Jump to content

pzcjnr

Forumowicze
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pzcjnr

 1. Ośku, było by nam łatwiej pomóc gdybyś założył na omnipanelu to zgłoszenie i moglibyśmy sprawdzić na instalacji z Twoją bazą itp. Nie przeczę, że jakieś zapytanie może być skopane.
 2. Kliknięcie w adwordsa powoduje zapisanie ciastka bo idzie to przez reflink. Ja tego nie uważam za nadużycie. Płacą za adwordsy to klienci pozyskani w ten sposób są ich. Dziwi jedynie ze Realash niby już nie jest w cip i nie jest ich, a jawnie widać, ze dalej jest wpięty w pp ; )
 3. Hej, Nie ma oficjalnej informacji bo to wersje beta wszystkie. Przyjmujemy strategie, że pierw ma działać wszystko bez błędów i dopiero wydajemy stable, a nie tak jak to wcześniej bywało w Omni. Wyniki są testów takie, że nie jesteśmy na tyle zadowoleni ze skuteczności, żeby to wydać oficjalnie. seogreen, my żadnej licki nie będziemy Ci ruszać. Osiek, napisz na omnipanel zgłoszenie. Tutaj nie widzę ani twojej licencji ani adresu instalacji i nie mogę Ci nic powiedzieć.
 4. Oprogramowanie omnissp nie będzie w najbliższym czasie rozwijane. W najbliższym czasie zniknie ze sprzedaży.
 5. Witajcie, W tym tygodniu głównie koncentrowaliśmy się na poprawie obsługi modów i samych modach. Naprawiliśmy w ostatnich dniach tam naprawdę wiele błędów. Efekt będzie przy najbliższym updacie. Część z Was naprawdę pomaga nam przekazując swoje spostrzeżenia - jesteśmy wdzięczni. Obecnie nie zamierzamy prowadzić market modów, czyli pośredniczyć w sprzedaży modów między sprzedawcami a użytkownikami omniflash. Głównie dlatego, że nie wierzymy, że na ten moment to się sprawdzi. Jeśli jesteś czarny zainteresowany pisaniem modów na zlecenie - skontaktuj się proszę z nami na pw lub formularz kont
 6. Może inaczej: dla mnie nie ma. Jestem zdania, że o bazy każdy powinien dbać sam.
 7. Dalej tak jest i będzie że kupując otrzymujesz określoną liczbę modów które możesz zainstalować i używać. Aktualizacja modów? Jak coś nie działa robimy update. Mody nie wymagają tak aktualizacji jak bazy. "Przejąłeś to z całym inwentarzem, również poczynionych wcześniej deklaracji" Wiem lepiej co przejąłem. Nie przejmowałem żadnych deklaracji ani obietnic poczynionych przez kogoś i gdzieś. Wytłumacz mi z czym masz problem z wersją 2.0.6 i dla czego nie możesz jej używać ?
 8. Zainstaluj sobie wersje 2.0.6 i korzystaj. Ta wersja działa i jest stabilna. Nie wiem kto obiecywał update baz i modów i gdzie to robił ale na pewno nie byłem to ja. Nie wiem jaki jest również sens w obecnych czasach korzystać z baz publicznych.
 9. Wszelkie błędy należy zgłaszać na omnipanel do bugtrackera łącznie z podaniem adresu instalacji. Z takim anonimowym zgłoszeniem Błąd 5000 tutaj nic nie da się zrobić.
 10. Panowie na omnipanel proszę zgłoszenia bo ja nie znam Was na tyle żebym mógł odnaleźć Wasze konta na omnipanel.pl
 11. Witam, Dziś pojawiła się nowa wersja bety więc kto zainteresowany może przetestować.
 12. Z uruchomieniem tego oprogramowania na pierwszym lepszym shared hostingu zawsze będzie problem bo jest to taki typ oprogramowania, który nie jest lubiany przez właścicieli hostingów i wymaga pewnych ustawień, które nie są domyślne dla konfiguracji typowych serwerów. Wytyczne co do parametrów hostingu narazie się nie zmieniły. Skrzynka pw przeczyszczona. Pozdrawiam, Łukasz
 13. Ta punktualność zależy od tego jakie kwoty wypłacasz z smsów.
 14. Podawajcie Panowie proszę w wiadomości swój login lub mail na który jest konto w omnipanel.pl
 15. Wszyscy zainteresowani beta testami proszeni są o kontakt na pw lub na omnipanelu.
 16. Nie trzeba mieć nawet flasha, aktywujemy każdemu użytkownikowi licencje do testów za darmo. W ogóle wszystkie licencje flash zostaną wkrótce aktywowane narazie do 1 grudnia bez żadnych konsekwencji czy opłat.
 17. Witam, Przepraszamy za omnitxt - został właśnie naprawiony. Osoby które utraciły teksty proszone o kontakt celem ustalenia rekompensaty. omniadw - licencje zostały naprawione. Błędy 1000 omniping - część naprawione, cześć osób proszona o odpowiedź w bugtrackerze. Sprzedaż licencji - nie można tego zabronić, takie prawo.
 18. Hej, W zupełności wystarczy napisać zgłoszenie w bugtrackerze w omnipanel żebyśmy zgłoszenie zauważyli. Brak odpowiedzi na zgłoszenie nie znaczy, że nikt go nie widział. Z omniadw jest problem bo potrzebujemy pewnej rzeczy od poprzedniego właściciela stąd czas naprawy się wydłuża (pomijając święta).
 19. a czy Ty wiesz, że ja odpowiadam tylko na pytanie kogoś czy coś się da zrobić? a czy Ty wiesz, że ja odpowiadam tylko na zadane pytanie dotyczące możliwości wykonania konkretnej rzeczy? Pytam więc o co Tobie chodzi? Czy ty w ogóle masz świadomość o czym jest rozmowa ? Oczywiście, że nie obchodzi to Ciebie, szukałeś tylko miejsca gdzie będziesz mógł wylewać swój żal. To co napisałeś jest dla mnie zwyczajnie żałosne, brawo ; ) Tak w sumie to wina tego, że szukasz tylko zaczepki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy