AdamBoganD

Forumowicze
 • Zawartość

  702
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

AdamBoganD wygrał w ostatnim dniu 20 Marzec 2017

AdamBoganD ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

74 Excellent

1 obserwujący

O AdamBoganD

 • Urodziny 22.01.1973

Contact Methods

 • Website URL
  https://blog.pozyczkabez.pl
 • Skype
  adamdurzynski
 • GooglePlus
  115191670604085016063
 • Twitter
  /Pozabankowa/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pyrlandia
 • Interests
  dobry i uczciwy bizes

Ostatnio na profilu byli

2623 wyświetleń profilu
 1. AdamBoganD

  W końcu coś się ruszyło

  No to jest szansa że panowie dwaj zaliczą odsiadkę, kto następny za takie umowy poleci? Pełno takich na rynku o czym świadczą choćby pytania na fb poszkodowanych.
 2. AdamBoganD

  Pytanie do wydawców chwilówek

  1. Grupa została zamknięta bo jako admin dostałem rykoszetem. Dziwnym trafem w piątek, zaraz po newsleterze o zamknięciu kampanii Vivus i Zaplo do grupy zaczęły się pchać fajkowe konta i próbowały publikować nie bardzo miłe i grzeczne teksty, a jak wiecie moderować można nowe posty ale komentarzy już nie a tych pojawiało się sporo mimo ostrzeżenia żeby nie plotkować i nie zniesławiać nikogo bez dowodów. Oliwy niestety dolało A44 twierdząc, że grupa nie jest oficjalnym ich kanałem informacyjnym i nie będą się ustosunkowywać to wątku a ja mam przywrócić usunięte komentarze bo niby jako admin mam taki obowiązek (choć nie wiem jaka była podstawa prawna tego żądania). 2. Usunąłem wątki związane ze sprawą i zaraz spotkała mnie kara :-) 3. Postanowiłem, że grupę zamknę, dopuściłem tekst o nowej grupie (dziś żałuję tego bo nowa grupa to nic innego jak "tuba propagandowa" innej sieci związanej z dużą porównywarka, obiektywność tej grupy jest wątpliwa, admini z sobie znanych powodów, aczkolwiek oczywistych żądają podania adresu strony www oraz nazwy firmy - pewnie w celu zwerbowania wydawców. Nie należę do nowej grupy, nie firmuję jej a wręcz nie popieram sposobu jej prowadzenia. 4. Ponieważ nie chciałem uczestniczyć w aferze (a świadków w sądzie biją :-) ) stało się jak stało. 5. Wydawcy raczej milczą lub wymieniają się informacjami na priv, jest wątek na make-cash ale też bez sensacji. 6. O rekompensacie nie słyszałem, ma być kolejne oświadczenie A44 po publikacji Vivusa. Tyle w temacie. Zaufane osoby zaprosiłem do nowego projektu.
 3. AdamBoganD

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Na semi-dedicated nie będzie sprawdzać, szybko bana dostaną. Miałem 20 i zamieniłem na 10 dedicated. Jaki jest wstawiać proxy które nie działają (z marketu), przeciążasz te które działają. Przy 10 dedicated mam ustawienia: - pobranie nowych proxy co 10 min - prędkość sprawdzania 8 (10 -2 bo czasem jakieś proxy ma czasowego bana), - https - kod lokalizacji i near - V1 - przerwa 15-20 sek - Liczba błędów proxy do tymczasowej blokady 1 - Długość tymczasowej blokady (w [min]) : 5 (połowa czasu pobrania) - Liczba błędów proxy do całkowitej blokady: 3 I 1300 fraz sprawdza mi max do południa plus poprawa tych gdzie nie znalazło pozycji lub była gorsza niż 30.
 4. AdamBoganD

  HAKERSKI ATAK NA FACEBOOKA

  Bo taki mi wysłali, zresztą interia to chyba nadal internet :-) :-) :-)
 5. AdamBoganD

  HAKERSKI ATAK NA FACEBOOKA

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-potezny-hakerski-atak-na-facebooka-dziesiatki-milionow-naraz,nId,2638232 zaznaczam że nie wiem czy to fejknews czy prawda.
 6. Niestety, tak to jest jak się od świtu pracuje. PIO-T2 - wykorzystany
 7. Kody od 1 do 5 wykorzystane, tylko 1 osoba napisała. Zapłaciłem 7,38 zł za sms, a co stać mnie :-)
 8. AdamBoganD

  Home.pl - globalna awaria?

  Zdechło totalnie. Nie mam nic na home ale inni mają i co zakładka to zonk.
 9. AdamBoganD

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Super tylko ja nie mam bajkoweustronie coś tam w wynikach. Tego drugiego też nie widzę
 10. AdamBoganD

  Prywatne proxy - porządki w google?

  nie ma polskich oprocz jednego zrodla ale trzeba min 100 kupic
 11. AdamBoganD

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Już wiem za co lecą bany :-) Trochę pokombinowałem i dziś o 7:25 wszystko leży (z dwóch dobrych źródeł po 10 proxy mam). 3 dni temu: V3; sprawdzanie 1-10 po 10 i 11-100 sprawdzenie po 100 - śmigało 2 dni temu: V3; sprawdzenie 1-60 po 10 i 61-100 sprawdzenie po 100 - śmigało dziś: V3: sprawdzenie do 1=100 po 10 i po 35% wyłożyło. Prędkość dla 20 proxy 15, odstęp 10-15 sekund, po 1 błędzie przerwa 10 min (połowa czasu podmiany). Czas podmiany = ilość proxy. Prędkość = ilość proxy - średnia liczba banów. Z tego wynika że 10 zapytań z 1 proxy o tę samą frazę do za dużo. Przestawione na V1. Dam znać za kilka dni. Edit: 1. zwiększenie odstępu dla V2 i V3 może pomóc ale wtedy wydłuży się czas sprawdzania całości i przy większej liczbie fraz doby nie starczy. 1. trzeba by zmienić algo sprawdzania [dla ustawienia po 10], podobnie jak przy V1 gdzie proxy idzie na koniec, powinno być z frazami: system najpierw sprawdza frazy, które poprzednio były w Top20 (2 wyszukania), jak nie znalazł fraza ląduje na końcu kolejki i system sprawdza kolejną frazę system sprawdza frazy z kolejnego zakresu jaki był dnia poprzedniego np. top 31-50 i tak samo jak nie znalazł fraza na koniec system sprawdza pozostałe frazy z top 51-100 (może 5 zapytań będzie ok) system wraca do fraz których nie było w Top20 i analogicznie jak wyżej wykonuje max 2 sprawdzenia frazy Jeżeli więcej niż XX% proxy ma bana czasowego/stałego system zwiększa czas przerwy i/lub zmniejsza prędkość sprawdzania o XX%. Może i nowe ustawienia symulują bardziej człowieka ale google głupie nie jest, dostaje co dzień te same zapytania więc w końcu może wysłać proxy na wakacje. @stat4seo pytanie do Ciebie i innych, czy takie coś ma sens czy może jeszcze inaczej
 12. Najgorsze proxy jakie miałem. Nie działają. Od razu lecą bany. Support nie odpowiada od dwóch tygodni. Odradzam zakup. Polecam inne które działają super i support reaguje od razu.
 13. AdamBoganD

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Ciekawe, czekam na frazę.
 14. Bez żadnych problemów :-) Postęp sprawdzania: 95% (1327/1397) Ostatnio nawet duży portal sprawdzający kupił 200 szt.