Jump to content

Printex

Forumowicze
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Printex

 1. @Pysio Niby działa, ale jednak nie do końca zgodnie z prawdą. Ich SISTRIX Visibility Index dla jednej z moich domen pokazuje -7% dla March 2019 Core Update, a tak naprawdę na tym update badana domena zyskała ponad 100% ruchu, ze 150uu dziennie do 300-400uu.
 2. W kontekście przyszłości i większej automatyzacji warto wspomnieć o OpenAi, a zwłaszcza o wysokiej jakości tekstach jakie potrafiła generować. Głośno było o tym w połowie lutego, chociażby tu: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/stworzyli-tak-dobry-algorytm-si-ze-az-go-nie-udostepnia-openai.html A tu możecie sami zobaczyć jakie teksty generowano z pomocą OpenAI. Wystarczyło mu zarzucić 1-2 zdania, a dalej już leciał automat na podstawie tego co przeczytał: https://blog.openai.com/better-language-models/
 3. Zgadza się, u mnie też na 1 miejscu Hanikowo. Bajkowego ustronia nie znajduję w Top 100.
 4. U mnie ani jednego ani drugiego nie znajduje w top 30. Woj. pomorskie.
 5. Dzięki za kody PIO-S15 i PIO-S16.
 6. Jeżeli masz stronę zweryfikowaną w Narzędziach dla webmasterów to PDF zaindeksujesz w niecałą minutę. W Narzędziach dla webmasterów przejdź do: Indeksowanie > Pobierz jako Google Wklej tam adres swojego PDF'a, wciśnij pobierz. Chwilkę poczekaj, a następnie wciśnij "Prześlij do indeksu". Miesięcznie możesz natychmiastowo zaindeksować do 500 linków z twojej domeny. PDF'y mi też zawsze wchodziły w kilkanaście sekund.
 7. Witam, dziś chciałbym przedstawić wam serwis Rankingi24. Nie jest to Presell, bo jego celem nie jest pozycjonowanie stron, a redakcja serwisu codziennie sama dodaje własne artykuły, jednak użytkownicy mają możliwość zgłaszania przygotowanych przez siebie treści, zyskując w ten sposób platformę do prowadzenia marketingu treści. W tym miejscu warto przytoczyć jeden z punktów regulaminu serwisu: W tym miejscu znajdziecie pełny regulamin, a tutaj poradnik dotyczący dodawania nowych treści.
 8. Jeżeli już umieszczam link w treści wpisu to prowadzący do podstrony pozycjonowanego serwisu, nie do głównej. W tym przypadku nie działa zasada pierwszego linka.
 9. Ładnie się ten projekt rozwija. Częste aktualizacje, idące w dobrym kierunku. Być może skuszę się na wykupienie jakiejś licencji.
 10. Printex

  Page rank update

  U mnie sporo kategorii na blogu podostawało PR4. Nawet niektóre linkowane artykuły mają około PR2.
 11. Ta dodawarka dodaje artykuły do webmini. Być może patrzałeś nie tam gdzie trzeba. Od taki przykładowy precel: http://www.aso.fonoteka.pl/ - tu wylądujesz w ciekawostkach (artykuły), nie w najnowszych (strony). Ewentualnie sprawdź czy zapora lub antywirus czegoś nie blokują.
 12. Właśnie sprawdzałem, że u mnie dodanie tą dodawarką 50 wpisów do katalogów trwa jakieś 30 min. Zaplecze wczoraj podlinkowane już zaindeksowane w całości.
 13. Może i wpływają na szybkość ładowania jednak zapominacie o tym, że dzięki nim sporo internautów dłużej pozostaje na stronie. Dzięki nim rośnie współczynnik czasu spędzonego na stronie, a to jest też jeden z pozytywnych czynników.
 14. To ja może z punktu widzenia użytkownika. Zdarzają się katalogi jakie pomimo użycia unikalnego opisu dla wpisu odrzucą dana stronę. W takim przypadku autor strony otrzymuje zazwyczaj krótkiego maila wyglądającego tak: Może dało by się ustawić aby w przypadku odrzucenia wpisu powędrował on na maila jego autora? Mail o odrzuceniu wpisu mógłby wtedy wyglądać następująco: Tracąc unikalny opis, niekiedy na 700-1000 znaków można się nieźle wkurzyć. Taka opcja była by ukłonem w kierunku dodających wpisy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy