jankos

Forumowicze
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

jankos wygrał w ostatnim dniu 16 Lipiec

jankos ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

23 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A za co Ty chcesz mi serwować przerwę? Ty sobie poczytaj na co odpowiadam. Sewrwuj se i wędruj. Żegnam, przygłupy. 

 2. Nie wypadają lecz spadają w wynikach. Odpowiadam zakładając, że zwróciłeś się do mnie gdyż cytowałeś fragment mojej wypowiedzi. To Beltan ma problem z wypadaniem z indeksu. Content mam według mnie OK a co do optymalizacji, to nie wiem co potencjalnie masz na myśli. Nie mam duplikatów, tyle wiem.
 3. Ja linkuję w 95% bez anchora czyli url'em i też spada a sąsiednie idą w górę.
 4. jankos

  Cześć!

  "Ciekawie" to się Ci i Twoim klientom może zrobić jak grzejniki zaczną sięgać do zapomnianych, ludowych - naturalnych metod do których terapeuta niepotrzebny. Już gdzieniegdzie w internecie je przypominają.
 5. Mam pytanie. Dlaczego od kilku lat spada albo: dlaczego w porównaniu do okresu sprzed kilku lat drastycznie spadła liczba UU na tej witrynie? Witryna ta jest na tyle dobra że uprawnioną jest hipoteza że na innych tematycznych witrynach stało się podobnie. Dlaczego?
 6. Ja mam od dawna tak, że linkowane podstrony spadają w dół natomiast inne idą w górę otrzymawszy link juice od tych linkowanych. Dlatego ostatnio zacząłem linkować te na których mi nie zależy.
 7. jankos

  WP - tagować czy nie?

  Nie zauważyłem żadnej różnicy w pozycjach po wprowadzeniu kategorii rok temu tak że i po otagowaniu nie spodziewałbym się.
 8. jankos

  brak frazy w wynikach

  @SzlafRock a czy słowa kluczowe z menu tez są brane pod uwagę i mogą przesycić? W ogóle to spotkałem się z opiniami, że przesycenie nie jest groźne. Niektóre bazy firm wysoko stoją na frazę finansową regionalną mając nawet kilkadziesiąt razy użyte "bank" do tego adres, tel. i e-mail a żadnego opisu.
 9. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  Co do meritum, to spokojnie, mamy czas. Będzie jeszcze jedno głosowanie a nawet jak i tam przejdzie, to minie kilka lat zanim poszczególne kraje zastosują to "prawo" każdy u siebie. W międzyczasie Google coś wymyśli, może przy naszym wsparciu.
 10. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  Jakiej pornografii? Dziecięcej? Jak nie to o czym gadać? Nigdy nie szukałeś świerszczyka w internecie? Pamiętam co napisałeś. Że jak ktoś dostał od Policji to mu się należało. Chory jesteś? Uważasz wbrew faktom, że nie ma patologii w Policji? Gdzie narzekałem na lubuskie?? I odpisałem Ci dlaczego nie podam Ci namiarów na knajpy, zresztą dotyczyło to innego województwa przed moją przeprowadzką! Ja czasem się napiję i coś napiszę, ale nie wariuję jak Ty (Vide - jak ktoś dostał od Policji to mu się należało) więc jak to mówią po staropolsku: zasię. Tyle w temacie. A oftop nie tylko ja robie. Raczej chodziło mi chyba o współczesną Policję, to na jej tle wybuchł nasz spór. Jemu się też należało według Ciebie: Nadmieniam, że nie jestem narodowcem. Ten człowiek sobie szedł spokojnie.
 11. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  @Herkules kupię sobie motór - zjedna mnie z Waszą paczką. Nieprawdą jest, że nie umiem jeździć, co ci kiedyś kurtuazyjnie napisałem.
 12. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  Jesteś jeszcze z tą mięsistą lufą której kiedys kazałes wejść pod podwozie i zdjęcie zamieściłeś na tym fiorum? Niech ona sie wypowie.
 13. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  OK, ale to nie dziś i chyba nie jutro. Nabzdryngoliłem się (w Bielsku mam odwiedziny ludzi w sprawie mojego stawu w lubuskiem!) a na poniedziałek wezwanie do Komendy Wojewódzkiej. Ktos wie co znaczy sygn. "E" i cyfry? Nie można dodzwonic się. Nie wiem, ale u nas w regionie podobno jest inna, jeszcze gorsza władza na którą też nie głosowałem. "Opodatkowali" wszystkie bary, sklepy i podobno nawet weterynarza. Do mnie jeszcze nie przyszli. Na pewno lokalna nasza Policja już ich unieszkodliwiła.
 14. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  Jutro zamailuję do "europosłów" i mam nadzieję, że Wy też. Do zagranicznych też, po angielsku.
 15. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  To chyba musi być tak, że będą mieli własną zgodę i jesteś w tools odkąd i dopóki wyświetla się wszem i wobec ta zgoda na linkowanie do Ciebie. Scenka rodzajowa: Reporter pro UE do Google: Czy nie odnoszą Państwo wrażenia że obiektywnie można to odebrać jako obejście naszej dyrektywy? Przedstawiciel Google do reportera pro UE: Szanowny Panie, my ustalamy ranking na podstawie linków. To Wasza dyrektywa usiłuje pozbawić nas obiektywnego czynnika rankingowego wprowadzając chaos. Ingeruje Pan zbyt głęboko. Przypominam że to nasza wyszukiwarka i nie monopolistyczna; użytkownicy wybierają ją dobrowolnie. Są inne i własną też możecie stworzyć, do dzieła.