ar4

Forumowicze
 • Zawartość

  2758
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

ar4 wygrał w ostatnim dniu 25 Kwiecień 2017

ar4 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

235 Excellent

O ar4

 • Ranga
  Weteran wojenny
 • Urodziny 29.12.1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.damtox.pl

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

10123 wyświetleń profilu
 1. Tak jak napisałem, zdarza się, że przeskok na SSL trwa kilkanaście dni, a ty panikujesz po kilku dniach... poczekaj...
 2. ar4

  Witajcie :)

  Witaj na pokładzie...
 3. @DevRo ojojojo ja bym nie był taki pewny. Cały czas coś nie tak jest na ich serwerach. Często występują lagi, a awarie również występują... Jest u nich 3-4 lata więc wiem co mówię. Czy, aby na pewno szepczesz dlatego, że masz tam usługę i jej nie monitorujesz czy tylko aby zaszeptać?
 4. W takim razie musisz poczekać jeszcze kilka dni, aby mówić o problemie.
 5. ar4

  Duży ruch z FB

  Możesz w analytics sprawdzić ruch na dany wpis... ale z jakich miejsc na FB to już raczej nie.
 6. ar4

  Przypomnienia o zamknięciu

  U mnie wiadomość w języku polskim: Otrzymujesz tego e-maila, ponieważ masz treści na koncie Google+ dla użytkowników indywidualnych (koncie osobistym) lub na stronie, którą zarządzasz w tej usłudze. Przypominamy, że 2 kwietnia 2019 roku wycofamy Google+ dla użytkowników indywidualnych. Tego dnia zaczniemy też usuwać zawartość z kont użytkowników indywidualnych w tej usłudze. Zdjęcia i filmy z Google+ znajdujące się w Archiwum albumów i na stronach Google+ także zostaną usunięte. Pobranie zawartości z Google+ może trochę potrwać, więc zacznij to robić przed 31 marca 2019 roku. To wyłączenie nie obejmie żadnej innej usługi Google (takiej jak Gmail, Zdjęcia Google, Dysk Google czy YouTube). Nic nie zmieni się też na koncie Google, którego używasz do logowania się w tych usługach. Kopie zapasowe zdjęć i filmów zapisane w Zdjęciach Google nie zostaną usunięte. Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na najczęstsze pytania o wyłączenie Google+. W imieniu całego zespołu Google+ pragniemy podziękować Ci za Twój wkład w tworzenie tej usługi. Google LLC 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 Wysłaliśmy to obowiązkowe powiadomienie, by poinformować Cię o ważnych zmianach w Google+, na Twojej stronie Google+ lub na Twoim koncie w tej usłudze.
 7. Hahaha to chyba nie jest dobre miejsce na szeptankę!
 8. ar4

  zennoposter, human emulator, botchief, BAS...

  Wszystko zależy do czego potrzebujesz dane narzędzie...
 9. ar4

  My swoje, a Google swoje

  Dokładnie, tak jak pyta @blake - sytuacja może mieć miejsce gdy odpytujesz po brandzie i tak też spotykałem się z problemem. Jak zapytanie było o słowo kluczowe to problem już nie występował.
 10. ar4

  Speed Test i wyniki

  Obstawiam, że masz stronę na gotowym szablonie. Jak tak jest to biblioteki masz wstrzyknięte o tak na zapas Gdybyś tworzył stronę od zera to wiedziałbyś czy daną bibliotekę potrzebujesz czy nie... Ps. zawsze możesz testować czy usunięcie danej biblioteki nie popsuje funkcjonowania strony. Sprawdź szczególnie elementy z animacjami, slidery czy formularze kontaktowe...
 11. Jak zmienisz kolejność struktury to może przestać działać efekt hover... musisz sprawdzić jaki masz kod css i go zmodyfikować odpowiednio do twojego zapotrzebowania.
 12. ar4

  Google nie widzi niektórych treści

  To, że nie ma tekstu w kopii nie oznacza w cale, że Google nie indeksuje jej w indekcie podstawowym lub nawet suplementalu...
 13. ar4

  Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Dzień dobry... Warszawa z deszczem... a jak dzisiaj u was?
 14. Co masz na myśli pisząc "Zrób to samo na normalnej stronie, to pogadamy." ?? Czym jest normalna strona oraz o jakich wynikach myślisz względem poruszanego narzędzia?
 15. Skoro CSS daje takie możliwości to można