Skocz do zawartości

Przyszłość marketingu internetowego


Seo student

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Beerbant napisał:

Ciemno to widzę skoro ponad 90% jej użytkowników to debile...

Jeżeli uczy się od użytkowników to jest duża szansa, że źle się nauczy :) 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Beerbant napisał:

Pobno SI ma się uczyć od użytkowników sieci

 

Oby nie na FB. 

 

35 minut temu, Beerbant napisał:

Ciemno to widzę skoro ponad 90% jej użytkowników to debile

 

Szczególnie  zagnieżdżane jest na prywatnych "ścianach" fejbookowych. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzlafRock napisał:

Oby nie na FB. 

FB jak zaczął pewien eksperyment z SI to po paru dniach go wyłączył bo serwery zaczeły się komunikować pomiędzy sobą w niezrozumiałym języku programistycznym (podobno) .

1 godzinę temu, SzlafRock napisał:

 na prywatnych "ścianach" fejbookowych.

A gdzie niby indziej ma być ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzlafRock napisał:

 

Wyczuwam kampanię marketingową w twoim wpisie. W zasadzie nie powinno mnie to obchodzić ale stawiam na fasttony. :)


Nie jestem przez nikogo nasłany. Nawet nie korzystam z ich rozwiązań, bo jak na obecną chwilę ten soft jest dla mnie za drogi. Poza tym niespecjalnie czuję potrzebę, by korzystać z zewnętrznego systemu. Wystarcza mi to, co daje FB.
Zastanawiałem się, czy ktoś się w końcu doczepi do mnie, bo te treści, które napisałem (choć nie miały takiego celu), mogą rzeczywiście zrobić "robotę". Nie chciałem stać się niczyim "przypadkowym endorserem"...
Pierwszego postu już nie mogę edytować, by usunąć nazwę "usługi", ale ten poprzedni z linkiem do artykułu jeszcze tak.
Jeśli ktoś ma zastrzeżenia to mogę "zanonimizować" pewne dane :D Linka zamieściłem tylko dlatego, by ułatwić sprawę dla czytających, licząc, że ktoś od FB Ads się wypowie - choć wszystkie odpowiedzi doceniam, bo przedstawiają inne (niż moje) spojrzenie na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przyniesie przyszłość :)  :D

 

Zajrzyjmy w magiczną kulę 

 

46ff65e0a0a826daba6201eb1f2b1780.gif

 

A może jutro już wszytko walnie, zaatakują nas kosmici lub ktoś odpali atomówkę, nie ma co gdybać dziś jest dziś i nie należy odbiegać ze swoimi teoriami do przodu ;)

 

Sophia, ma już obywatelstwo Arabii Saudyjskiej, zatem czekać tylko na kolejne takie posunięcia

 

robot-728x409.jpg

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odjechałem od tematu, ale napisałem, to zostawiam.

 

Najbardziej boją się tej automatyzacji procesów marketingowych i sprzedażowych wszyscy ci, którzy nie dają Klientowi żadnej wartości dodanej poza niską ceną. Tak, jak smartfony miały nam zastąpić komputery stacjonarne, tak automatyzacja nie wykluczy koncepcji, kreatywności. Zawsze będzie miejsce dla człowieka. Kawa w Starbucks nigdy nie będzie kawą w zaprzyjaźnionej kawiarni. Co z tego, że proces zautomatyzowany. No, chyba, że rozmawiamy o markach i produktach masowych (np. FMCG), to tam wiadomo, że nie ma większej "sztuki" w produkcji przekazu, targetowaniu.

 

SP. Im bardziej wszystko dookoła zautomatyzowane, tym bardziej w decyzjach konsumenckich szukamy właśnie ludzi i relacji.

 

Rynek się zmienia. Będzie mniej pracy dla osób, które robią segmentację ręcznie, a więcej dla tych którzy klapią algorytmy. Jak w jednym miejscu kończą się surowce w kopalni złota, to znaczy, że trzeba szukać nowej. Na pewno będzie coraz ostrzejsza segmentacja i profesjonalizacja konkretnych specjalizacji. Będzie mniej czasu dla tych, którzy nie nadążają i nie zmieniają kwalifikacji.

 

Przy tym polecam prostą, ale obrazotwórczą prelekcję o przepływie kapitału między rynkami, roli innowatorów i tych, którzy podążają za resztą (jak będzie Was wkur*ała maniera Romana, to dajcie mu szansę, warto posłuchać):

 

 

 

  • Thanks 1

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oakie doke :dirol: Temat zrobił się naprawdę ciekawy.

A teraz ja nieco wejdę w szczegóły dotyczące wspominanego przeze mnie fejsa, którego cały czas męczę :wacko:
Czy na tym etapie warto jeszcze poświęcać czas na to, by "dobrze" poznać FB Ads? Czy może wg Was jest już nieco za późno? Myślę tutaj o wspominanych SaaS-ach automatyzujących tego typu reklamy. Po prostu FB Ads mi się podoba, ale też nie chciałbym poświęcać czasu na coś, co niebawem będzie obsługiwane za pośrednictwem kilku kliknięć. Wówczas wolałbym skupić się na innych kwestiach. Przecież mamy tylko 24h :pisze:
Krótko powiedziawszy - nie chciałbym teraz rozpoczynać nauki tworzenia stron we Flashu :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście przyszłości i większej automatyzacji warto wspomnieć o OpenAi, a zwłaszcza o wysokiej jakości tekstach jakie potrafiła generować. Głośno było o tym w połowie lutego, chociażby tu:

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/stworzyli-tak-dobry-algorytm-si-ze-az-go-nie-udostepnia-openai.html

A tu możecie sami zobaczyć jakie teksty generowano z pomocą OpenAI. Wystarczyło mu zarzucić 1-2 zdania, a dalej już leciał automat na podstawie tego co przeczytał:

https://blog.openai.com/better-language-models/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2019 o 13:05, Beerbant napisał:

FB jak zaczął pewien eksperyment z SI to po paru dniach go wyłączył bo serwery zaczeły się komunikować pomiędzy sobą w niezrozumiałym języku programistycznym (podobno) .

 

Bot MS zrobił się rasistą, lubił Hitlera i wielbił Trumpa https://pclab.pl/news69032.html Tam wystarczyła tylko doba.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2019 o 13:05, Beerbant napisał:

FB jak zaczął pewien eksperyment z SI to po paru dniach go wyłączył bo serwery zaczeły się komunikować pomiędzy sobą w niezrozumiałym języku programistycznym (podobno) .

 

Zaczęły się ze sobą komunikować nie po angielsku, aby zoptymalizować czas (uznały, że angielski jest nieefektywny), nie jest to żaden język programistyczny. Czytajcie coś poza tytułami :D
https://antyweb.pl/facebook-sztuczna-inteligencja-eksperyment/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pyciak napisał:

 

Zaczęły się ze sobą komunikować nie po angielsku, aby zoptymalizować czas (uznały, że angielski jest nieefektywny), nie jest to żaden język programistyczny. Czytajcie coś poza tytułami :D
https://antyweb.pl/facebook-sztuczna-inteligencja-eksperyment/

 

To dobrze, bo już zacząłem myśleć, że to idealny temat dla Muldera i Scully :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, ale dla przyszłości marketingu internetowego ważny jest content, dzisiaj jest podstawą, potem będzie coraz ważniejszy. Content SEO zajmie szczególne miejsce w marketingu. Fakt, że teraz prawie nikt nie wie, jak to zrobić normalnie (ale trzeba się uczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności