AdamBoganD

Forumowicze
 • Zawartość

  290
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

AdamBoganD wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec

AdamBoganD ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

24 Excellent

O AdamBoganD

 • Urodziny 22.01.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dobra.pozyczkabez.pl
 • GooglePlus
  115191670604085016063
 • Twitter
  /Pozabankowa/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pyrlandia
 • Interests
  dobry i uczciwy bizes

Ostatnio na profilu byli

939 wyświetleń profilu
 1. Ja nie dostałem (z 8 przysługujących poprosiłem tylko o 5), miałem mu wysłać maila z danymi i .... do dziś cisza. Na maile i wiadomości pw nie odpisuje.
 2. @Odin oszukał ludzi i tyle, jeszcze kilka postów temu dziękował za pomoc, obiecywał teksty a teraz nie odpowiada ani za pm ani na maile. Wg mnie to jakiś wałek i tyle, kasa poszła nie wiadomo gdzie i na co.
 3. Bedzie ktoś składał jakieś zawiadomionko? Trochę nas było i trochę kasy poszło.
 4. No to umoczyłem prawie 100 zł. Co za sk.......
 5. I taki mam zainstalowany w Operze.
 6. To ja należę do 1,72 w Polsce i 2,68 w Europie. Jak dobrze być w mniejszości. Czyli nie dziwne, że hakują wtyczki skoro 50% używa Chrome z czego 90% nie potrafiłoby wyjaśnić dlaczego. A wujek google zbiera dane, zbiera i zbiera.
 7. a kto używa Chrome?!
 8. Od 2 dni nie mogę wejść w https://www.bing.com/webmaster/ ciągłe przekierowania i na koniec: Wystąpił problem i nie możesz się teraz zalogować. Spróbuj ponownie później. A wy możecie się zalogować?
 9. Została postawiona stara strona z modyfikacjami na nowej domenie. Stara domena została chyba spalona przez pewną znaną firmę z branży. I teraz moje pytanie. Na starej ma być umieszczony ładny obrazek z informacją o nowym adresie strony (www w formie tekstowej np. buttonem skopiuj do schowka). Czy da się jakoś mierzyć ile razy został on skopiowany?
 10. Linkować trzeba mądrze i tyle. Nie ma znaczenia czy to swl zwykły czy whitepress czy precle czy katalogi, fora, ogłoszenia itd. Trzeba podzielić linki na anchory, brand i www. Dać trochę df i trochę nf trochę w formie tekstu. Obrazki z altem i title też się przydają. Najgorzej dać zrobić to komuś kto walnie 2k w jeden dzień, same anchory i wszystko na główną. Oczywiście tematyczność strony i język też jest ważny. 1k linków na najlepszych stronach chińskich czy ukraińskich o pieczeniu bułek stronie firmowej solarium nie wiele dadzą. Po ostatnich zmianach w algo google mniej chętnie daje kary i nakłada ograniczenia, po prostu przy 1000 gównianych linków potrzeba potem duuuuużo więcej wartościowych aby być wysoko.
 11. Wobec tego czekamy aż będzie co kupować i gdzie dawać linki. Może w tym temacie na bieżąco podawaj stan systemu. Może warto aby osoby dodające ogłoszenie "kupię" dostawały maila że jest nowe "sprzedam" i odwrotnie.
 12. A za 1000 punktów ile system przydzieli linków? Czy system będzie miał opcję zatrzymywania się po uzyskaniu pozycji?
 13. Czy system będzie podawał ilość stron i ich parametry? Jak widzę na razie nawet na giełdzie pusto. Czy jakaś symulacja wyjściowej ceny została opracowana?
 14. w/w Ip jest na 3 czarnych listach: barracudacentral.org apews.org www.sorbs.net