Skocz do zawartości

Wykop - Efekt dostania się na stronę główną


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jeden z moich postów na blogu uzyskał efekt strony głównej Wykop, na dzień dzisiejszy +700 wykopów.

 

Na Wykopie licznik wyświetleń ponad 15k

Według bloggera wejść z tego linku 5k, wyświetleń posta prawie 10k.

Google analytics pokazuje też około 5-6k.

 

To tak czysto statystycznie o ile ktoś chciałby wiedzieć ile daje efekt strony głównej Wykopu.

Szczerze to według mnie mało, ja osobiście liczyłem na  grubo ponad 100 000 wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kilka razy miałem przyjemność bycia na głównej na wykopie dało to łącznie 600 wejść (nie wiele), a współczynnik odrzuceń 94,05% :) Tylko to też kwestia co się trafi, ja np. miałem wrzucone artykuły specjalistyczne z dziedziny rolnictwa, więc nie każdego temat aż tak bardzo interesuje :) Zapewne gdyby była goła pani byłoby inaczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch z wykopu jest śmieciowy, kilka razy miałem i nigdy nic specjalnego z tego nie było ;)

 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aleksiejs napisał:

Ruch z wykopu jest śmieciowy, kilka razy miałem i nigdy nic specjalnego z tego nie było ;)

 

Amen!
U mnie na tam 5, 10 czy tam 16k wejść już mniejsza oto - efekt 0 zarejestrowanych w pewnym programie, a jak wysyłałem z bezpośrednio z mejla tam z 300 osób może to ktoś wpadł.

 

Tak szczerze to od 2014 roku jakoś uderzałem w ten Wykop, myślałem, że to będzie wiecie - raz się uda i już beeedooo pukac drzwiami, oknami, miliony wejść, a tu kicha.

 

PS.

Dralik to nie lepiej gołe Panie wrzucać, a nie buraki? :D

 

bombawykopodrzucenia.png.cc7b71466439252f0029499aa7504695.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.02.2018 o 11:47, Aleksiejs napisał:

Ruch z wykopu jest śmieciowy, kilka razy miałem i nigdy nic specjalnego z tego nie było ;)

 

 

Fakt, ruch to zazwyczaj wejście w art i szybki krzyżyk na drogę, ale przy dużej ilości wejść zdarzy się że kilka osób kliknie w adsensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mączka miałem również wejścia na strony mfa i np. z Xk dodatkowych sesji nie było żadnej różnicy w zarobkach. Wykopowicze nie klikają w reklamy

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Fakt, ruch to zazwyczaj wejście w art i szybki krzyżyk na drogę, ale przy dużej ilości wejść zdarzy się że kilka osób kliknie w adsensa.

 


 


A potem G. je zweryfikuje i zbita.

Efekt wykopu znany już dawno dawno, mniej więcej taki sam, jak efekt pokazania w TV - żaden.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyciak z tym pokazaniem w TV się nie zgodzę. Miałem wgląd do GA sklepów z reklamami w telewizji, zaraz po emisji ruch znacząco rośnie.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksiejs Fakt, reklama w telewizji to tak, ale przykładowo - wiele było case'ów gdzie np. blogerzy byli zapraszani do śniadaniówek i później pokazywali, jaki dodatkowy ruch tego dnia mieli, a właściwie nie mieli :)

Jasne, duża kampania w mediach tradycyjnych, bez względu na to czy to prasa, radio czy TV, przynosi efekt, ale taki jednorazowy "strzał", to już rzadko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pyciak napisał:

 


A potem G. je zweryfikuje i zbita.

Efekt wykopu znany już dawno dawno, mniej więcej taki sam, jak efekt pokazania w TV - żaden.

 

Efekt pokazania w TV to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki, a co za tym idzie większa szansa na uzyskanie nowych miejsc linkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja kiedyś za młody myślałem, że występ w telewizji - MILIONOWE WEJŚCIA, marka, prestiż itd. Że Ci ludzie ze śniadaniówek to kozacy i w ogóle, a z tego co słyszałem to kompletnie się nie przekłada to na konkretne rezultaty, ot taki mały dodatek co najwyżej, na drugi dzień każdy o tym zapomina kto był gościem wczoraj, bo dzisiaj jest nowy inny gość jakiś koleś przebrany za rybkę czy inny pasjonat marchwi.

 

Odnośnie społeczności Wykop - fakt, jest spora, dotrzesz do dużej ilości osób, ale pamiętajcie, że tam siedzą typowe nerdy, trolle, prowokatorzy, ogólnie kontent rzekłbym debili, idiotów, hejterów, dzieciaków, studentów, mamisynków - LUDZI BEZ KONKRETNEJ KASY itd.

Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale wystarczy tam poprzeglądać różne #hasztagi. Poziom intelektualny typu kwejk, demotywatory, że to jest na poziomie powiedzmy "studentów". Znajdzie się też sporo pasjonatów, a i UWAŻAŁBYM na hejtowanie tam, bo społeczność Wykop może Cię delikatnie mówiąc zmasakrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mączka napisał:

 

Efekt pokazania w TV to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki, a co za tym idzie większa szansa na uzyskanie nowych miejsc linkujących.


Ten post na serio, czy nabijasz (się i posty) ? 

Efekt pokazania w TV ma przełożenie na uzyskanie nowych miejsc linkujących? JAK?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pyciak napisał:


Ten post na serio, czy nabijasz (się i posty) ? 

Efekt pokazania w TV ma przełożenie na uzyskanie nowych miejsc linkujących? JAK?

 

Jeżeli kiedykolwiek podejmowałeś współpracę z DOBRYMI blogerkami (nie mówię tu o zasięgach po 10-30k, tylko 500-1mln), to wiesz jak się z nimi negocjuje, i jak można zbić z ceny jeżeli Twoja marka jest bardziej rozpoznawalna. Influencerzy wiedzą że pisząc o znanej marce, zwiększają też swoją popularność, i tutaj właśnie reklama w TV ma ogromny wpływ.

No chyba że walisz linki tylko i wyłącznie z automatów, to wtedy nie było tematu, i fakt że możesz tego nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności