Skocz do zawartości

[Witryna mi spadła w wynikach] odwieczne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@arczer zdecydowanie seostation ma dzisiaj czkawkę, pisz na support :)
Myślę, że nie będzie problemu z ponownym sprawdzeniem pozycji po naprawię problemu jaki u nich wystąpił. Mają chyba coś z proxy. Dodałem w panelu kilka kopi stron i zawsze były inne wyniki, a pozycje są stabilne sprawdzając ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na SeoStation wystąpiły dzisiaj problemy i już od jakiegoś czasu próbujemy je rozwiązać. Właśnie wdrażamy jedną poprawkę i jak tylko sytuacja się wyjaśni, wrócę do Was z informacją na ten temat. 

 

Zawsze w takich sytuacjach (które na szczęście występują wyjątkowo rzadko) staramy się ponownie sprawdzić pozycje monitorowanych fraz tuż po wyeliminowaniu problemu, jeszcze tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja już opanowana i w panelu widać odświeżone, poprawne pozycje. Życzę spokojnej soboty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odświeżam trochę temat :)

 

Czy ostatnio nie zauważyliście jakiś zmian w serpach jeżeli chodzi o indeksowanie stron, a potem wyrzucanie ich na pozycjach. 

 

30.01 zaindeksowałem stronę, do dnia dzisiejszego żadna fraza nie jest na pozycjach, mimo że strona jest zaindeksowana. Dodam że są to słowo 3-4 wyrazowe, gdzie inne strony pojawiały nam się w TOP20 na starcie. A teraz czekamy i nic. Strona ma dużą liczbę contentu pisanego na zamówienie, nie jest to jakiś duplicate content...

 

Site: Codziennie większy już ok 700 podstron
Robots - dostęp dozwolony
Widoczność domeny w senuto = 0

 

Pomysły koncepcje? 

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że coś tańczy. Jednego dnia stronę świeżą mam w TOP10 na pożądaną frazę, w innym momencie nie mogę jej znaleźć nawet na 10 stronie.

Sytuacja podobna na kilku różnych stronach. Sprawdzam np. za kilka godzin i jest OK.

Jakoś dziwnie to wygląda.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinują, bo strona z dużym stażem która na frazy "trudne" wchodziła jak w masło, teraz nie może wbić na proste frazy do 100-ki... 

 

Frazy trudna mam tu na myśli takie które mają wiecej niż 100k-150k wyszukań miesiecznie. A strona siedzi na takich frazach w  top10

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności