Pyciak

Forumowicze
 • Zawartość

  685
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Excellent

1 obserwujący

O Pyciak

 • Ranga
  Google mógłby obalić każdy rząd, gdyby tylko zapragnął.
 • Urodziny 09.03.1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

3352 wyświetleń profilu
 1. W historii płatności każda operacja (zarobki, wypłaty i potrącenia) jest opisana.
 2. Jeżeli masz ciekawą propozycję - zapraszam na PW, jeżeli chcesz mi udowodnić, że się mylę, to nie mam czasu
 3. Nie, to pokazuje, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem Silni gracze też się tak rozliczają Znam co najmniej 3 spółki, w których zarządzie jest: a - osoba związana z agencją b - osoba związana z dużą, znaną marką które współpracują ze sobą - agencja daje know-how, marka pieniądze i produkty.
 4. Oczywiście, że są Agencje, które się tak rozliczają. Wszystko zależy od oborotu. Jak przyjdzie do Ciebie Allegro i da Ci nawet 0,5% swojego obrotu to musisz być debilem, żeby nie skorzystać. Jeżeli jest to współpraca partnerska to Agencja musi klientowi powiedzieć, że np. dokładając xx.xxxzł zwiększy swój obrót, a mądry klient powinien taką kaskę wyłożyć. Z tym, że żeby znaleźć mądrego klienta obecnie...
 5. pozycjonowanie młodej strony www

  Czytając ten temat myślałem w duszy "jezu, jak gość ma noindex to schodzę na zawał". Powiedz zatem, co przez te 6 miesięcy zrobiłeś, bo jak widać, nie poszerzyłeś swojej wiedzy w zakresie absolutnie niezbędnym, minimalnym Od 6 miesięcy próbuję nauczyć się jeździć na rowerze, ale jeszcze na niego nie wsiadłem.
 6. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  Generalnie się zgadzam z przedmówcą, z tym, że akurat pochodzę z miejscowości obok Pcimia i gwoli ścisłości Pcim podzielony jest na trzy sołectwa: Pcim Centrum, Pcim-Krzywica i Pcim-Sucha. Nic nie słyszałem o Pcimiu Dolnym
 7. Sprzedam blog: speedtuning.pl Statystyki: Domena zar.: 2004 rok TF: 28 TC: 21 Backlink: 270 (historic: 1,300) Ref. Domen: 27 Sprzedaję kilka artów + domena + serwer na kolejne 11 msc. Propozycje: dominik10seo@gmail.com
 8. o ile Cię nie zablokował, jak każdego, kto śmiał o nim powiedzieć coś złego
 9. Tak, między innymi na tym forum szukał copywriterów, których później nie wypłacał, do tego dochodzą oszukani klienci, generalnie jedna wielka masakra.
 10. Pady serwerów OVH

  Panie, u mnie działa Setki umów do podpisania, a KRS-Online jak leżał tak leży, o smutny dniu.
 11. XII Targi E-handlu

  @SzlafRock To prawda, natomiast nawet rozmawiając z właścicielami ecommerc'ów, obecnymi na Targach przyznawali, że poziom prezentacji mógłby być wyższy (lepszy, konkretniejszy, nie mówię tu o prezentacjach dla specjalistów).
 12. XII Targi E-handlu

  Też byliśmy, same targi OK, zresztą jak z większością takich wydarzeń - poziom organizacyjny wysoki, fajne stoiska, natomiast z prezentacji wychodziłem średnio zadowolony. Tak, jak wspominał @jimmi - poziom raczej podstawowy (podstawowy + ?), mało mięska, a szkoda.
 13. Witam i pytam

  Kilka stówek (i to raczej z jednej, nie z dwóch rąk) to maks, jaki można dać za ten twór
 14. Gdzie szukać pracy?

  Grupy na Facebooku - mnóstwo ofert pracy, raz lepszych, raz gorszych, ale naprawdę jest ich bardzo dużo + Linkedin. Lista adresów firm i wysłanie CV - też jakiś sposób, ale uśmiechnąłem się czytając ten przykład. Takie wpisy powinny być z miejsca usuwane, co wnosisz do tematu poza durnymi poglądami przyjacielu ?
 15. Potrzebuję 20 tekstów o tematyce motoryzacyjnej wymagania: teksty poradnikowe 2,5-3k znaków teksty unikalne jakość: lepsze zaplecze Proszę o cenę za pakiet 20 tekstów, zlecenie cykliczne co miesiąc. Kontakt PW lub: dominik10seo@gmail.com