M0drzew

Forumowicze
 • Zawartość

  1220
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

M0drzew wygrał w ostatnim dniu 6 Styczeń

M0drzew ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

453 Excellent

O M0drzew

 • Ranga
  Jak dobrze, że Biedroń wyjechał...
 • Urodziny 31.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  www.drukarnia.org.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Słupsk

Ostatnio na profilu byli

5577 wyświetleń profilu
 1. g. pokazuje tylko część, mógł już większość wyłapać, ale ich nie pokazuje... bo nie i wszystko co google pokazuje jest jakby za krzywym zwierciadlem, zaktualizowałem stronę 1.02.2019, a googlecache pokazuje "starą stronę" jako widok z dnia 08.02.2019 na wszystko trzeba brać poprawkę, linkuj i nie przejmuj się googlem...
 2. Wg analitycs, strona pojawiła się w top 10 na dane słowo kluczowe 930 razy w ciągu ostatnich 7 dni. Jak sprawdzić ile z tych 930 zapytań do google to byli prawdziwi userzy, a ile roboty sprawdzające pozycję?
 3. w dzień się śpi, w nocy imprezuje...
 4. M0drzew

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  @daromz TF/CF >0 -> TF/CF =2 czy TF/CF = 50 ?? bo to jest duża różnica. Poza tym może być np tak: TF(wg majestic) = 0 a google może dać mu w swoim indeksie 5 pkt., TF(majestic) = 5 , a wg google=0, majestic =50, a wg google 35 lub 50 lub 60... korelacja między nimi na pewno jest, ale nie jest to odwzorowanie w 100% zgodne. Na pewno nie będzie tak, że wg google strona to mistrzostwo świata, a wg majestic 0pkt. Wydaje mi się, że za bardzo przejmujesz się jakimś wskaźnikami, pracuj nad treścią na stronach i linkuj... reszta sama pójdzie...
 5. M0drzew

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  google i majestic niewiele mają wspólnego ze sobą powiem jak w jednym filmie o CF i TF: "to są wskazówki, nie zasady"
 6. M0drzew

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  @daromz wg mnie liczy się i ilość i przede wszystkim jakość linków. Może być tak, że Twoja konkurencja ma zaplecze (swoje lub wykupione miejsce u kogoś na zapleczu) które jest ukryte przed narzędziami typu majestic czy ahrefs.
 7. @okazwłoka za jpk podziękuję, ja nie nie z policji skarbowej... chciałbym tylko zwrócić uwagę, ze na ogłoszeniach z 350k punktów oferowanych do sprzedaży dwa dni temu jest obecnie 420k punktów dodatkowo pojawiła się oferta z 5zł/1000pkt. Moje pytanie o sprzedane punkty nie było po to by zaglądać komuś do kieszeni, tylko w celu pokazania, że chętnych na punkty jest za mało, a to powoduje walkę cenową (bo jakości/ dostępności w przypadku produktu jakim są punkty nie da się konkurować). System doszedł do ściany i od nas oczekujesz odpowiedzi co dalej... PS "Możliwość barteru - na przykład teksty zapleczowe." sprzedawcy są coraz bardziej zdesperowani...
 8. @okazwłoka to teraz napisz ile z tych punktów udało Ci się sprzedać? i za ile ?
 9. M0drzew

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  z innej bańki... gdzieś mi mignęła zajawka, że można zobaczyć zapotrzebowanie tematyczne na strony, ale w systemie nie widzę tego...
 10. M0drzew

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Kilka osób mówi Tobie gdzie jest problem, ale zdaje się Ty tego nie dostrzegasz... tak masz rację - dodaj jeszcze 1000 domen i w systemie zostaną tylko Twoje domeny... byłem wydawcą rok temu (małym, bo małym, ale byłem) i dlaczego nie jestem? wolę kupić kilka punktów jak potrzebuję, a swoje zaplecze zmonetyzować gdzie indziej z dużo większym zyskiem. Z tym systemem i punktami jest trochę jak z gospodarką i pieniędzmi. Jest problem z siłą nabywczą pieniądza(punktów) a dodrukowując pieniędzy (dodając punktów) jeszcze ją obniżasz... taka ot prosta symulacja teorii gier z badań operacyjnych, no ale co ja się znam, ja tylko truskawki z cukrem ;-) to co pisałem już wcześniej: zbyt często zmieniane są kluczowe zasady systemu a zainwestowanie w postawienie domen, kontentu i sprzedaży punktów zabiera cenny czas i trochę kasy, która się zwróci powiedzmy po roku i to pod warunkiem NIEZMIENNOŚCI systemu, ale jeżeli ja postawię stronkę dzisiaj, a jutro zmieniasz system przyznawania punktów i cena rynkowa zmienia się z 7zł/1000pkt na 3 zł/1000pkt, a na dodatek mamy w systemie 5 mln punktów, których nikt nie chce kupić... a ja muszę sprzedać... i tu nieodzowne przypomina się fragment z Volty scena z Pazurą:
 11. M0drzew

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Wg mnie system ma 5 wad: - zbyt często zmieniane są kluczowe zasady systemu - system nie różnicuje zbytnio stron... średnio-średnia strona bez problemu dostaje rank 10, co powoduje, że nie opłaca się dodawać mocnych domen, tym bardziej, że mocne domeny bez problemu zarobią 20x więcej monetyzując ruch gdzie indziej, - baaaaaaaaardzo dużo bezsensownych obostrzeń - schematyczość systemu: a jak np. nie chcę dawać linków z głównej - jako wydawca? A ta schematyczność wcześniej czy później zostanie wychwycona przez gugla i uwalą całość jak kiedyś seoki - zła konstrukcja systemu powodująca nadwyżkę podaży punktów nad popytem na punkty. PKT 1 i 4 powodują, że dużych inwestorów bym się nie spodziewał.
 12. @okazwłoka czemu ten test ma służyć ? że się opłaca? Wiem, że chcesz ludzi zachęcić do inwestowania zasobów i czasu w Twój system, ale to co powiedział MAX i to co widać gołym okiem, jest nadwyżka podaży nad popytem... a dopóki tak jest to nie będzie chętnych na inwestycję jako wydawca.
 13. ok, mam trochę wolnych domen (głownie trzystajedynki), stawiam serwisy, dostaję 30domen*5000pkt =150.000pkt. sprzedam je? jak na rynku masz na ten moment 350k wolnych?
 14. @okazwłoka to co powiedział max - nieopłaca się... i tu nawet nie chodzi o 7zł/1000pkt tylko o zainteresowanie kupnem linków... na giełdzie jest wystawione 350k pkt na sprzedaż to po co następne produkować ????? żeby cena była 5zł/1000 ?