arczer

Forumowicze
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

Recent Profile Visitors

2,864 profile views
 1. Kiedyś widziałem to w "zamrożonej" drogiej tematyce. Algo serpów nie ruszał, można było olać linkowanie bo nic się nie działo. A potem "blokada maszyny losującej została zwolniona" i zaczęło się liczyć co kto robił.
 2. Wczoraj zielono, dziś czerwono, czekam na koniec czkawek
 3. arczer

  Przekierowanie domeny na kategorię

  Tak, chodzi o linki, wiek, parametry TR CF dla domeny. Gdzieś czytałem, że google już nie patrzy przychylnie na takie 301 z ponownie rejestrowanych starych domen i może nie być zysku na pozycjach.
 4. arczer

  Przekierowanie domeny na kategorię

  a czy 301 z przechwyconych wygasłych domen w zbieżnej tematyce mają sens?
 5. arczer

  Spadek zarobków z Adsense

  Ale sprecyzuj czy spadło CTR czy CPC
 6. arczer

  Google Insights, a Adsense

  googlowskie produkty same nie spełniają wymagań googla, niewiele można poradzić
 7. Styczeń 2019 i połowa CPC w porównaniu do poprzednich miesięcy. CTR podobny, ruch oczywiście większy niż w grudniu. Nie jest to standardowa sytuacja styczniowa bo poprzednie lata stawki za klik były na podobnym poziomie co zwykle, w tym zanurkowały.
 8. arczer

  Convertiser kolejny scamer?

  To byś się zdziwił jaki jest łańcuch pośredników w różnych sieciach afiliacyjnych..
 9. arczer

  Co się dzieje ostatnio z reklamami AdSense?

  Sprawdź staty z GA dotyczące ilości wyświetleń danej podstrony z ilością wyś. w Adsens. Tutaj stwórz kanał URL albo dedykowaną jedn. reklamową tylko dla danej strony. Zobaczysz jaki % wyświetleń jest bez pokrycia, a może to tylko tobie tak się wyświetla i to są promile..
 10. Zlecę poprawę szybkości ładowania strony na wordpressie dla urządzeń mobilnych i komputerów. Kontakt na PW lub vzl@vp.pl
 11. arczer

  AdSense vs ADX

  chwalą się że w ADX jest lepszy prowizja, większa ilość reklamodawców, że zarobki większe o 40% albo nawet więcej ale też szału nie widzę u siebie. Wychodzi na to samo więc może wrócę do adsense.
 12. arczer

  [Zlecę] linkowanie kompleksowe

  Zlecę usługę linkowania kompleksowego w pełni zdywersyfikowany sposób - posty, komentarze, prywatne zaplecza, portale społecznościowe, ogłoszenia, grafiki, itd. Linki ręczne ale też za pomocą softów. Budżet xxx/mc płatność na podstawie raportu zawierającego zdobyte linki, faktura Vat. Najlepiej ktoś komu zależy na stałej współpracy, kto rzetelnie wykonuje zlecenia pod względem terminów i jakości. Kontakt PW lub vzl (@) vp.pl
 13. arczer

  Reklama CPC typu "download, pobierz"

  Może wystarczyło oznaczyć baner "reklama" i już byłbyś kryty. Jaki ten CTR był?
 14. arczer

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  W fiaty zwykle. Taka to słabość kryptowalut właśnie, że są powiązane z btc tak że jak rośnie to mogą spadać albo iść w górę, jak btc leci to lecą i inne alty
 15. arczer

  Czas ładowania strony

  reklamodawcy to sami opóźniają ładowanie strony swoim Programmatikiem jak już..