Anmato

Forumowicze
 • Zawartość

  373
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Anmato w dniu 26 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają Anmato punkty reputacji!

Reputacja

11 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

1612 wyświetleń profilu
 1. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Dobrze, że powstał nowy system dywersyfikujący polskie SEO. Czy będą w nim domeny zagraniczne? Czy można jakoś porównać wydajność punktową do Statlinka?
 2. STATLINK.pl

  Nie. No nie masz szczęścia. Ogólnie po 6 miesiącach wchodzi średnio 50% linków obecnie. Trzeba sypać więcej. Sprawdzane przez SC.
 3. Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

  WhitePress jako średniej mechaniki SWL jest za drogi.
 4. Wrzesień 2017 - update algorytmu google?

  We wrześniu były zmiany, zgadza się, w różnych branżach, to nie ma znaczenia. Prawda jest taka, że od zmian w poprzednim roku, G wciąż nie zaktualizowało wielu domen i danych o nich.
 5. STATLINK.pl

  zmień branżę
 6. STATLINK.pl

  Potwierdzam, powoli wraca dawny power.
 7. STATLINK.pl

  To Wy sprawdzacie tematyczność stron? Ani razu od 11 lat tego nie zrobiłem w żadnym systemie, przecież tu chodzi o inne rzeczy.
 8. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Licencję na SpyGLass przestałem kupować 8 lat temu, mieli problemy przez jakiś czas z działaniem, jeśli program ponownie jest przydatny to super. Prywatne? Jasne, że tak, ale AH i MJ są liderami jeśli chodzi o dane.
 9. Nowa strona - czas pozycjonowania

  Od tygodnia do 2 lat.
 10. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Wiemy, ze nie wiesz, dlatego otrzymałeś wyżej wytłumaczenia. Chcesz być sprytny? Nie musi być regulaminu dot. pisania o adresach zaplecz, ponieważ istnieją również tzw. zasady niepisane. Na rynku nie ma tylu programów do sprawdzania baclinków, nie masz wiedzy, nie wypowiadaj się z przekonaniem tylko z wątpliwością lub pytaniem. Istnieją tylko 2 programy i są one od jakiegoś czasu płatne, przez co dostęp do nich ograniczył się do kilkunastu agencji w Polsce. Tak, do kilkunastu, bo innym szkoda, bo drogo.. zaplecza ukrywa się właśnie przed takimi osobami jak Ty, które budują strony na WPkach i odkrywają, że można mieć coś innego Stosuj się do zasad następnym razem. Zagranicą linkują, panuje tam inna kultura, także w sieci, mniej osób zna zasady SEO, nie wiedzą, że linkiem pomagają właścicielowi strony itd. u nas i może w innych krajach na Wschód istnieje zasada, że za wszelką cenę nikomu nie pomożesz, o nikim dobrze się nie wypowiesz.
 11. Aktualizacje Algo

  Od wczoraj, także dzisiaj wiele spadków. Jak co wrzesień Tak już od 3 lat Google zaskakuje w weekend września.
 12. STATLINK.pl

  Statlink ma się dobrze jak zawsze, brawo za pracę. TOPy robi się bez problemu ale nie wolno czytać artykułów polskich prelegentów
 13. Cześć, istnieje jakaś konkurencja dla tych narzędzi, jeśli chodzi o darmową analizę innych domen?
 14. Zamrożone frazy całe branże

  Wg mnie nie ma czegoś takiego jak zamrożone branże, Google wciąż odkuwa się po 09.16 i po prostu nie przerabia wszystkiego a czynników doszło, więc matematyki więcej. Niektórzy Google mają za maszynę z kosmosu.
 15. Supplemental index

  Jest i działa.