Jump to content
okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Dziękuję za informację.

W zasadzie jeden artykuł zniknął i jeszcze chwilkę potrwa zanim problem z przywracaniem kredytów naprawię (1-2 godzinki).

Problem z drugim artykułem polega na tym, że są wklejane formatowania z Worda i z nimi skrypt weryfikujący obecność artykułu ma problem. Dałem kilka filtrów przy wprowadzaniu artykułu z informacją o konieczności usuwania takiego formatowania.

a6d9e9053b5e4011906244df31f524fc.png

Sprawdzałem ten adres i faktycznie wygląda na to że to był kwiatek, bo nie znalazłem drugiego takiego przypadku. Co ciekawe ostatni 4 link był Twój :)

Mam wrażenie, że system zamulił w zakresie przydzielania linków. Przykładowo # 1073181, 1073182, 1073183, 1073184, 1073742,1073743, 1073744 od 28.08.2019 w kolejce do opublikowania... Nadmieniam, iż wolne sloty są dostępne dla moich ustawień, oraz koszty linków zostały naliczone...

Edited by Pr0miL

Coś jest na rzeczy, chyba coś przymuliło. U mnie sprawdzanie parametrów nowo dodanej strony id 3183.

Edited by soulfailer

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

U mnie mnóstwo świeżych linków (jako reklamodawca) ma status w kolejce do opublikowania... Coś sięwydaje tak jakby okazwłoka się gdzieś zapadł :) może urlopik ?! :)

ZAPRASZAM

Po dodaniu linka estymacja wolnych slotów nie działa poprawnie, pokazuje np. w kategorii Moda uroda itd. 117 wolnych miejsc a system zaraz wyświetla na liście linków na czerwono "Brak slotów". W ogóle miejsc jest mało, a statystyki zapotrzebowania przy dodawaniu strony do sytemu są chyba nieaktualne, nie wiem.

Ok, widzę że system za bardzo opóźnia automatyczne zdjęcie zawieszonych linków (przydzielonych, ale takich których nie udało się opublikować). Postaram się to jeszcze dzisiaj poprawić.

@Anmato - coś jest na rzeczy, poszukam jeszcze rozbieżności i ewentualnych błędów.

@okazwłoka Problem z przydzielonymi linkami (w kolejce do opublikowania) nadal nie poprawiony :O 

U mnie dotyczy głównie linków na stronach głównych, linki przydzielone 03.09.19 a nadal wiszą jako w kolejce... 

Pytanie drugie: Co z moderacją? Dodałem strony, podstrony i wiszą w moderacji cały czas... rozumiem, urlop, tylko chciałbym jakieś info kiedy mniej więcej będziesz nadrabiał ?

Pozdrawiam, Dawid

ZAPRASZAM

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy