jankos

Forumowicze
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jankos

  linkowanie przejdzie do historii???

  To co, Google na pewno zmieni algorytm na kraje UE. Linki przestaną być kluczowym czynnikiem. hehe "Właściciel serwisu wyraża zgodę na nieodpłatne linkowanie do stron serwisu" - takie powitalne komunikaty pojawią się z czasem na wszystkich www i po problemie.
 2. Wiecie co? 1. Jeżeli w tym temacie są wypowiadający się którzy nie piją, to napijcie się, ale wódki czystej polskiej. Minimum 250 ml do maksymalnie 750 ml. 2. Jeżeli w tym temacie są (a nie wątpię że są) którzy nie stronią od alkoholu, to zróbcie sobie 14 dni przerwy i znowu, jak dawniej. TO JEST DOBRA RADA
 3. A byś się zdziwił. "Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni" (Mark Twain - "Przygody Hucka Finna")
 4. Szkoda gadać w temacie. Nie będę kopał się. I tylko zapytam, czy to może Bralczyk jest tak wpływowy, że ustanowiono zasadę pisania czasownika w drugiej osobie z dużej litery? Czasu teraźniejszego też ona dotyczy? A na czym ma zacząć? W takim stanie porad chłopak OK nie zacznie ale i niekoniecznie zleci. Lepiej byłoby gdyby zaczął samodzielnie.. Po co być jak pies ogrodnika? I ja to piszę dla Panów dobra!
 5. jankos

  Adsense podsumowanie 14 lat + RODO

  Wczoraj po dwumiesięcznej przerwie ponownie wstawiłem na kilkanaście godzin AdSense. Nic się nie zmieniło: reklamy zupełnie nie na temat albo puste miejsca, ani jednego kliknięcia.
 6. Zawsze na jakąkolwiek frazę z polskimi znakami jestem o co najmniej 2 miejsca wyżej niż bez polskich znaków. A zdarza się że o 7-8.
 7. jankos

  cześć

  Daj ogłoszenie do odpowiedniego działu na tym forum. Ja bym Cię wziął chociażby do komentarzy na bloga ale na razie mam nadmiar do wykorzystania po usunięciu z jednej (sprzedanej) zapleczówki.
 8. jankos

  cześć

  Słonko @elina9505Ty mnie nie zrozum źle. Chodzi mi jedynie o to, że nie zarobisz wiele bez wiedzy specjalistycznej. Zaraz dopiszę więcej.
 9. jankos

  cześć

  To już jest coś ale jeżeli nie masz specjalistycznej praktycznej wiedzy - a założę się że jesteś zdrowa jak rydz i wszystko przebiegło książkowo, to wśród męskich typów tutejszych raczej nie znajdziesz zleceniodawcy (finanse, hazard, inne). Chyba że wiesz...
 10. jankos

  cześć

  Jak opanujesz interpunkcję, to może być ciekawie. Styl swobodny, ciekawy. Na jaki temat możesz pisać - stworzyć coś?
 11. jankos

  Budowanie zaplecza

  Podałem publicznie adres dobrego darmowego narzędzia do sprawdzania linków zwrotnych i jedyne na co liczyłem, to ze dwa - trzy lajki, jednak na próżno. Za to bzdury w ramach towarzystw wzajemnej adoracji są lajkowane na potęgę. Miłego dnia. Dziewczyna miała rację, trzeba było nie podawać.
 12. jankos

  Budowanie zaplecza

  Te znane płatne też nie wszystkie wyłapują. Seoprofiler.com - dla mnie w sam raz.
 13. jankos

  Cześć!

  @Totona nich zwróć uwagę, ich się przyczep: @MaxPan@jimmi @Paq więcej nie pamiętam. I byłoby dobrze gdybyś przyniósł zaświadczenie że seo jest Ci naprawde potrzebne. Z Bogiem.
 14. Czy ktoś jeszcze do mnie coś ma? Dobrze mieć kierowce płci ładnej żeńskiej co zawiezie ze ślunska w lubuskie do dumu. jadymy.