Pyciak

Forumowicze
 • Zawartość

  652
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

33 Excellent

1 obserwujący

O Pyciak

 • Ranga
  Google mógłby obalić każdy rząd, gdyby tylko zapragnął.
 • Urodziny 09.03.1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

3081 wyświetleń profilu
 1. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że jeżeli zaczniesz stawiać zaplecze, to "mocy" nabierze ono po X czasie, dodatkowo generują koszty związane z domenami, serwerem, utrzymaniem, artykułami, podlinkowaniem. Linki z artykułu z wysokiej jakości serwisu mogą przynieść efekt szybciej. Także, jak zawsze w przypadku pozycjonowania odpowiedź na pytanie "co lepsze?" brzmi "to zależy".
 2. Nie wiem czy słyszeliście, ale rodzina Bartka Juszczyka (AdWeb.pl) podała informację dot. jego śmierci... Całej rodzinie szczere kondolencje. @nie wiedziałem, że jeden temat jest już otwarty. można zamknąć.
 3. Jeśli chcesz, żeby domena byał bez utraty wartości sprawa jest bajecznie prosta - kup działający portal
 4. Masz rację - wnioski każdy wyciągnie sam sorry za eot.
 5. Si senior, cieszę się, że temat nabrał sensu O ile ciekawiej byłoby, gdybyśmy zawsze rozpatrywali konkretne przypadki.
 6. Tak, jak prosiłem na PW - podeślij. To, o czym napisał autor strony znajduje się na setkach witryn, więc myślę, że po prostu kłamiesz.
 7. Masz adres strony i ją analizowałeś mam rozumieć? Czytam posty w tym temacie - 3/4 wróżenia z fusów lub nabijania postów ... Do autora tematu - jedyna sensowna odpowiedź na twoje pytanie - to zależy. Nie można określić czy ten tekst szkodzi czy nie nie widząc strony i jej nie analizując, a na autorów reszty postów głoszący swoje prawdy objawione (czyli tych piszacych od razu tak/nie) patrz przez palce.
 8. Zgadzam się, ale autor tego tematu napisał, że nie chodzi o jakieś mega ciężkie frazy. Przeanalizuj mój post - wyraźnie daję do zrozumienia, że jasne - można, ale jak to ma być projekt komercyjny, na którym chcesz zarabiać no to sorry, ale jednak trzeba sięgnąć do kieszeni.
 9. To nie jest trudne. Kwestia "softu" haha Ja powiem tylko tyle - jeżeli trochę wiedzy masz i potrafisz kombinować to za darmo jesteś w stanie znaleźć miejscówki, wymyślić sposoby jak pozyskać linki etc. Jest to możliwe, natomiast wymaga to kombinowania i dużej ilości czasu, często niewspółmiernie dużej do wyników. Więc tutaj każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie - czy mam czas, żeby szukać darmowych sposobów pozyskiwania linków i czy mi się to po prostu opłaci. Jeśli tak, to spoko, jeśli uznasz, że zmarnujesz na to 10h, w trakcie których możesz zarobić 500-1000 złotych to chyba lepiej wydać 30% z tego i podeprzeć się płatnymi sposobami. Tela w temacie.
 10. Mistrzostwo SEO 2011 jest dzisiaj pewnie tyle warte, co mistrzostwo Anglii Leicester z poprzedniego sezonu. Zawsze wychodziłem z założenia, że jak jesteś początkujący to nie ma sensu inwestować w drogi sprzęt, bo to nie sprzęt, a technika ... Sugerujesz, że osoby początkujące powinny od razu pchać się w płatne narzędzia, miejscówki, listy? Niby kurde czemu?
 11. 1) Nie znamy strony 2) Nie znamy konkurencji 3) Nie wiemy o jakich słowach kluczowych mówisz Z tego co piszesz masz trochę linków z for, pewnie większość nofollow + prowadzisz bloga. Przed Tobą jeszcze dużo możliwości, poczynając od zaplecz, kończąc na SWLach, ale to już trzeba umić. Ty Tak od razu bez żadnych przygotowań zaczynasz testować swoje umiejętności na stronie firmowej? Mało jest działań, które nie generując kosztów generują zyski.
 12. Artykuły sponsorowane, zaplecze ... no, ale żeby ktoś Ci pokazał palcem gdzie warto to raczej nie tutaj Tutaj ludzie zarabiają na tym, że znają takie miejsca, więc odpowiedź jest prosta - chcesz poprawić link building, a nie umiesz go zrobić - kup
 13. On raczej myśli o tym, że Twoja strona to one page bez żadnych podstron, na których można by umieścić informacje o działalności w konkretnej miejscowości. Do niezoptymalizowanego one-page dorzuciłbym fakt, że profil linków masz tragiczny, a po szybkim rzucie okiem na strony ze stopki uważam, że chyba trochę nie wiesz co robisz. (jeżeli lozkarehabilitacyjne.pl to zapleczówka, to robisz to źle). Zatrudnij kogoś, kto się na tym zna
 14. @Henry Morgan Patrz tu: http://www.pdf-model.pl/pl-pl/historia http://pdf-model.nstrefa.pl/pl-pl/historia Abstrachując od tego, że strona jest mocno archaiczna, masz podstawowe braki optymalizacyjne (takie podstawowe, że podstawowe), bardzo słaby profil linków, to jeszcze DC. Jak Ci na tym zależy to masz dwa wyjścia: a. wertujesz to forum przez kolejny miesiąc czytając wszystko co się da na temat optymalizacji strony i ogólnie podstaw pozycjonowania b. oddaj to komuś do optymalizacji i chociaż podstawowego podlinkowania
 15. Haha, no i widzisz - jak rozwiniesz myśl to się z Tobą zgadzam, ale jak piszesz skrótowo to cholera gryzie mi się to wszystko. Masz rację, że klienta trzeba edukować - ale wychodzę z założenia, że jak robisz komuś SEO i chcesz mu robić to dobrze (a no i budżet masz taki, że się starasz) to chyba nie problem raz w miesiącu usiąść z klientem w jakikolwiek sposób i pokazać, Janek - tu wzrost, tu spadek, tu to zrobione, tu to dodane, tutaj tak dlatego, że tak, a tu nie dlatego że nie. W ten sposób widzę, a tu mamy sytuacje, gdzie nie ma wyników, efektów, raportów, kontaktu kurde nic. I takie robienie z klienta debila mnie irytuje.