Skocz do zawartości

Piątek, piąteczek, piątunio


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@AdamBoganD czytałem oczywiście całość na FB lecz tam wolę się nie udzielać w takich tematach. Jeśli chodzi o moją opinię to strzyżenie owiec i tyle. Ta firma/agencja nie jest jedyną w Polsce która robi różnego rodzaju chwyty aby złapać jelenia. Pozycjonowanie za 19 zł jest możliwe tak samo jak pozycjonowanie strony docelowej z linków kupionych na allegro. Seowiec wie że w to się nie wchodzi, natomiast zwykły klient nie. I tu jest magia :) kurczę za 19 zł wypozycjonują mi stronę - pomyśli jeden z drugim. Oferta będzie już o przynajmniej 500 zł wyższa. A nóż widelec wpadnie lead. Taki trochę lejek marketingowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma w tym nic złego z prawnego punktu widzenia (może mało "etyczne" i tyle). To tak jakby krytykować każdą wyprzedaż w odzieżowej siecówce gdzie banery z wielkimi "-77%" a malutkie "do" nad myślnikiem jest umieszczone. Kiedyś sprawdzałem taką wyprzedaż i okazało się, że o -77% została jedna rzecz z 13zł na 3zł przeceniona i tyle i już można używać wielkiego banera -77%. Tak samo tutaj od 19zł (a wystarczy, że te 19zł zapłaci się za wstawienie meta-danych na stronę główną).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności