Jump to content

arczer

Forumowicze
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

Recent Profile Visitors

3,297 profile views
 1. Czyli na wersji destop można mieć nasrane reklam i inne go cholerstwa a mobile trzymać w wymogach? 😛
 2. Celem jest wzrost ruchu organicznego (ewentualnie z innych źródeł niż wyszukiwarki), który się przekłada na zarobki. Są zarobki - jest się czym dzielić, rozliczenie może być za przyrost odwiedzin. Strona jest wiekowa, ma dobrą historię, po prostu osunęła się w pozycjach. Na pewno trzeba poprawić profil linków, sprawdzić optymalizację ale też przyspieszyć ładowanie strony na mobile. Kontakt na pw lub t1(at)g.pl
 3. Notuję sukcesywny spadek CTR od jakiegoś czasu, zauważyłem że jednostki "reklamy z linkami" przestały być skuteczne a ost dwa dni to gwałtowny spadek CTR dla desktop. Czy ktoś ma podobne obserwacje, czy ktoś zna przyczyny?
 4. Zlecę linkowanie jednej strony linkami typu side-wide z porządnych, starych miejscówek (płatne okresowo). PW lub vzl(at)vp.pl
 5. Kiedyś widziałem to w "zamrożonej" drogiej tematyce. Algo serpów nie ruszał, można było olać linkowanie bo nic się nie działo. A potem "blokada maszyny losującej została zwolniona" i zaczęło się liczyć co kto robił.
 6. Wczoraj zielono, dziś czerwono, czekam na koniec czkawek
 7. Tak, chodzi o linki, wiek, parametry TR CF dla domeny. Gdzieś czytałem, że google już nie patrzy przychylnie na takie 301 z ponownie rejestrowanych starych domen i może nie być zysku na pozycjach.
 8. a czy 301 z przechwyconych wygasłych domen w zbieżnej tematyce mają sens?
 9. Ale sprecyzuj czy spadło CTR czy CPC
 10. googlowskie produkty same nie spełniają wymagań googla, niewiele można poradzić
 11. Styczeń 2019 i połowa CPC w porównaniu do poprzednich miesięcy. CTR podobny, ruch oczywiście większy niż w grudniu. Nie jest to standardowa sytuacja styczniowa bo poprzednie lata stawki za klik były na podobnym poziomie co zwykle, w tym zanurkowały.
 12. To byś się zdziwił jaki jest łańcuch pośredników w różnych sieciach afiliacyjnych..
 13. Sprawdź staty z GA dotyczące ilości wyświetleń danej podstrony z ilością wyś. w Adsens. Tutaj stwórz kanał URL albo dedykowaną jedn. reklamową tylko dla danej strony. Zobaczysz jaki % wyświetleń jest bez pokrycia, a może to tylko tobie tak się wyświetla i to są promile..
 14. Zlecę poprawę szybkości ładowania strony na wordpressie dla urządzeń mobilnych i komputerów. Kontakt na PW lub vzl@vp.pl
 15. chwalą się że w ADX jest lepszy prowizja, większa ilość reklamodawców, że zarobki większe o 40% albo nawet więcej ale też szału nie widzę u siebie. Wychodzi na to samo więc może wrócę do adsense.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy