Jump to content

Sunrise System z Poznania

Recommended Posts

10 godzin temu, Koala-Panda napisał:

Znowu wydzwaniają... Kiedy był materiał w Uwadze o nich?

do Mnie też :D

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wole to Polska już od czasów zakończenia się drugiej wojny światowej współpracuje bardzo blisko z Wielką Brytanią ponieważ była ona po tej samej stronie konfliktu. Oczywiście dzisiaj cała współpraca

No dobra , czas na aktualizację reportażu z pola walki "obrony Westerplatte przed hordami SSmanów" Szczerze mówiąc zapomniałem o tej sprawie już , bo pierdołki mi schodzą na bok ale dzisiaj dostałem

@up a ja zrozumiałem, że po 2 latach dymania sama naumiała się dymać..

Nie wiem czy to konkretnie oni, ale znajomi prowadzący swoje firmy mieli w ostatnich dniach takie telefony, a tutaj czytam że jesteś jakaś akcja telemarketingowa ;) może kilka firm postanowiło zacząć ten Nowy Rok od "agresywnej promocji" ;)

• Like 1

Pozdrawiam :)

32 minuty temu, Pomyslowy napisał:

zacząć ten Nowy Rok od "agresywnej promocji"

Ja bym to nazwał agresywnym wyłudzaniem kasy.Tak w sumie to chyba podlega to pod wyłudzenie bo KK mówi jasno: Oszustwo, wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

• Like 1
  • Thanks 1
Godzinę temu, Finan napisał:
1 godzinę temu, Pomyslowy napisał:

zacząć ten Nowy Rok od "agresywnej promocji"

Ja bym to nazwał agresywnym wyłudzaniem kasy.

To po prostu "wyższy standard skuteczności" ściągania kasy od frajera wg. SS :D

spacer.png

P.S. Jak można czymś takim zapaskudzić piękny bydgoski Rynek...

• Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Może to w ogóle nie oni, tylko zbieg okoliczności, bo w sumie dość tanio ;) 

Moja teściowa kiedyś dostała telefon z innej dużej firmy - mają bazę firm którą zaciągają z CEIDG i dodają automatycznie do dużego katalogu. Akurat byłem u teściów i miałem okazję się przysłuchać jak Pani z call center straszyła nie tylko usunięciem z mapek, ale z Google w ogóle. Wziąłem słuchawkę, próbowałem merytorycznie porozmawiać, ale Pani się rozłączyła.

Pozdrawiam :)

Do mnie też dzwonili w sprawie mapek ale nie była to firma SS. Dzwoniący typ twierdził, że współpracują z google. Na tym forum to chyba wszyscy współpracują z google. :) Po kilku moich pytaniach typ się rozłączył.

Też to lubię, dzwoni typ i pyta się o pozycjonowaniu w google, ja zawsze odpowiadam: A czego chciałby się dowiedzieć :).

Z tymi mapkami to dzwoniło kilka firm nie tylko SS

• Like 1
  • Thanks 1

pieniądze nie śmierdzą

6 godzin temu, Arkaszka napisał:

dzwoni typ i pyta się o pozycjonowaniu w google, ja zawsze odpowiadam: A czego chciałby się dowiedzieć :).

Dobre, a nawet bardzo dobre :D

Dla mnie upierdliwiec numer 1 jeśli chodzi o namolny "markieting" to Pikseo. Możesz prosić, by wypisali Cię z listy to i tak zadzwoni kolejny typ i będzie męczył.

Wypracowaliśmy więc kompromis: oni i tak dzwonią, a ja jak słyszę Pikseo wciskam czerwoną słuchawkę i dorzucam numer do Spam. Niestety dużo mają tych numerów :D

Edited by Nikonem

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

3 godziny temu, Arkaszka napisał:

Też to lubię, dzwoni typ i pyta

A ja spokojnie czekam aż się wygadają .... i powiedzą co maja do powiedzenia..... po czym pada fundamentalne pytanie "Czy jest Pan zainteresowany ?" Na co ja jednym słowem odpowiadam:  NIE  i czekam dalej na reakcję zdezorientowanego dzwonnika ... hehe... Widać poskutkowało, bo przestali dzwonić B)

Edited by Mion
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

W dniu 8.01.2021 o 13:40, Nikonem napisał:

To po prostu "wyższy standard skuteczności" ściągania kasy od frajera wg. SS :D

spacer.png

P.S. Jak można czymś takim zapaskudzić piękny bydgoski Rynek...

Stare foto bo już Spinx nie działa ;) 

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

20 minut temu, Herkules napisał:

Stare foto

W Bydzi byłem 16-18 września 2020.

da1882dc5d2f462f.jpg

Edited by Nikonem