Luk23

Duża ilość tekstu na stronie głównej (~100K znaków)

Polecane posty

Witam,

Czy istnieje jakiś limit tekstu, który można wrzucić na stronę główną serwisu ?

Jeden z czołowych serwisów na bardzo popularna hasło z branży, ma na stronie około 30k znaków.

Postanowiłem stworzyć, lepszy content, bardziej wyczerpujący temat, ale copywriter trochę przeszarżował i wyszło blisko 100k znaków (50 stron w wordzie) :)

Treść projektowana pod stronę główną, content na podstrony jest osobny.

Mało kto będzie pewnie czytał wszystko od dechy do dechy, ale pewnie znajdą się i tacy, tylko jak Google zareaguje na tak dużą ilość treści na stronie głównej ?

Mogę to zostawić, czy lepiej starać się upakować część contentu ze strony głównej na podstronach ?

30k to dla internauty za dużo, chyba że to jakieś opracowanie. Osobiście bym próbował to podzielić na kilka czy kilkanaście podstron, albo zrobić z tego ebooka czy jakaś publikacje

Wysłane z tel za pomocą Tapatalk

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@ar4 według mnie jeśli jest to coś wartościowego, a nie lanie wody z frazami, to można to lepiej wykorzystać... W końcu to już prawie książka.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

pytanie czy tak długiego tekstu robot wyszukiwarki nie uzna za spam ;) bo i pewnie duża ilość słów kluczowych będzie się powtarzać, de facto przez to też strona może być przeoptymalizowana..

No właśnie dlatego pytam, bo nie mam doświadczenia z tak duża ilością contentu i to w kontekście strony głównej.

Tekst jest mega merytoryczny i nie jest sztucznie naszpikowany słowami kluczowymi. Można by to jakoś podzielić i powrzucać na podstrony, ale idea była taka, żeby strona główna zawierała

dużo treści z tym że wyszło strasznie dużo :)

Jeśli miał ktoś doświadczenie z pozycjonowaniem tego typu stron to proszę o jakieś wskazówki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.