Jump to content

Pyciak

Forumowicze
 • Content Count

  785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pyciak last won the day on October 15 2019

Pyciak had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

1 Follower

About Pyciak

 • Rank
  Google mógłby obalić każdy rząd, gdyby tylko zapragnął.
 • Birthday 03/09/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

4,403 profile views
 1. Te rady z posta @romek_rozen brzmią trochę, jak wycięte "Z poradnika młodego SEOwca" - dużo ogólników, zero konkretów. @Jacek_K jaka jest tematyka strony, że zaproponowano Ci inwestycję w SM?
 2. No tak, jeśli chodzi o js' w pełni się zgadzam, jeśli chodzi o technologię - ja uważam, że część usług G. jest już w niej uruchomiona/testowana - jeśli mamy jakieś oficjalne info, że chcą korzystać to znaczy, że już sprawdzali.
 3. Pod tym kątem, jak najbardziej masz rację, ja patrzę na stronę pod kątem sprzedażowym/lepszego rankowania, a chyba zgodzisz się, że produkt powinien mieć w tym przypadku kartę produktową (uwaga z cennikiem raczej także słuszna) Nikt, ale po co?
 4. Tak, jak wspomniał Zgred - strona do całkowitej przebudowy. W tym przypadku ciężko będzie o dobre rankowanie, myślę, że każdy obraz powinien posiadać własną podstronę choćby z podstawowym opisem + opcję zakupu. Strona nie będzie sprzedawać, sam na cennik tych obrazów natknąłem się zupełnie przypadkiem (kto daje cennik do stopki? To tak jakby w sklepie trzeba było podnieść opakowanie, otworzyć je i przeszukać w poszukiwaniu ceny). Już zupełnie z innej beczki - na pierwszy rzut oka bardziej się opłaca u Was kupić na Allegro niż przez stronę, co też jest nieco niezrozumiałe.
 5. Nie zawistni, a wyczuleni. Podejrzewam, że takich userów z 10 postami (+5 dodatkowych już z linkiem) to jest tu z połowa jak nie lepiej.
 6. A skąd wiadomo, że nie wykorzystują już choćby częściowo? Z oficjalnych informacji prasowych - proszę Was Jeśli Google zdecyduje się na wykorzystanie komputera kwantowego dowiemy się o tym - po roku, dwóch, trzech, pięciu, dziesięciu... ale na pewno po fakcie.
 7. Pyciak

  DZIEŃ CAPS LOCKA

  AŻ MI SIĘ PRZYPOMNIAŁ TAKI ARTYKUŁ PROF. MIODKA: https://gazetawroclawska.pl/jan-miodek-nonsensowne-wielkie-litery/ar/704179 NIGDY NIC Z NIEGO NIE ROZUMIAŁEM
 8. Cholera, posłuchać Grześka to nawet i bym się przejechał, wybiera się ktoś z Wro?
 9. Zastanów się, czy Ty jako klient pasujesz do danej firmy/Agencji. Może jesteś za mały, masz za mały budżet, powinieneś poszukać freelancera? Ja odpalam klientów z za małym budżetem z miejsca, ale Agencja nie powie Ci, że nie, bo jest nastawiona na skalę. Freelancer nie zawsze potrzebuje skali, potrzebuje kilku(nastu) stałych klientów z normalnym budżetem, żeby spokojnie pracować. Agencji potrzebny jest stały wzrost, więc handlowiec zrobi wszystko, żeby Cię przekonać, żeby obniżyć oczekiwania/zwiększyć budżet, a później wpadasz do kotła z klientami, losuje Cię jakiś randomowy specjalista i Cię robi na udo. Albo mu się udo albo się nie udo.
 10. Nic z tym nie zrobisz, możesz próbować "depozycjonować", ale będzie to nieefektywne. Możesz ewentualnie stworzyć kilka stron i pozycjonować je na tą frazę, żeby zająć SERPy.
 11. MyDevil - dobry hosting i fajna oferta, jeżeli masz zamiar zostać z nimi na dłużej, ze względu na to, że dostajesz rabat: 1. Po roku 10% 2. Po 2 latach 20% 3. Po 3 latach 30% Mam u nich od pół roku stronę jednego klienta i nie mam na razie na co narzekać.
 12. Przed przekierowaniem weryfikowałeś przez "Sprawdzenie adresu URL" w GSC?
 13. To jest wszystko w jednym katalogu? Mam na myśli: example.pl/catalog.pl/.... ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy