Jump to content

arczer

Forumowicze
 • Content Count

  588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

Recent Profile Visitors

3,109 profile views
 1. arczer

  spadek CTR

  Notuję sukcesywny spadek CTR od jakiegoś czasu, zauważyłem że jednostki "reklamy z linkami" przestały być skuteczne a ost dwa dni to gwałtowny spadek CTR dla desktop. Czy ktoś ma podobne obserwacje, czy ktoś zna przyczyny?
 2. Zlecę linkowanie jednej strony linkami typu side-wide z porządnych, starych miejscówek (płatne okresowo). PW lub vzl(at)vp.pl
 3. Kiedyś widziałem to w "zamrożonej" drogiej tematyce. Algo serpów nie ruszał, można było olać linkowanie bo nic się nie działo. A potem "blokada maszyny losującej została zwolniona" i zaczęło się liczyć co kto robił.
 4. Wczoraj zielono, dziś czerwono, czekam na koniec czkawek
 5. Tak, chodzi o linki, wiek, parametry TR CF dla domeny. Gdzieś czytałem, że google już nie patrzy przychylnie na takie 301 z ponownie rejestrowanych starych domen i może nie być zysku na pozycjach.
 6. a czy 301 z przechwyconych wygasłych domen w zbieżnej tematyce mają sens?
 7. Ale sprecyzuj czy spadło CTR czy CPC
 8. googlowskie produkty same nie spełniają wymagań googla, niewiele można poradzić
 9. Styczeń 2019 i połowa CPC w porównaniu do poprzednich miesięcy. CTR podobny, ruch oczywiście większy niż w grudniu. Nie jest to standardowa sytuacja styczniowa bo poprzednie lata stawki za klik były na podobnym poziomie co zwykle, w tym zanurkowały.
 10. To byś się zdziwił jaki jest łańcuch pośredników w różnych sieciach afiliacyjnych..
 11. Sprawdź staty z GA dotyczące ilości wyświetleń danej podstrony z ilością wyś. w Adsens. Tutaj stwórz kanał URL albo dedykowaną jedn. reklamową tylko dla danej strony. Zobaczysz jaki % wyświetleń jest bez pokrycia, a może to tylko tobie tak się wyświetla i to są promile..
 12. Zlecę poprawę szybkości ładowania strony na wordpressie dla urządzeń mobilnych i komputerów. Kontakt na PW lub vzl@vp.pl
 13. chwalą się że w ADX jest lepszy prowizja, większa ilość reklamodawców, że zarobki większe o 40% albo nawet więcej ale też szału nie widzę u siebie. Wychodzi na to samo więc może wrócę do adsense.
 14. Zlecę usługę linkowania kompleksowego w pełni zdywersyfikowany sposób - posty, komentarze, prywatne zaplecza, portale społecznościowe, ogłoszenia, grafiki, itd. Linki ręczne ale też za pomocą softów. Budżet xxx/mc płatność na podstawie raportu zawierającego zdobyte linki, faktura Vat. Najlepiej ktoś komu zależy na stałej współpracy, kto rzetelnie wykonuje zlecenia pod względem terminów i jakości. Kontakt PW lub vzl (@) vp.pl
 15. Może wystarczyło oznaczyć baner "reklama" i już byłbyś kryty. Jaki ten CTR był?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy