Jump to content

kempisty

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2,158 profile views
 1. To było do przewidzenia. Firma Sunrise System przeczytała ten wątek no i masz babo placek. Przyszła infornacja o zerwaniu z mojej oczyywiście winy umowy no i informacja o karze w wysokości 1200 zł. Nie wiedza tylko że mam zamiar udowodnić im że działają na szkode klienta pozycjonując jego stronę za pomocą przez siebie stworzonego SWL'a. W bezposredni sposób prowadząc jego serwis do zabanowania przez Google natychmiast po wygasnięciu umowy. Czy w żwiązku z tym jest sens płacić im tę karę?
 2. Sory Pan Besfi ale jak przeczytałem to co napisałeś tak sobie ciebie skojarzyłem. Dobrze dajesz. Walinij jeszcze jakiegoś ciekawca z tej biblii.
 3. O rany kto tu wpuścił to dziwadło!!!!!!!!!!!!!
 4. Dobra nie chcę się już sprzeczać. OK. Jak załatwię sprawę z Sunrise System to wam napiszę co z tego wyszło. A teraz mam pytanie. Czy ma ktoś z was metę na szablony dobre na presle? Zabieram się do robienia zaplecza oczywiście w oparciu o wasze rady. Teraz mówię całkiem poważnie.
 5. Lexy widzę że kąsasz dalej. Daj spokój.
 6. Lexy dziękuję za radę i ostrzeżenie ale ale wydaje mi się że z dyskusją powinnaś poczekać aż ci to minie. Wtedy zapewne będziesz przyjemniejsza. Salab faktycznie masz rację na początku się trochę zagalopowałem. Ale zwróć uwagę na moją sytuację. Jestem tu nowy. Piszę posta by wyrzucić swoje pretensje a tu nagle rzuca sie na mnie sztab pozycjonerów wtyczając same moje błędy. Lexy do tej pory jeszcze nie przeszło. No ale to już nie ważne. Jutro pisze do rzecznika praw konsumenckich. Jak mi potwierdzi to co kolega na tym forum napisał o bezprawnym nakłanianiu na podpisanie umowy to składam pozew.
 7. Oczywiście że tym razem najpierw poczytam. Czy macie jakieś linki na te wątki? Generalnie chce to zrobić SWLem ponieważ nie nie mam czasu na budowanie zaplecza. Wiem że można go robić z gotowych szablonów ale to i tak pracochłonne. No i dotego jeszcze ta indexacja w Google.
 8. Czyli z tego wynika że teraz najlepiej jest zrobić drugi serwis i go spokojnie w ciągu miesiąca stosując SWLa wypozycjonować na wszystkie frazy jakie chcę. Oczywiście pewnie zaraz pozycjonerzy napiszą że sie nie da bo SWLem sie nie da. Ale pytanie kieruje do pozycjonerów obiektywnych. A w szczególności do tych którzy nie chcieli bym był ich klientem. Bo przecież nie będzie im zależało i podpowiedź będzie obiektywna. poprzedni serwis niech sobie spokojnie firma pozycjonuje. W końcu to tylko 4 fakturki na 190 zł każda razem 760 zł. Dyskusja niestety wbrew opinii nie który jak najbardziej prowadz
 9. Człowieku po 2 miesiącach trwania umowy nie chcieli nawet słyszeć o zmianie frazy ani o czymkolwiek. maja mnie w d.....pie. Jedyne co do tych czas robili dla mnie to tylko faktury. Lexy tym masz chyba teraz trudne dni jak każda kobieta co miesiąc. Możecie napisać czy jak na umowie napisane jest że klient nie będzie tworzył serwisu a ja wstawiam SWLa z 3 linkami to jest to nie zgodne z umową i czy to jest bezpośrednia przyczyną spadku pozycji?
 10. Lexy zauważ że zleciłem firmie a tu mija 8 miesięcy i nic. Fraza okazuje się być g.......na to co robię? Biorę losy swojego serwisu w swoje ręce. Powiem ci że w 8 dni poprzez SWLa wywindowałem frazę wróżenie (jeśli jesteś faktycznie profesjonalistką to chyba przyznasz że lepszą) na 32 pozycję z poza setki. To chyba nie zły wynik. Ale kazali linki odpiąć to odpiąłem i poszło wszystko w dół.
 11. Lexy bez urazy ale wydaje mi się że trochę p......szysz bez sensu.
 12. No przecież ja to wiem. Ale dlaczego firma nie zauważyła mojego szkodliwego działania przez ponad miesiąc skoro zajmowała moja stroną. Poza tym wytłumacz mi jaki ma sens dalsze pozycjonowanie frazy horoskopy indywidualne dla mojego serwisu.
 13. Człowieku przecież już pisałem że jestem w tej dziedzinie palantem i nie znam się na szkodliwym działaniu SWLa. A firma cały czas zamieszczenia do na stronie nawet tego nie zauważyła. Pewnie dlatego że nawet nie byli bardzo zainteresowani moja stroną.
 14. No tłumaczyłem już że przez 8 miesięcy ta besensowna fraza była na 1 miejscu i płaciłem za nią po 190 zł miesięcznie. Teraz coś na moje błagania zrobili takiego że strona spadła nie wiem czy nie wiem jak będzie bo jeszcze nie dostałem faktury.
 15. Niestety nie otrzymałem tu żadnej praktycznej rady. No może nie. Mam skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta. Przez całą dyskusję otrzymywałem tylko informację że podpisując umowę byłem głupkiem. Tyle że ja to wiedziałem jeszcze przed założeniem tego wątku. Niestety nikomu nie udało się napisać jak można się z tego wyplątać i czy aktualnie mogę podpisać kolejną u mowę na pozycjonowanie mojej strony. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że nikt z was obecnie nie chciał by abym był jego klientem ponieważ dałem się już poznać jako klient trudny. Ale chodzi mi o to czy obecnie kiedy jestem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy