Anmato

Forumowicze
 • Zawartość

  418
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anmato wygrał w ostatnim dniu 26 Styczeń 2017

Anmato ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1905 wyświetleń profilu
 1. Anmato

  Błędy

  Dodam tylko, że ustawienia mam na rank 1-10 i podstrony, nie że tam wyśrubowany jakiś przedział Dzięki.
 2. Anmato

  Błędy

  Testuję 10 tys. punktów, jest kilka projektów z reagowaniem na rank. Dziwi mnie, że kilka razy w tygodniu pojawia się zwrot ok. 2-3 tys. pkt, na drugi dzień ubywa tych punktów i wchodzą znowu linki, punktów ponownie mam mniej. Wahania są za duże, tak na pewno to nie powinno działać aczkolwiek nie wiem, co powinno się tutaj dostroić.
 3. Anmato

  Test LinkTak.pl

  Taki test powinien wisieć bez przerwy, to system linków stałych, pozycje i jej wahania byłyby dobrym papierkiem lakmusowym i ewentualnym alarmem.
 4. Anmato

  Błędy

  1. w polu anchor limit 50 znaków, powinno być minimum 200 2. usuń link, brak zaznaczenia, zaznaczenie i ponownie usuń nie działa, trzeba przeładować 3. usunięcie linku, jeśli "dodano do kolejki" to przed usunięciem taka kolejka powinna być dostępna 4. brak usuwania grup
 5. Anmato

  Przydzielanie linków w systemie

  Linki mogą być dodane przez system tylko na stronach zaindeksowanych? Rozumiem, że podobnie jak w SS, nikt z reklamodawców stron z linkami dodatkowo nie indeksuje?
 6. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tak jest. Prosimy o jakąś aktualizację w ramach zmian pakietu UX ;P
 7. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brak UX staje się coraz bardziej męczące podczas pracy po 3 tygodniach z systemem i zniechęca do jakichkolwiek zmian. Sugestie: - domyślna większa ilość wyświetlanych wierszy, rozwijane menu z wartościami, enter (nie działa) - edycja liczby docelowej z poziomu grupy a nie edycji grupy, te wartości zmienia się często przecież, muszą być pod ręką - osobne ilości docelowe lda każdej frazy, obecnie wygląda to tak, dałeś za mało linków, chcesz zwiększyć, musisz założyć okulary i policzyć po przecinku ilość raz podanych w wierszu potem pomnożyć, potem edytować grupę, zescrollować, podać liczbę, zapisać.. - w widoku Moje linki brakuje kolumny Ilość docelowa, proponuję większość UX skopiować z SS, tam jest do dopracowane na maxa - nie wiem po co miejsce zajmuje kolumna Osiągnęło MAX i co to jest w ogóle, ma też literówkę w nazwie kolumny
 8. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nie, powody były inne. Ręczne leciały po 1. z automatu a nie "z palca", po 2. filtry szły za zły profil a nie konkretne domeny, dowodów na to mam wiele, np. po dołożeniu linków i nieusunięciu ani jednego, filtr był ściągany, rekord - 3 dni od zgłoszenia, wszyscy usuwali linki, kasowali katalogi i dawali nofollow a my pozycjonowaliśmy przez 2 lata prostym hakiem z URLami. Ale.. temat już nieaktualny.
 9. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Rzeźnia, tzn.? Filtry?
 10. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nie wiedziałem, że jest taki problem, dla wielu osób to ważny detal akurat w całej strategii pozycjonowania ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, 2 różne linki do 1 domeny na 1 podstronie? To nie błąd. Błędem będzie 2 różne linki do 1 podstrony na 1 podstronie. I lepiej pisać jak w SS: URL, czyli 2 różne linki do 1 domeny na 1 podstronie? To nie błąd. Błędem będzie 2 różne linki do 1 URLa na 1 podstronie.
 11. Anmato

  Test LinkTak.pl

  Pytanie to starego testu, ile fraz dodałeś dla zrożnicowania profilu anchorów danego URLa? I czy podane 2 podstrony to 2 osobne podstrony czy 1 ta sama?
 12. Anmato

  Test LinkTak.pl

  Pytanie, system pozwala na publikację linka na niezaindeksowanej podstronie?
 13. Tak ale zauważyłem, że wszyscy liczycie na płynny wzrost zapotrzebowania na zasoby a przecież to tylko SWL. Duża agencja może wejść tutaj z dnia na dzień, ktoś może jeszcze przejść ze Statlinka albo po jakimś tam szkoleniu prelegnetów czy jak to się nazywa, pod Katowicami, ktoś szepnie o Linktaku i pojawi się kilku nabywców pkt, którzy zapisali sobie na karteczce jego nazwę. Wg mnie obecnie trzeba skupić się na wyeliminowaniu drobnych błędów w mechanizmie i poprawie UX oraz obserwować Statlinka.
 14. Anmato

  Przydzielanie linków w systemie

  Linki są przydzielone ale jak ktoś pisał wcześniej.. nic się nie dzieje, nie ma kosztu punktów? O co chodzi? Minęło 2 dni od odnotowania przez system przydzielenia ale pkt mi jeszcze nie odjęło.