie rozumiesz w tej sytuacji? Kupiłeś sobie leki w aptece? Jak mogłeś chodzić to trza było wziąć taxe. A jak nie mogłeś to nie wierzę że leżałeś unieruchomiony, z bólem i nikt nie chciał ci zrobić zastrzyku. Może się słabo dogadujesz z ludźmi. P.S. Widzę że już lawina żalopowieści kto gdzie nie był i co mu nie zrobili ruszyła
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy