AdamBoganD

Forumowicze
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

AdamBoganD wygrał w dniu 20 Marzec

AdamBoganD posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O AdamBoganD

 • Urodziny 22.01.1973

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pyrlandia
 • Interests
  dobry i uczciwy bizes

Contact Methods

 • GooglePlus
  115191670604085016063
 • Twitter
  /Pozabankowa/

Ostatnie wizyty

289 wyświetleń profilu
 1. Wrzuciłem całą sitemapę. Kilkoma narzędziami sprawdzałem co jest a co nie i za każdym razem inny wynik. Przy kilku tys. ręczne sprawdzenie odpada. A jakie to ma znaczenie? Czyżby narzędzie do indeksowania wyindeksowywało jeżeli wrzucisz coś co jest zaindeksowane? Przecież to się kupy nie trzyma. Podsumowuje fakty. Przed było (mniej więcej). 2800 url, z czego 2000 zaindeksowanych i 800 nie. Po zmieniło się na 1600 tak i 1200 nie. Tyle. Oczywiście nie sprawdzałem czy te 800 które nie były zaindeksowane nadal są nie zaindeksowane, czy też przeszły do zaindeksowanych a wyindeksowalo się 1200 innych. Kurde masło maślane z tego wyszło.
 2. Niestety nie mam pojęcia do zostało odpalone ale efekt był odwrotny niż opłacony i zamówiony. Jak się dowiem to opowiem. Nie mniej kasa poszła w błoto.
 3. a ja ostatni bo niestety po odpaleniu pakietu liczba zindeksowanych linków spadła a wzrosła nie zindeksowanych, chyba że przez pomyłkę kupiłem pakiet do wykańczania konkurencji ;-)
 4. Mam zawsze 21 info że poszło i 22 na koncie.
 5. Ja sobie dałem z nimi spokój. Mieli mało programów. Walidację zawsze opóźniali, czyli na początku m-c faktura a potem raporty i kasa de facto wisiała prawie 60 dni.
 6. Niestety nie mam szans na odzyskanie opłat za internet z którego nie korzystałem od września 2016 do marca 2017 (7 * 70 zł). Na szczęście teraz jadę na światłowodzie z Inea, prędkość bez problemów 100 Mb/s a nie 0,2Mb/s jak w Polsacie w godzinach szczytu.
 7. A potem trzeba ten katalog katalogów dodać do nad-katalogu katalogów katalogów ...
 8. CF - polecam, więcej plusów niż minusów. Ważne żeby nie znaleźć się na jednym IP-ku z czymś "nie fajnym"
 9. A jak si ę kupuje 30 linków @Pawl? Bo Średni koszt punktów za 1 Link Standard: 10,6 pkt-ów czyli wydałeś 38 gr (318 punktów) przy średniej cenie 12 netto za 10 000 punków. Jak długo trzymałeś te 30 linków? Poszło na anchor czy adres www. Jakiego efektu się spodziewałeś, co miał dać test? Google ma laga od 3-4 tygodni, w GSC pokazuje może 70% znalezionych linków. Ja też przetestowałem Lexusa - widziałem 30 reklam w TV. Nie jestem zadowolony.
 10. A ja ostatnio na serp.watch widziałem domenę ciach która w jeden dzień zyskała +2500, w senuto też na prawie 1k fraz w topach, sprawdziłem ją w backslinkwatch i aż usiadłem, same spamowe (ruskie, chińskie miejscówki): ciach Czyli blasty działają.
 11. 1. Napisałem do Polsatu pismo z propozycją zakończenia umowy bez kary - odmowa. 2. Wysłałem pismo do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta - minęło 30 dni, ostatnia faktura anulowana i umowa zamknięta bez kary. Można?! Owszem.
 12. Informuję, że w dniu dzisjeszym otrzymałem przelew od rafał morawski rafsoft.net w związku z czym zobowiązanie zmalało do kwoty 2,11 PLN (tylko odsetki) i do tej kwoty dziś ograniczyłem e-pozew Wcześniejszą należność wyegzekwować musiał komornik. dopisano 15.03.2017: dziś doszedł kolejny przelew na 2,70 więc pozew wycofałem i na tą chwilę firma Rafsoft.net Rafał Morawski jest rozliczona "do zera". Nie mniej nie jest to solidny partner do biznesu. Podobno po raz kolejny na oferii szuka seowca
 13. Coś jest z prosiaczkami nie tak.Przy jednej domenie połowa fraz ma pozycję "0".
 14. To [ nierzetelny partner ] jakich mało, kiedyś dla zabawy za 100 zleciłem mu "wy pozycjonowanie". Żadnych efektów. Fakt domena była śmieciowa. Kasy oddać nie chciał, dostałem jeszcze pismo od jakiejś papugi z Bielsko-Białej. Nie wywiązał się z umowy (gwarantowała zwrot kasy przy braku efektów). Dopisałem go do KRD. Ze względu na zawiłość sprawy e-sąd skierował sprawę do rejenowego i odpuściłem. Hasło na dziś, wczoraj i przyszłość: NIkt nie wypyka się z kasy tak jak Pyka. To kolejna czarna owca w branży.