Anmato

Forumowicze
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anmato wygrał w ostatnim dniu 26 Styczeń

Anmato ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1571 wyświetleń profilu
 1. WhitePress jako średniej mechaniki SWL jest za drogi.
 2. We wrześniu były zmiany, zgadza się, w różnych branżach, to nie ma znaczenia. Prawda jest taka, że od zmian w poprzednim roku, G wciąż nie zaktualizowało wielu domen i danych o nich.
 3. STATLINK.pl

  zmień branżę
 4. STATLINK.pl

  Potwierdzam, powoli wraca dawny power.
 5. STATLINK.pl

  To Wy sprawdzacie tematyczność stron? Ani razu od 11 lat tego nie zrobiłem w żadnym systemie, przecież tu chodzi o inne rzeczy.
 6. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Licencję na SpyGLass przestałem kupować 8 lat temu, mieli problemy przez jakiś czas z działaniem, jeśli program ponownie jest przydatny to super. Prywatne? Jasne, że tak, ale AH i MJ są liderami jeśli chodzi o dane.
 7. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Wiemy, ze nie wiesz, dlatego otrzymałeś wyżej wytłumaczenia. Chcesz być sprytny? Nie musi być regulaminu dot. pisania o adresach zaplecz, ponieważ istnieją również tzw. zasady niepisane. Na rynku nie ma tylu programów do sprawdzania baclinków, nie masz wiedzy, nie wypowiadaj się z przekonaniem tylko z wątpliwością lub pytaniem. Istnieją tylko 2 programy i są one od jakiegoś czasu płatne, przez co dostęp do nich ograniczył się do kilkunastu agencji w Polsce. Tak, do kilkunastu, bo innym szkoda, bo drogo.. zaplecza ukrywa się właśnie przed takimi osobami jak Ty, które budują strony na WPkach i odkrywają, że można mieć coś innego Stosuj się do zasad następnym razem. Zagranicą linkują, panuje tam inna kultura, także w sieci, mniej osób zna zasady SEO, nie wiedzą, że linkiem pomagają właścicielowi strony itd. u nas i może w innych krajach na Wschód istnieje zasada, że za wszelką cenę nikomu nie pomożesz, o nikim dobrze się nie wypowiesz.
 8. Aktualizacje Algo

  Od wczoraj, także dzisiaj wiele spadków. Jak co wrzesień Tak już od 3 lat Google zaskakuje w weekend września.
 9. STATLINK.pl

  Statlink ma się dobrze jak zawsze, brawo za pracę. TOPy robi się bez problemu ale nie wolno czytać artykułów polskich prelegentów
 10. Cześć, istnieje jakaś konkurencja dla tych narzędzi, jeśli chodzi o darmową analizę innych domen?
 11. Zamrożone frazy całe branże

  Wg mnie nie ma czegoś takiego jak zamrożone branże, Google wciąż odkuwa się po 09.16 i po prostu nie przerabia wszystkiego a czynników doszło, więc matematyki więcej. Niektórzy Google mają za maszynę z kosmosu.
 12. Supplemental index

  Jest i działa.
 13. Linkowanie dużego sklepu

  Operowanie akapitami działa, niezmiennie od lat, natomiast kursywa i bold nie działa. Sprzedam Tobie za 0 zł trik - wielkość czcionki.. W tekście wytłuścić co chcesz, natomiast zmiana wielkości czcionki w środku tekstu.. nie za bardzo, dlatego również takie nagłówki muszą mieć nie tylko <h> ale i rozmiar.
 14. Niektóre odmiany są rozróżniane. Ktoś coś zauważył jeszcze w tym temacie? Jeśli ocenimy, że liczby poj. i mnogie nie istnieją dla Google, zaoszczędzimy setki zł na anchorach i zbędnych odmianach.