Jump to content

makso

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Własna domena to już 50zł rocznie i hosting z ssl (https) od 40 - 60 zł rocznie dla tak prostej strony wizytówki. Będzie wyglądać bardziej profesjonalnie. Grafika jest ładna i stronka ma przejrzysty układ.
 2. Coraz mniej wydawców chce płacić za samo wyświetlanie. Wybieram kampanie płatne za skuteczną sprzedaż (CPL). Uczciwość, uczciwość, uczciwość a na następnych miejscach konkurencyjne stawki, terminowe wypłaty, odpowiednio duży wybór reklamodawców.
 3. makso

  Wordpress 5.0

  U mnie strona się wysypała po aktualizacji do 5. Radzę zrobić backup przed. Ja nie zrobiłem i pomogła dopiero ręczna podmiana katalogów z WP 4.9. Teraz poczekam na wersję z poprawionymi błędami.
 4. Moim zdaniem kolejna kradzież danych użytkowników wraz z numerami telefonów to kwestia czasu. Nie warto podawać tam zbyt wielu informacji o sobie. Co do zakładanie kont też tak miałem ale niektóre konta przechodziły bez weryfikacji numerem telefonu.
 5. Podane stawki w panelu są brutto czy netto?
 6. Wszystko można nadrobić ale wiele nauki i czytania przed Tobą. Śledź kilka blogów seo, przeczytaj kilka książek i wiele wątków z ostatnich 2-3 lat na tym forum. Ogólnie można powiedzieć że linki to nadal podstawa ale bez optymalizacji strony i zaniedbując inne czynniki rankingowe ciężko Ci będzie wbić się na dłużej w topy na bardziej konkurencyjne frazy.
 7. Zależy jakie opcja modyfikacji ma Twój szablon. Statyczną stronę główną z produktami ustawisz: Ustawiania > Ustawienia czytania > Statyczna strona > Strona główna: Sklep Szablon strony/sklepu możesz zmodyfikować jakimś kreatorem stron wp, np. Elementator, Visual Composer, itp.
 8. Jeżeli chodzi o branżę finansową to liczą się obecnie 4 sieci money2money systempartnerski bankiera comperialead ebrokerpartner reszta ma bardzo mało produktów w ofercie i kiepskie stawki. Przerobiłem już ich wiele w ciągu kilku lat.
 9. Polska jest jeszcze zbyt małym i niedojrzałym rynkiem w afiliacji. Reklamodawcy potrafią wyłączać kampanię już po kilku dniach, nie rozumiejąc że strzelają sobie w stopę i tracą zaufanie od wydawców. Agora nie ma na to wpływu, jest pośrednikiem.
 10. Piątek ok ale z Sobotą może być gorzej ;-)
 11. Wiele hostingów ma już darmowe certyfikaty ssl w pakiecie. Warto się rozejrzeć. hostinghouse ma darmowy SSL od Let's Encryp od pakietu srebrnego 60zł/rok w hekko chyba podobnie ale sam musisz go doinstalować.
 12. Ja logo nawet nie zauważyłem, zniknęło gdzieś w tle zdjęć, które je zdominowały. Poradnik rozbudował bym o więcej porad niż tylko 1 stronę. W polecane strony zmienił bym linki wychodzące na Nofollow bo jest ich tam tyle że google może potraktować to jako spam / katalog albo coś podobnego.
 13. Moim zdaniem usuń kategorię z adresów, będą bardziej przyjazne zamiast web-writing.pl/copywriting/opisy-produktow/ web-writing.pl/opisy-produktow/
 14. Miałem u nich stronę od ok. 3 lat. Początkowo wszystko ok. Ostatni rok to tragedia i ciągłe pady hostingu współdzielonego. Zmieniłem firmę i strona przestała padać po kilka razy dziennie na hostingu o połowę tańszym i z niższymi parametrami. Niestety BiznesHost radzę omijać z daleka, choć jeszcze 2 lata temu sam ich chwaliłem.
 15. Ja każdy obrazek przed dodaniem kompresuje w tinypng.com i jeśli jest za duży wrzucam jeszcze w Gimpa, to darmowy program.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy