Skocz do zawartości

algorytmy wyszukiwarek będą jawne?


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

UE chciała by aby wyszukiwarki i duże strony opubilkowły w jaki sposób układają wyniki wyszukiwania, według mnie jest to marzenie ściętej głowy. Prywatne firmy nic sensowego nie udostępnią, zasłonią się tajemnicą firmową a to co przekażą będą takie ogólniki, które każdy seowiec wie o wiele więcej.

 

więcej info w arcie poniżej 


https://searchengineland.com/report-eu-ask-google-others-publicly-reveal-ranking-factors-294233

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
41 minut temu, Arkaszka napisał:

, ale... liczą się proporcje

 

Proporcje są często zmieniane i dochodzą nowe składniki. Dlatego pełnej receptury algorytmu nikt nie zdradzi. Może być ujawniona stara receptura mało znacząca.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden akapit, żeby wyjaśnić artykuł:

 

Cytat

While the proposal apparently “will not force companies to disclose their algorithms,” it will require descriptions and explanations of “how and to what extent the relevant ranking mechanism takes account of the quality of the products and services offered.

 

 

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jimmi napisał:

jest to marzenie ściętej głowy

Poczekam na dekret eurokołchozu zmuszający do ujawniania ilości stosunków pozamałżeńskich ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Beerbant napisał:

eurokołchozu

 

Oj, gdyby nie ten eurokołchoz dalej byśmy zarabiali 1000 na rękę i jeździli brukiem :D Spoko, nie zamierzam grzać tematu, właśnie wychodzę popracować na powietrzu :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee tam Unia nie jest wcale taka zła, nie mogę sobie świni trzymać i jej zabić, jajek sąsiadce dać bo nie mają pieczątki, i w ogóle tam tylko mięso GMO i żadnych naturalnych upraw ;) najlepiej zasiać łąkami i zieleniną i brać groszowe sprawy za dopłaty które de facto przeznaczę na rosnące ceny żywności :D

 

Unia by wiele chciała a tak apropo to oni się z tym Googlem tłuką od bardzo dawna ;)

 

https://www.spidersweb.pl/2014/11/ue-podzial-google.html

 

Ps Początkowy skład Coca Coli to nawet ja znam

 

Orzeszki koki, kokaina i wino :D

 

Przeto Coca Cola to wymysł bodajże aptekarza :D potem była dostępna w aptekach i z koką miała wiele wspólnego ;) :D

 

Dzisiaj w Coli jest 4-MEI a więc taka tam chemia dopalaczowa ;) która zwiększa ryzyko zachorowania na raka :D

 

Dlatego ino czystek, czysta (jak kto woli ;) względnie coś zdrowego :D

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek pędził, ojciec pędził i ja pędze choć nie piję ;) i zawsze było nielegalne :D

 

Nawet w marketach ogrodniczych są aparatury do bimbru za kilka stów ja mam trochę własnej roboty ;)

 

Wino z aronii to najlepsze co może być :) a śliwowica to majstersztyk dziadka jaki staram się wypracowaqć ;)

 

Miłego wekendu panowie i panie :)

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Nikonem napisał:

gdyby nie ten eurokołchoz dalej byśmy zarabiali 1000 na rękę

W porównaniu z ich średnią zarobków to dalej tak jest :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamBoganD napisał:

jak na razie więcej bierzemy niż wsadzamy.

Jeżeli bierzemy pod uwagę tylko sumy jakie dostajemy "na czysto" i te które oddajemy to się zgadza, natomiast jeżeli rozpatrujemy w kategoriach zysków to już nawet towarzysz Michnik w swojej gazecie napisał, że z każdego euro wraca do Niemiec 70 erocentów.

2 godziny temu, AdamBoganD napisał:

Bylibyśmy daleko za ... gdyby nie dotacje

Gdyby nie brak ochrony polskiego rynku i firm (patrz parasol państwowy w czasie transformacji azjatyckich tygrysów) w czasie prywatyzacji (nie trzeba dodawać, że złodziejskiej) to było by o niebo lepiej. Barany liberałki zapomnieli, że duży rynek zbytu jest wartością samą w sobie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beerbant napisał:

Barany liberałki zapomnieli, że duży rynek zbytu jest wartością samą w sobie ...

 

Nie zapomnieli tylko większość polskich firm centralnie sterowanych nie poradziła sobie z transformacją ustrojową. Nie było też elit, które mogły wykupić/zainwestować w majątek państwowy. Dobiero w trakcie i zaraz po transformacji część osób dorobiła się sporej kasy. Zaraz powiesz, że ukradli. Nie, skoro obecna władza się do nich nie dobrała.

Tygrysów azjatyckich zostaw w spokoju oni nie byli centralnie planowani, mają elity z kasą i inną mentalność. Jednak ponarzekać musisz, jak zwykle. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności