Jump to content

Recommended Posts

Teraz, okazwłoka napisał:

Możliwe, że po prostu linki zostały szybko przydzielone nim ich koszt został przeliczony

Odezwę się w systemie, ale to mogło być to. Linki dodałem dość szybko, bo tylko zmieniałem adres strony i dodawałem zmieniony klon linku.

• Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W edycji minimalny rank wstawia się 20.

Wyżej to oczywiście żarcik, choć kto wie, może kiedyś do tego dojdzie       Ogólnie jesteśmy coraz bliżej przeinstalowania całości, przejścia na php 7, ale jest jeszcze kilka spraw do z

W masowej edycji wpisanie max punktów 800 skutkuje przypisaniem 400.

Posted Images

22 godziny temu, ttah napisał:

Coś poszło nie tak? Dawniej system tak nie reagował z tego co pamiętam.

Tak właśnie było :) miałeś 10K wolnych, dodawałeś 1K linków powiedzmy i mogłeś mieć następnego dnia -100K punktów :) i przez 3 dni linki się trzymały.

dymna.jpg
  • 3 weeks later...

Dzięki jednemu użytkownikowi został wykryty błąd w artykułach sponsorowanych, każdy wydawca otrzymywał 11 transz, zamiast 12. Zostało to poprawione, a zaległe transze zostaną najpóźniej do kilku godzin przelane na konta wydawców.

• 5 weeks later...

Kilka dni temu napisałem w systemie PW o drobnym błędzie, w wyniku którego przydziela podwójnie linki na stronę główną. Rzuć okiem, bo widzę linki nadal są podwójnie i wiadomość nieprzeczytana.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Nie pykło do końca  ;) -5808 punktów.

Do tego po imporcie linków wczoraj przydzielało mi 4 przy niektórych przy ustawieniu 1. Dodatkowo pokazuje domyślnie że nie ma slotów (przy imporcie), po wejściu i zapisaniu - już widzi. No i jak dodałem 100 linków to później siedziałem 2h i je zapisywałem - max da się zapisać 2-3 zakładki w tym samym czasie (a zapisywanie trwa minutę - dwie), inaczej leci 500.

• Like 1
dymna.jpg

Dzięki za info. Po urlopiku będę to optymalizował. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie "No i jak dodałem 100 linków to później siedziałem 2h i je zapisywałem" (np. linki). 

W imporcie nie ma opcji nie pokazuj złym botom. Dodatkowo pokazywało brak slotów. Więc musiałem wejść do każdego linka i go odkliknąć i zapisać. Zajęło to mi kilka godzin ;) Jednocześnie mogę zapisać 2 w porywach do 4 linków, od momentu kliknięcia zapisz do przeładowania strony - mija minuta może dwie. Linków zaimportowałem w sumie 144 do dwóch grup także pół dnia siedziałem i klikałem ;)

dymna.jpg

Trzeba było pisać, rzuciłbym do bazy komendę i byłoby zrobione w kilka minut :) Także na przyszłość jak się czegoś nie da zrobić przez panel to wiesz co robić :)

Zapisywanie linków faktycznie może sporo trwać ze względu na przeliczanie wolnych slotów, ale posprawdzam to dokładnie, powinno się to udać zoptymalizować.

• 4 weeks later...

@okazwłoka

Masz zablokowane wiadomości/zapchaną skrzynkę?

idg=2896

to samo, brak slotów, po zapisaniu są. Może samo się przeczyści.

Prosiłbym o ustawienie dla wszystkich linków z tej grupy żeby nie pokazywało ich botom, z góry dzięki :)

dymna.jpg

Obliczanie slotów nie działa jak trzeba, raczej to usunę żeby nie wprowadzało w błąd (zostawione będą te poglądowe obliczenia slotów z tworzenia/edycji projektów).

Zmieniłem ustawienia dla botów - widzę że jeden udało Ci się zmienić :D 

A tak z ważniejszych rzeczy: był błąd o którym jakiś czas temu wspominałem (chyba) związany z "podwójnymi stronami głównymi" - ze slashem i bez slasha na końcu.

Dzisiaj trochę grzebałem w systemie i u użytkowników, którzy nie usunęli tych podwójnych stron na pewno wystąpiły problemy z linkami i usunęło punkty.

Usunąłem przed chwilą te podwójne strony główne, przywróciłem linki. Także sytuacja do kilku godzin wróci do normy pewnie.

• Like 1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy