Jump to content
okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Hej @okazwłoka 

Czy rozpracowałeś już problem z linkami wychodzącymi, które system widzi a fizycznie nie ma ich na stronie?

U mnie problem dotyczy 3 podstron domeny id 2848 oraz 5 podstron domeny id 2794

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Jak możesz podaj id podstron, bo ja tam widzę jedynie statusy aktywne i oczekujące na skanowanie.

8b3c4ff3b5da607534355c74bf31adad.png

@okazwłoka Dotyczy podstron: 104771, 104783, 104915, 104917, 104918, 105681, 105692, 105024

Kolejna sprawa z domeną id 2860: domena otrzymała 330pkt (rank 10), podstrona 105874 otrzymała 129pkt przy tekście ponad 6k zn, a taka sama podstrona 105875 otrzymała punktów 258, a powinny dostać wg wyliczeń po 390 pkt. Takie rozbieżności punktowe podstron także dotyczą domeny id 2859.

Czy to jakiś błąd w naliczaniu punktów przez system czy ja źle to wszystko interpretuję? 

W oczekiwaniu na odpowiedź, Dawid

• Like 1

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Co do podstron sprawdziłem i wygląda, że jest ok z linkami. 

Z punktacją poprawiłem, faktycznie był problem, błąd przy wprowadzaniu ostatnich zmian.

Coś się przycięło z przydzielaniem czy za ostre parametry dałem?

23080 do 23091 - nie przydziela (jeden przydzelił), linki dodane 10 dni temu, kryteria nie są jakieś ostre, od 40 punktów i RANK 5, po treści pokazuje 620 miejscówek, przydzieliło 180 linków.

dymna.jpg

Brak miejscówek. Szacowanie bierze pod uwagę tylko treść, nie sprawdza po wybranym ranku, długości treści i koszcie. Ale chyba czas to przerobić, żeby był pełny obraz.

To jest właśnie problem systemu - masz punkty, a nie możesz ich nam zostawić :) 

Edit. Ok zrobione, teraz będzie brał pod uwagę rank i koszt.

Edited by okazwłoka

No i teraz kwestia taka - czy bierze pod uwagę "unikalne domeny w obrębie grupy"? To w sumie podstawa, bez tego wyniki mogą być totalnie od czapy. Mam projekty które "stoją" a teoretycznie jest zajęte 25%-50% tego co niby dostępne.

• Like 1

dymna.jpg

cały czas wyskakuje komunikat " W Twoim linku zostały wykryte niedozwolone słowa - link zostanie przeglądnięty przez moderatora, a w razie wykrycia niezgodności z regulaminem zostanie zablokowany. "

dotyczy link: 21768 coś domeną nie tak ?

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Będzie dopiero przeglądnięte, ale spokojnie, to tylko informacja że coś może być nie tak. System nie jest czuły i "erozję" też oznaczy do sprawdzenia :)

@okazwłoka to jakby na to tak patrzeć, to za chwilę będzie można tylko używać słów:

yyyyyy, uuuuu,  ooooo i emotki...

wracamy do jaskiń...

:-D

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

E tam, wystarczy przeczytać, nie ma się co bać, to nie pismo urzędowe:

Link został dodany, zawiera jednak podejrzane słowa / części słów. Zostanie przeglądnięty przez moderatora, czy nie łamanie regulaminu. W przypadku łamania regulaminu link zostanie wyłączony.

@okazwłoka dzięki, teraz tylko jeszcze pytanie... czy w istniejącym projekcie jeżeli mi pokazuje jakieś wolne sloty to są one rzeczywiście dla mnie dostępne?

grupa 1667 pokazuje 

Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 98

czyli mogę przyjąć że 98 linków jeszcze powinno mi przydzielić? Uwzględnia że na iluś miejscówkach już mam linki? Innymi słowy, czy dla nowego projektu dla tych samych ustawień pokaże mi liczbę większą?

edit: w sumie sprawdziłem, pokazuje tyle samo. Czyli pokazuje ogólną liczbę dostępną dla danych ustawień, nie bierze pod uwagę ile już zająłem.

edit2: albo i nie :)  mam 300 przydzieleń, pokazuje mi że slotów jest 40... zgłupiałem.

dymna.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy