Jump to content

Printex

Forumowicze
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Printex

 • Birthday 04/30/1987

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

1,633 profile views
 1. @Pysio Niby działa, ale jednak nie do końca zgodnie z prawdą. Ich SISTRIX Visibility Index dla jednej z moich domen pokazuje -7% dla March 2019 Core Update, a tak naprawdę na tym update badana domena zyskała ponad 100% ruchu, ze 150uu dziennie do 300-400uu.
 2. W kontekście przyszłości i większej automatyzacji warto wspomnieć o OpenAi, a zwłaszcza o wysokiej jakości tekstach jakie potrafiła generować. Głośno było o tym w połowie lutego, chociażby tu: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/stworzyli-tak-dobry-algorytm-si-ze-az-go-nie-udostepnia-openai.html A tu możecie sami zobaczyć jakie teksty generowano z pomocą OpenAI. Wystarczyło mu zarzucić 1-2 zdania, a dalej już leciał automat na podstawie tego co przeczytał: https://blog.openai.com/better-language-models/
 3. Zgadza się, u mnie też na 1 miejscu Hanikowo. Bajkowego ustronia nie znajduję w Top 100.
 4. U mnie ani jednego ani drugiego nie znajduje w top 30. Woj. pomorskie.
 5. Dzięki za kody PIO-S15 i PIO-S16.
 6. Jeżeli masz stronę zweryfikowaną w Narzędziach dla webmasterów to PDF zaindeksujesz w niecałą minutę. W Narzędziach dla webmasterów przejdź do: Indeksowanie > Pobierz jako Google Wklej tam adres swojego PDF'a, wciśnij pobierz. Chwilkę poczekaj, a następnie wciśnij "Prześlij do indeksu". Miesięcznie możesz natychmiastowo zaindeksować do 500 linków z twojej domeny. PDF'y mi też zawsze wchodziły w kilkanaście sekund.
 7. Witam, dziś chciałbym przedstawić wam serwis Rankingi24. Nie jest to Presell, bo jego celem nie jest pozycjonowanie stron, a redakcja serwisu codziennie sama dodaje własne artykuły, jednak użytkownicy mają możliwość zgłaszania przygotowanych przez siebie treści, zyskując w ten sposób platformę do prowadzenia marketingu treści. W tym miejscu warto przytoczyć jeden z punktów regulaminu serwisu: W tym miejscu znajdziecie pełny regulamin, a tutaj poradnik dotyczący dodawania nowych treści.
 8. Jeżeli już umieszczam link w treści wpisu to prowadzący do podstrony pozycjonowanego serwisu, nie do głównej. W tym przypadku nie działa zasada pierwszego linka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy