M0drzew

Forumowicze
 • Content Count

  1,238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

M0drzew last won the day on April 9

M0drzew had the most liked content!

Community Reputation

469 Excellent

About M0drzew

 • Rank
  Jak dobrze, że Biedroń wyjechał...
 • Birthday 12/31/1977

Contact Methods

 • Website URL
  www.drukarnia.org.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Słupsk

Recent Profile Visitors

5,686 profile views
 1. M0drzew

  Cześć

  kont PiO
 2. @znakzapytania nadal nie rozumiesz... tu nie chodzi o " jak szukać takie miejsca,które można wydusić jak cytrynę. " w całości chodzi by zrozumieć mechanizm, a nie pojedyncze miejscówki. Przy robieniu najbardziej dochodowych tematów jakimi są tabletki, finanse i kilka innych chodzi o wielkość pieniędzy i skalę!
 3. Cieszymy się, że nadal jest wielu czytelników i wiernych słuchaczy seo blogów i dalej uważają, że white seo jest jedyną słuszną drogą... Dodatkowo cieszy nas również to, że ludzie bezgranicznie wierzą we wszystko co znajdą na sieci, nawet jak jest informacja o latających jednorożcach. Tak jak napisał @SzlafRock " nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę " bo nikomu konkurencja nie jest potrzebna Źle kompilujesz, inaczej to działa... mi zrozumienie zajęło jakieś.... pół roku Z przyzwyczajenia to można mieszkać z tą samą babą przez 30 lat...
 4. M0drzew

  Błędy

  @wedrowiec @okazwłoka w ogóle coś się wysypało, ilość pkt (-1) minus jeden?!? i też brak slotów przy praktycznie żadnych ograniczeniach... PS brak slotów, ale dodaje...
 5. @SzlafRock jest jeszcze prostsze... akurat tak się złożyło, że niedawno zakładałem całkiem nowe konto w jednym z wiodących banków w PL - w placówce (nie przez internet, nie za pośrednictwem przelewu uwierzytelniającego, ani kuriera) dowód leżał cały czas na stole, ani go nie zeskanowała, ani nawet nie obejrzała, w komputer wbiła dane co jej podyktowałem (niektóre z pośladków wzięte) i przeszło... kartę na telefon widziałem jak rejestruje się w kiosku coś a'la "Ruch" (nieletni to robił, który nie ma dowodu nawet) więc jest to proste... babka (na oko 30lat) w biedrze na kasie na głos mówi jaki pin wbija, po czym wychodzi zostawiając kartę w terminalu, tyle, ze terminal się darł to ją kasjerka zawołała... ale masz rację, masa ludków nieświadomie zostawia wrażliwe dane gdzie popadnie (dyktowanie numeru komórki w biedrze, bo się nie chce wyjąc karty na punkty, pin napisany na karcie płatniczej, kluczyki w stacyjce w zapalonym pustym aucie - koleś tylko po fajki do sklepu wchodzi, czy niewylogowana sesja w banku na kompie w bibliotece publicznej)
 6. Poto zeby zrobic dowod kolekcjonerski i kupic na niego telefon. Potem zalozyc konto w banku, a nastepnie wziac 30 chwilowek za 0 zl. Oddac a pozniej wziac 30 2xwiekszych chwilowek. Nastepnie zniknac. A Ty sie potem martw.
 7. Weryfikuje... m.in. urząd skarbowy. W przypadku założenia konta na fejkowe dane, google wcześniej czy później blokuje konto, a jak założysz na istniejący podmiot to z US przychodzi pismo, że faktury nie ująłeś (nie ujął ten podmiot) w VATUE i masz sie wytłumaczyć... jedną i drugą sytuację znam niestety z autopsji...
 8. Jeśli zły dział, to poproszę o przeniesienie, ale wydaje mi się, że to do piaskownicy raczej 1. Na pewne słowa kluczowe wg analytics jest wyszukiwań np. 900/mc, będąc w top 3 mam CTR ~0,5%, dla innych 100/mc top3 i CTR 35%. Może być, że pierwszy przypadek wyświetlenia są nabite przez "sprawdzacze pozycji" ? 2. na pewne słowa kluczowe wg analitycs jest np. 100-1000 zapytań/miesiąc, ale dla zakładki wydawca w analytics dla tego słowa pokazuje 1000 zapytań/dzień (nie jest to jakieś sezonowe hasło) normalne są takie rozbieżności ?
 9. M0drzew

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Krystian M a czym to będziesz sprawdzał ??? nawet google nie wie dokładnie jaki ruch jest na stronie (vide: analitycs =/= ads =/= adsense)
 10. Szanowny Panie @dayton.oaklee@bullstore.ne , 1. nie podoba się - proszę usunąć konto 2. jeżeli zadasz poprawne pytanie dostaniesz odpowiedź 3. jeżeli nie masz postawy roszczeniowej (vide Twój post powyżej) to dostaniesz odpowiedź 4. inne fora nas nie interesują 5. "Polaków" a nie "polaków" ... trochę kultury i szacunku 6. "forum jest jedynie dla zakompleksionych egoistów i wciskających swoje uslugi ?" - a) nikt nikomu nic na siłę nie wciska, a wręcz przeciwnie wiele osób (w tym ja) często korzystamy z ogłoszeń b) "zakompleksionych egoistów" ??? chyba za bardzo przez swój pryzmat wszystkich oceniasz. 7. hostingi to niezbędna rzecz przy "internetach" 8. nie podoba się -> pkt 1
 11. jakby takich nie było to by Magda Gessler nie miała gdzie jeździć z Kuchennymi Rewolucjami
 12. bo ludzie biorą się za rzeczy o których nie mają bladego pojęcia... wychodzą z założenia że skoro lubię jeść to otworzę restaurację, świetnie gram na PC to będę najlepszym YouTuberem, umiem napisać maila to będę PR-owcem. Dodatkowo, skoro to robi Józek, to co, ja nie dam rady ? PS każdy kiedyś zaczynał, ale czy aż tak nieporadnie ??
 13. Max, taki sam jak pisać na stronie cennik: portal internetowy CMS Wordpress od 8000zł ... ale w sumie co się dziwić, coraz więcej młodych gniewnych nieomylnych i wszystko wiedzących startuje w dorosłe życie i próbują podbić świat.
 14. Jak się zaprzesz to ręcznie można go złamać, nie mówiąc o samochodzie...