Anmato

Forumowicze
 • Zawartość

  350
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Anmato wygrał w dniu 26 Styczeń

Anmato posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

O Anmato

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

1378 wyświetleń profilu
 1. Ktoś używa tego SeoStation i płaci miesięcznie za coś, co od niedawna dostało dopiero nową grafikę? Offtop. To nie ten wątek.
 2. Ja obserwuję non stop ruchy, tak jak zapowiadano albo Google wciąż pracuje algorytmem i w końcu kiedyś to ustąpi wbrew ich zapowiedziom o ciągłych aktualizacjach, stron trochę mają do przeskanowania itd. dodali nowe czynniki i to bardziej zasobożerne także w rok może się uwiną.
 3. Wielkość liter dla bota, zrenderowaną.
 4. H1 może występować kilkukrotnie od jakiegoś czasu, to już nie błąd, większe znaczenie ma wielkość liter.
 5. Nie chodzi o ilości dzienne czy miesięczne a o sumy.. poza tym pamiętaj, że jeśli dodasz nawet 1 000 linków, Google może tego dnia zobaczyć tylko 1 lub 20 itd. liczy się ich zaindeksowanie.
 6. jak pisałem wyżej, nie, można linkować z WP ale zgodnie z matematyką
 7. Oczywiście, nie pisałem, że WP nie działają, chodziło mi o ich złe użycie.
 8. Nie, pozycjonowanie "za abonament" także. Nie, dopóki opcja jest w SC, możliwość kary "ręcznej" wciąż istnieje. Nazwa jest własna, ponieważ nigdy nie były to kary ręczne tylko algorytmiczne. Nie, im więcej słabych linków, obecnie tym łatwiej o wysokie pozycje mocnymi linkami na frazy komercyjne. Nie, pokażę Ci masę osób, stażystów, studentów, specjalistów z Empiku, którzy kreatywnie doprowadzają do filtrów kupując artykuły za 10 000,00 zł miesięczne lub którzy dodają linki do sygnatur szefa albo którzy linkują z WP.
 9. Najczęściej w takim przypadku winą jest zbyt "ciężki" kod / skrypt sklepu, to samo dotyczy "sławnych" silników typu Shoper itd. W Polsce 90% optymalizacji specjalistów dot. meta tagów i dodania na stronę główną tekstu o długości 4 000 znaków. To za mało. Sprawdź szybkość strony, podstron, statystyki serwera i parametry hosta, skalibruj pod skrypt ustawienia maszyny i zajmij się optymalizacją z prawdziwego zdarzenia.
 10. Dokładnie o to mi chodzi.
 11. Lub też zły pogląd możesz mieć Ty. Te linki jeśli nie są pomijane to nie mają i nigdy nie miały żadnej mocy względem pozycji fraz komercyjnych. Chyba, że moc chyba przekazywania PR jako dofollow - wtedy można mówić o jakiejś "mocy". Linki te są ignorowane, widać to po profilach, które składały się na: www. http:// http:// fraza komercyjna Anchory maskujące musiały zachować N% liczby frazy komercyjnej, co dawało N% domen z anchorem komercyjnym, wzory, liczby i proporcje zostawię dla siebie. Taka konstrukcja zapewniała TOP-1 dla frazy komercyjnej przez ostatni okres ponad 2 lat, co oczywiście wyda się szokujące osobom, które w 2014 r. usuwały linki z katalogów, zmieniały anchory czy linkowały brandowo, jak Ty, @SzlafRock - a wiem to, bo czytam przy okazji Twoje różne posty. Uwierzenie w to będzie tak trudne jak w to, że Bronisław Komorowski był bliskim współpracownikiem wywiadu rosyjskiego w latach 90-tych. Obecnie linki, które w moim słowniku nazywam jako "osłonowe" czyli rzekomo organiczne, mogą nie mieć już znaczenia ale nie upieram się przy tej tezie w 100%, ponieważ testujemy jeszcze inne proporcje linków anchorów osłonowych oraz stężenie anchorów. Jeśli macie profil linków z N anchorami i domenami, nie łatwo jest zauważyć, że linki "osłonowe" mogą nie mieć znaczenia, ponieważ w profilu występuje pewnie N% innych, organicznych linków / anchorów. Usuńcie je i sprawdźcie albo zacznijcie na "czystej" domenie. Problemem jest jednak teraz zwolniona indeksacja. Dlatego nie ma za to filtra, linkowanie w ten sposób nie jest zabronione, wystarczy ignorowanie tych linków przez Google i wykluczenie ich z organicznego wpływu na pozycje.
 12. To jest moja teza. Zawiera ona osobiste poglądy autora
 13. Przy idealnym przypasowaniu anchora do domeny działa pewnie nie profil linków tylko znaki w domenie więc można się zgodzić i to założyć o czym piszesz, ale jak masz już np. domenę firmy o nazwie niepokrywającej się z anchorem, czyli np. "pphu-globtrek.pl" (wymyślam) a anchory w większości czyli w dysproporcji, np. "Globus Trek", co jest jakąś tam niby pełną nazwą firmy itd. to wpadniesz w algorytmiczny.