jankos

Forumowicze
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral
 1. Nie wiem, może dlatego że mam zmienne ip? Kiedy Cię zbanowali?
 2. Minął tydzień od usunięcia marnych wpisów i kuzynka melduje o 30% wzroście uu jak na razie.
 3. Te wpisy są podobne do innych na tej stronie, lepszych które zajmują dobre pozycje. Poza tym te do usunięcia nie są to tytuły i treści zbierające nie wiadomo jak duży ruch z Google. Szkoda pracy nad nimi. To jest Wordpress więcnie trzeba robić 301, nie ma ręcznie wstawionych linków wewnętrznych.
 4. Jak uważasz. Artykuły na mojej www kilka razy były wykopane i jest to miłe ale jakiś dużych korzyści z tego nie miałem.
 5. Zarobienie na zapleczu

  Jak zarobić na zapleczu? Stwórz jeszcze jedną stronę docelową.
 6. Domenę ustaliłem kliknąwszy w reklamę ale wpisanie jej w okienko do wyszukiwania nic nie dało. W końcu znalazłem ją wertując strony i zablokowałem.
 7. Publikujesz znalezisko i od razu wykopujesz ze swoich kont. 5-10 szybkich wykopów wzbudza zainteresowanie wykopowiczów i często klikają "wykop" mając taką sugestię. A ponieważ działa 10 fikcyjnych kont, to może i 100 fikcyjnych zadziała czyli wykop sobie sam na stronę główną. Konta mailowe najszybciej zakłada się chyba na onet.pl.
 8. Kilka dni po przeprosinach Zuckenberga...

  Firma: WEBSUKCES Krzysztof Ziółkowski - to jest tzw. jednoosobowa DG i to jest jawne i nie do ukrycia. Dlatego mogli tak napisać ekstrahując "Krzysztof"
 9. Znaczy się ja Jestem w AdSense. Mam do AdWords napisać? W zasadzie tez niewiele siedze w temacie, mam to jako wypełniacz ale ta reklama często wypiera reklamy tematyczne!
 10. Korporacją to pewnie nie jest przeto łatwiej to z buta wziąć - wyklikać a nie szukać ich z godzinę albo dłużej. Przy okazji za straty moralne trochę grosiwa skapnie.
 11. To dobrze o Was świadczy ale w opisanej przeze mnie sprawie zmusza się mnie do czasochłonnego szukania tej reklamy. To jest nie w porządku ale dostosuję się do ich poziomu - wyklikamy ten szajs. Liczba mnoga naprawdę wystąpi, bardzo mnoga. Sami chcieli. BTW - czy istnieją i dobrze się mają "spółdzielnie klikaczy" ?
 12. Kiedyś było tak, że sprawdzało się chyba adres reklamodawcy albo reklamy i wykluczało się wpisując to to gdzie trzeba. Obecnie to tak nie działa? "Fantastycznie! To nie żart, jesteś naszym 1.000.000 gościem" i niby coś tam ten milionowy wygrał. Nie chce takiej reklamy ponieważ kłamie że to ja - właściciel strony ją wstawił. A jak to wygląda i wali po oczach, brak słów, żenada. Niestety nie da się jej wykluczyć jak kiedyś lecz trzeba przeglądać wszystkich ! po kolei reklamodawców i znaleźć ją? Reklamodawców jest chyba kilkuset!
 13. Wydaje mi się, że wtyczka "Podobne wpisy" od razu aktualizuje odnośniki i usuwa te do usuniętych wpisów.
 14. Po co? Na 99% żaden z tych wpisów nie ma linka z zewnątrz. Wątpię. U siebie kiedyś robiłem testy, co daje linkowanie wewnętrzne przy użyciu wtyczki "podobne wpisy". Prawie nic, niewiele.