Anmato

Forumowicze
 • Zawartość

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anmato wygrał w ostatnim dniu 26 Styczeń

Anmato ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

O Anmato

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1459 wyświetleń profilu
 1. Wg mnie nie ma czegoś takiego jak zamrożone branże, Google wciąż odkuwa się po 09.16 i po prostu nie przerabia wszystkiego a czynników doszło, więc matematyki więcej. Niektórzy Google mają za maszynę z kosmosu.
 2. Jest i działa.
 3. Operowanie akapitami działa, niezmiennie od lat, natomiast kursywa i bold nie działa. Sprzedam Tobie za 0 zł trik - wielkość czcionki.. W tekście wytłuścić co chcesz, natomiast zmiana wielkości czcionki w środku tekstu.. nie za bardzo, dlatego również takie nagłówki muszą mieć nie tylko <h> ale i rozmiar.
 4. Niektóre odmiany są rozróżniane. Ktoś coś zauważył jeszcze w tym temacie? Jeśli ocenimy, że liczby poj. i mnogie nie istnieją dla Google, zaoszczędzimy setki zł na anchorach i zbędnych odmianach.
 5. Cześć, od jakiegoś czasu liczba mnoga i pojedyncza jest grupowana pod jednym hasłem w planerze słów kluczowych, pojawia się komunikat: Niektóre wpisane przez Ciebie słowa kluczowe i ich bliskie odmiany zostały zgrupowane w jednym wierszu. Jak to oceniacie? Google odróżnia tak bliskie odmiany jak słup drzewa i słupy drzewa ale czy na pewno interesuje go to w kontekście SEO? Wątpię. Tak samo w PPC, nawet przy dopasowaniu ścisłym i włączeniu jednej opcji, która jest de facto domyślna, liczby mnogie / pojedyncze są traktowane identycznie.
 6. CTRy wyższe, współczynniki odrzuceń wyższe ale kogo to już obchodzi.
 7. Wszedłeś dla odpowiedniej wersji www? Pod jedną jest, pod drugą nie ma tych danych.
 8. Ktoś używa tego SeoStation i płaci miesięcznie za coś, co od niedawna dostało dopiero nową grafikę? Offtop. To nie ten wątek.
 9. Ja obserwuję non stop ruchy, tak jak zapowiadano albo Google wciąż pracuje algorytmem i w końcu kiedyś to ustąpi wbrew ich zapowiedziom o ciągłych aktualizacjach, stron trochę mają do przeskanowania itd. dodali nowe czynniki i to bardziej zasobożerne także w rok może się uwiną.
 10. Wielkość liter dla bota, zrenderowaną.
 11. H1 może występować kilkukrotnie od jakiegoś czasu, to już nie błąd, większe znaczenie ma wielkość liter.
 12. Nie chodzi o ilości dzienne czy miesięczne a o sumy.. poza tym pamiętaj, że jeśli dodasz nawet 1 000 linków, Google może tego dnia zobaczyć tylko 1 lub 20 itd. liczy się ich zaindeksowanie.
 13. jak pisałem wyżej, nie, można linkować z WP ale zgodnie z matematyką
 14. Oczywiście, nie pisałem, że WP nie działają, chodziło mi o ich złe użycie.
 15. Nie, pozycjonowanie "za abonament" także. Nie, dopóki opcja jest w SC, możliwość kary "ręcznej" wciąż istnieje. Nazwa jest własna, ponieważ nigdy nie były to kary ręczne tylko algorytmiczne. Nie, im więcej słabych linków, obecnie tym łatwiej o wysokie pozycje mocnymi linkami na frazy komercyjne. Nie, pokażę Ci masę osób, stażystów, studentów, specjalistów z Empiku, którzy kreatywnie doprowadzają do filtrów kupując artykuły za 10 000,00 zł miesięczne lub którzy dodają linki do sygnatur szefa albo którzy linkują z WP.