Jump to content

DamianLokomotywa

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jawne.. akurat. To się nie może wydarzyć
 2. W drugą stronę ogólnie przyjęte jest aby długość tekstu pod nagłówkiem nie przekraczała 300 wyrazów, ale czy jeden nagłówek pod drugim ma takie restrykcyjne znaczenie aby był pod nim paragrafów to nie wydaje mi się.. Dla pewności poczekajmy może na wypowiedź kogoś kto miał kiedyś taki problem i przeprowadzał testy z tym związane.
 3. Moderowane katalogi, fora i blogi tematyczne. Czasem się trafi ciekawszy link (od konkurencji ).
 4. Teksty pod katalogi najlepiej dywersyfikować jak najbardziej możliwe, ale z zachowaniem tematyki strony. Spróbuj wybrać frazy kluczowe, które Cię interesują i właśnie pod nie pisać tekst. Jeżeli masz możliwość dodania linków do podstron, które chcesz pozycjonować to najrozsądniej będzie napisać tekst właśnie pod konkretny artykuł. Jeżeli tylko do strony głównej to lepiej będzie zachować tematykę całego serwisu.
 5. No właśnie coś innego potrzebuję. Narzędzia do generowania raportów z lepszą wizualką
 6. Cześć wszystkim! Mam do was pytanie - jakie polecanie narzędzie, które generuje raporty dotyczące ruchu do strony z ostatnich kilku miesięcy, bez konieczności screenowania. Dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy