AdamBoganD

Forumowicze
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

AdamBoganD wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec

AdamBoganD ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Good

O AdamBoganD

 • Urodziny 22.01.1973

Contact Methods

 • Website URL
  https://pozyczkibezbikikrd.pl
 • GooglePlus
  115191670604085016063
 • Twitter
  /Pozabankowa/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pyrlandia
 • Interests
  dobry i uczciwy bizes

Ostatnio na profilu byli

714 wyświetleń profilu
 1. jest też mój ulubieniec z pakietem za 50 zł i cud-miód-systemem samoczynnego linkowania, wpłacasz, wpłacasz, nie ma efektu a potem każą zmienić frazę na bardziej lokalną i precyzyjniejszą np. czerwona walizka turystyczna na kółkach Ustrzyki Górne Po 5 miechach braku efektu rezygnujesz, wydałeś 250 zł czyli "mała szkodliwość" No i w stopce generator miast, miasteczek i wsi: Biały Bór Piekary Śląskie Świecie Tyczyn Włoszczowa. Tu się dopiero seo robi, że nie ma internetu to pikuś.
 2. A oba chwalą się obiektywizmem i rzetelnością. Kur... co to za wiarygodność jak można za kasę usunąć negatywy.
 3. Na tym najgorszapraca.pl to komentarze są zasysane z gowork.pl
 4. A na stronie szczyt chamstwa: Uwaga!Ewidentne nadużycia będą weryfikowane przez administrację i usuwane, jednak serwer, na którym znajduje się strona nie jest zlokalizowany na terytorium Polski i wszelkie skargi do polskich instytucji nie odniosą żadnego skutku, a jedynie legalny wyrok sądowy, wydany w kraju, w którym umiejscowiony jest serwer obsługujący serwis. i siedziba firmy w USA.
 5. Zdaje się że nie do końca prawa jest w tym Regulaminie. Firma jest we Wrocławiu.
 6. Przy okazji trafiłem na stronkę: http://najgorszapraca.co.pl ktoś wpakował tam negatywa o pewnej instytucji publicznej a za usunięcie życzą sobie 200 zł + 200 zł za każdą odpowiedź na wpis. Ciekawe kiedy usuną wpis o sobie http://najgorszapraca.co.pl/opinie/najgorszapracacopl_wyludzanie_pieniedzy/1062948 I nie ma na nich sposobu bo: Operator Systemowy Serwisu – oznacza podmiot zarządzający Serwisem, którym jest Global Information Ltd. Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro MH96960, Marshall Islands. Operator Finansowy – oznacza podmiot oraz jego sukcesor obsługujący system finansowy w danym okresie uruchomienia usługi, którym na chwilę obecną jest Digital Premium LLC. 16192 Coastal Highway, 19958 Lewes, US. W ten sposób można każdego objechać i płacić w kółko.
 7. Myślę, że można zostawić doradzenie, poczekać pół roku i wrócić do tematu. Kolega @Yuri pokaże stronę, frazy jakie wybrał i na jakie jest w Topach. No i ile zarobił przez ten czas. P.S. jako konkurencja nie widzę powodu by wyprowadzać go z błędu i forsowania własnych teorii.
 8. Ja bym im jeszcze jedno zero dołożył.
 9. A z jakich seoskleppów A z których, bo nie bardzo znam takie gdzie daje to jakiś efekt, sam testowałem kilka sklepów i pakietów i g.... z tego wyszło np. całkowitą porażką był zakup u ChlopakowodInterentu, Pozycjoniujsz i LinkHouse. Oprócz dywersyfikacji linków nic nie zyskałem o ile nie straciłem (na pozycjach). O kasie nie wspomnę.
 10. Już po tej części wpisu (frazy + ilość zwróconych wyników w google) widać że lepiej abyś poszukał fachowca. Może wyjść taniej. Patrząc na te frazy to na Top10 bym nie liczył. Może nawet nie być Top50. Chyba że masz grubą kasę do zainwestowania rzędu 5/6 zer (czyli jak mawiał tutejszy guru pierdyriald złotych) a i wtedy na wyniki trzeba będzie poczekać od... m-c do ... lat. Nie mniej powodzenia.
 11. Witam Kupie/wynajmę punkty statlink standard i/lub seomatik od 01.07.2017 proszę o oferty ceny netto oraz dostępnych ilości na email: abmd73@gmail.com Pozdrawiam
 12. Po tym kawale zainstalowałem Adguarda do Opery i teraz mogą mi ......
 13. Ponownie zapraszam do grupy wszystkich którzy w jakiś sposób związani są z pożyczkami (wydawcy, reklamodawcy, sieci). https://www.facebook.com/groups/afiliacja.pozyczki/ jest nas coraz więcej a dokładnie 126 osób. P.S. Kont fejkowych, Misiów Uszatków i innych Chuck Norrisów nie przyjmujemy (konta min rok stażu na fb).
 14. Nie ma sensu taka dyskusja. Żeby sąd komuś coś kazał najpierw musi wiedzieć komu czyli trzeba znaleźć te linki pozycjonujące. A jak napisał @SzlafRock da się tak że nie widać. Po drugie polski sąd może sobie kazać usunąć taki link umieszczony na tym np. tym forum, które stoi w USA, lub innym katalogu stojącym w któryś z Państw środka. Zapewniam, że ani USA ani Chiny ani Ukraina nie ruszy palcem w ramach zagranicznej pomocy prawnej. Można napieprzać linkami do usrania.
 15. A kto udowodnij że ten link w sieci (na jakiś forach, preclach i innych) dała firma X?!