Mączka

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie za bardzo rozumiem, czy mnie podpuszczasz, czy po prostu masz trudność z łączeniem pewnych faktów. Jeżeli chodzi Ci o konkretne przykłady w jaki sposób reklama w TV może ułatwić zdobycie linków, poniżej przykład: http://party.pl/newsy/joanna-krupa-dla-neonail-najmodniejsze-paznokcie-wiosna-2017-110331-r1/
 2. Mączka

  Katalogi SEO

  A tak na marginesie myślisz że ktoś Ci za darmo udostępni swoje miejscówki, który bardzo często nie łatwo znaleźć?
 3. Kursywa/pogrubienie to uatrakcyjnienie wizualne tekstu, a jak wiadomo Google robi wszystko aby strony były dostosowane pod użytkownika, więc może być (!) to jakiś tam bardzo marginalny czynnik brany pod uwagę.
 4. Zastanawiam się nad kupnem Clusterica, i nurtuje mnie jedno pytanie. Czy macie swój algorytm, coś na zasadzie TF/DR, którym oceniacie potencjalne strony?
 5. Jeżeli kiedykolwiek podejmowałeś współpracę z DOBRYMI blogerkami (nie mówię tu o zasięgach po 10-30k, tylko 500-1mln), to wiesz jak się z nimi negocjuje, i jak można zbić z ceny jeżeli Twoja marka jest bardziej rozpoznawalna. Influencerzy wiedzą że pisząc o znanej marce, zwiększają też swoją popularność, i tutaj właśnie reklama w TV ma ogromny wpływ. No chyba że walisz linki tylko i wyłącznie z automatów, to wtedy nie było tematu, i fakt że możesz tego nie wiedzieć.
 6. Mączka

  Mnóstwo pytań laika

  Wyniki w Insights jak najbardziej OK. Jeżeli chodzi o katalogi, to oczywiście warto (fajna forma dywersyfikacji linków) jeżeli masz na myśli tylko te sprawdzone, a jakie są sprawdzone to już subiektywna ocena pozycjonera. Jeden powie że te moderowane, drugi że te z wysokim TF, a trzeci powie że połączenie tych dwóch, dlatego najlepiej opierać się na własnej opinii i testach.
 7. Efekt pokazania w TV to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki, a co za tym idzie większa szansa na uzyskanie nowych miejsc linkujących.
 8. Fakt, ruch to zazwyczaj wejście w art i szybki krzyżyk na drogę, ale przy dużej ilości wejść zdarzy się że kilka osób kliknie w adsensa.
 9. Mączka

  Witam!

  Witam wszystkich! Mam na imię Mariusz, i przybyłem na forum w celu poszerzenia swojej wiedzy.