Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jeden z moich postów na blogu uzyskał efekt strony głównej Wykop, na dzień dzisiejszy +700 wykopów.

Na Wykopie licznik wyświetleń ponad 15k

Według bloggera wejść z tego linku 5k, wyświetleń posta prawie 10k.

Google analytics pokazuje też około 5-6k.

To tak czysto statystycznie o ile ktoś chciałby wiedzieć ile daje efekt strony głównej Wykopu.

Szczerze to według mnie mało, ja osobiście liczyłem na  grubo ponad 100 000 wejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki współczynnik odrzuceń z wykopu ?? u mnie wsp. odrzuceń c.a. 92%

Ekologiczne i najtańsze torby papierowe. Wysoka jakość!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

kilka razy miałem przyjemność bycia na głównej na wykopie dało to łącznie 600 wejść (nie wiele), a współczynnik odrzuceń 94,05% :) Tylko to też kwestia co się trafi, ja np. miałem wrzucone artykuły specjalistyczne z dziedziny rolnictwa, więc nie każdego temat aż tak bardzo interesuje :) Zapewne gdyby była goła pani byłoby inaczej ...

Edytowane przez Dralik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruch z wykopu jest śmieciowy, kilka razy miałem i nigdy nic specjalnego z tego nie było ;)

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Aleksiejs napisał:

Ruch z wykopu jest śmieciowy, kilka razy miałem i nigdy nic specjalnego z tego nie było ;)

Amen!
U mnie na tam 5, 10 czy tam 16k wejść już mniejsza oto - efekt 0 zarejestrowanych w pewnym programie, a jak wysyłałem z bezpośrednio z mejla tam z 300 osób może to ktoś wpadł.

Tak szczerze to od 2014 roku jakoś uderzałem w ten Wykop, myślałem, że to będzie wiecie - raz się uda i już beeedooo pukac drzwiami, oknami, miliony wejść, a tu kicha.

PS.

Dralik to nie lepiej gołe Panie wrzucać, a nie buraki? :D

bombawykopodrzucenia.png.cc7b71466439252f0029499aa7504695.png

Edytowane przez Boltron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.02.2018 o 11:47, Aleksiejs napisał:

Fakt, ruch to zazwyczaj wejście w art i szybki krzyżyk na drogę, ale przy dużej ilości wejść zdarzy się że kilka osób kliknie w adsensa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mączka miałem również wejścia na strony mfa i np. z Xk dodatkowych sesji nie było żadnej różnicy w zarobkach. Wykopowicze nie klikają w reklamy

Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat

Fakt, ruch to zazwyczaj wejście w art i szybki krzyżyk na drogę, ale przy dużej ilości wejść zdarzy się że kilka osób kliknie w adsensa.

A potem G. je zweryfikuje i zbita.

Efekt wykopu znany już dawno dawno, mniej więcej taki sam, jak efekt pokazania w TV - żaden.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pyciak z tym pokazaniem w TV się nie zgodzę. Miałem wgląd do GA sklepów z reklamami w telewizji, zaraz po emisji ruch znacząco rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aleksiejs Fakt, reklama w telewizji to tak, ale przykładowo - wiele było case'ów gdzie np. blogerzy byli zapraszani do śniadaniówek i później pokazywali, jaki dodatkowy ruch tego dnia mieli, a właściwie nie mieli :)

Jasne, duża kampania w mediach tradycyjnych, bez względu na to czy to prasa, radio czy TV, przynosi efekt, ale taki jednorazowy "strzał", to już rzadko.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Pyciak napisał:

A potem G. je zweryfikuje i zbita.

Efekt wykopu znany już dawno dawno, mniej więcej taki sam, jak efekt pokazania w TV - żaden.

Efekt pokazania w TV to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki, a co za tym idzie większa szansa na uzyskanie nowych miejsc linkujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, ja kiedyś za młody myślałem, że występ w telewizji - MILIONOWE WEJŚCIA, marka, prestiż itd. Że Ci ludzie ze śniadaniówek to kozacy i w ogóle, a z tego co słyszałem to kompletnie się nie przekłada to na konkretne rezultaty, ot taki mały dodatek co najwyżej, na drugi dzień każdy o tym zapomina kto był gościem wczoraj, bo dzisiaj jest nowy inny gość jakiś koleś przebrany za rybkę czy inny pasjonat marchwi.

Odnośnie społeczności Wykop - fakt, jest spora, dotrzesz do dużej ilości osób, ale pamiętajcie, że tam siedzą typowe nerdy, trolle, prowokatorzy, ogólnie kontent rzekłbym debili, idiotów, hejterów, dzieciaków, studentów, mamisynków - LUDZI BEZ KONKRETNEJ KASY itd.

Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale wystarczy tam poprzeglądać różne #hasztagi. Poziom intelektualny typu kwejk, demotywatory, że to jest na poziomie powiedzmy "studentów". Znajdzie się też sporo pasjonatów, a i UWAŻAŁBYM na hejtowanie tam, bo społeczność Wykop może Cię delikatnie mówiąc zmasakrować.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Mączka napisał:

Efekt pokazania w TV to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki, a co za tym idzie większa szansa na uzyskanie nowych miejsc linkujących.

Ten post na serio, czy nabijasz (się i posty) ? 

Efekt pokazania w TV ma przełożenie na uzyskanie nowych miejsc linkujących? JAK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Pyciak napisał:

Ten post na serio, czy nabijasz (się i posty) ? 

Efekt pokazania w TV ma przełożenie na uzyskanie nowych miejsc linkujących? JAK?

Jeżeli kiedykolwiek podejmowałeś współpracę z DOBRYMI blogerkami (nie mówię tu o zasięgach po 10-30k, tylko 500-1mln), to wiesz jak się z nimi negocjuje, i jak można zbić z ceny jeżeli Twoja marka jest bardziej rozpoznawalna. Influencerzy wiedzą że pisząc o znanej marce, zwiększają też swoją popularność, i tutaj właśnie reklama w TV ma ogromny wpływ.

No chyba że walisz linki tylko i wyłącznie z automatów, to wtedy nie było tematu, i fakt że możesz tego nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wladkowicz
      Cześć,
      Od pewnego czasu borykam się z problemem pozycjonowania/optymalizacji strony z meblami pod 2 miasta (potencjalnie będzie 3 i 4, ale za rok, może później a może w ogóle - na razie pewniak to 2 miasta i w sumie identyczne frazy w połączeniu z tymi miastami).
      W czym problem:
      Przez kilka lat strona stała na pierwszej domenie i była zoptymalizowana pod 1 miasto, typu: "meble + miasto1". Była w top3 na wszystkie sensowne frazy. W większości w sumie na 1dynkach.  Firma rozwinęła się i zmieniła nazwę na bardziej ogólną a przy tym otworzyła kolejne 3 punkty, ale w innym mieście. Transfer na nową domenę przebiegł bez większych problemów. Strona nadal jest wysoko na frazy powiązane z pierwszym miastem typu "meble + miasto1" i pokrewne. Strona została rozbudowana (kontakt, mapki, systematycznie prowadzony jest blog wyłącznie z długimi, ciekawymi i unikalnymi treściami). Początkowo progres na frazy "meble + miasto2" i pokrewne był dość dynamiczny. Niemniej w pewnym momencie strona się zatrzymała i później zaczęła powoli spadać. Teraz wygląda to trochę tak, że szamocę się między frazami skorelowanymi z miastem1 i miastem2.  Zastanawiam się czy nie przebudować strony i wprowadzić np. taką strukturę:
      domena.pl/miasto1 domena.pl/miasto2 ale co wtedy z ogólnymi wpisami blogowymi, co z mocą samej domeny na frazy  typu "meble + miasto1" i pokrewne.
      Któryś raz z rzędu mam SEO rozkminę i się zawiesiłem. Dlatego będę wdzięczny za sugestie i pomoc
      Z góry dzięki!

• Przez dax6
      Witam Kolegow,

siedzę nad pozycjonowaniem swojej strony. W programie analizującym odkryłem , ze konkurencja ma zindeksowanych   przez Google 68 stron index  !
      Nie maja podstron ! Wszystko wygląda jak jedna i ta sama strona , ale Title każda z tych 68 ma inny .

Jest to możliwe , aby na serwer załadować np. 10 Stron index.htlm  z rożnymi Title i to funkcjonowało ?  Czy nie jest tak , ze przy próbie załadowania takiej samej strony , zostaną one po prostu nałożone na siebie ?
      Gdyby tak można było , to poprawiło by to w znaczny sposób pozycjonowanie mojej strony ?

pozdrawiam
      Marek

przy okazji , dziękuje za okazana pomoc przy poprzednim problemie 
    • Przez SEOsklep24.pl
      SEOsklep24.pl ma zaszczyt zaprezentować najnowszą ofertę - zebraliśmy w jednym miejscu najmocniejsze, aktualne fora i portale pozwalające na zdobycie linków z profili (polskie i zagraniczne). Wysoki współczynnik TR, możliwość linkowania z URL lub anchorów, każdy profil z opisem - a wszystko to okraszone dodatkowym gratisem i gwarancją!
      Uruchomiliśmy ofertę z bonusem - czym więcej profili zamówisz, tym większą ilość dostaniesz zupełnie GRATIS! Dodatkowo oferta ta objęta jest 15-dniową GWARANCJĄ NA PROFILE. Poniżej dowiesz się więcej na temat każdej z gratyfikacji.

Co oferujemy w ramach usługi?

Kompleksowe zakładanie kont na forach/portalach + ich wypełnienie (link + opis).
      Nasza lista obejmuje ponad 400 aktualnych, najmocniejszych portali umożliwiających założenie konta (serwisy polskie i zagraniczne), wypełnienie profilu i pozyskanie linka kierującego do Twojej strony (linki w większości z atrybutem DF, atrybut NF stosujemy wyłącznie dla zróżnicowania profilu linkowego). To, jaką ilość profili chcesz zamówić zależy wyłącznie od Ciebie - podczas zamówienia wystarczy wybrać odpowiedni pakiet.
      Założony profil będzie posiadał opis wygenerowany z synonimu tam gdzie to możliwe oraz dodany URL/Anchor linkujący do podanej strony. Profile zakładane są ręcznie!
        Informujemy też, że profile zakładane są na stronach dostępnych w  internecie należących do osób trzecich. Nie gwarantujemy jak długo linki będą aktywne, ponieważ te strony nie należą do nas. Lista została tak wyselekcjonowana aby linki były aktywne jak najdłużej. Po zakończeniu linkowania przesyłamy szczegółowy raport z dostępami do profili, konta e-mail założonego na potrzeby zlecenia oraz listą zdobytych linków.

Przykłady profili, które oferujemy:

http://www.codecademy.com/trojanfova65
      http://www.crystalspace3d.org/forum/index.php?action=profile&u=48451
      https://obsproject.com/forum/members/creatagunes86.103852/
      https://www.naacpjobfinder.com/users/fabian-wojdylo
      http://www.good-tutorials.com/users/fritunwretan18https://gnunet.org/user/32605

Parametry stron, na których tworzymy profile

Jak wspomnieliśmy na początku, zebraliśmy w jednym miejscu aktualną listę najmocniejszych portali, które umożliwiają zdobycie linku z profili. Aby udowodnić, że nie są to tylko czcze przechwałki, poniżej prezentujemy tabelę, w której zebraliśmy dokładne parametry stron profilowych dla poszczególnych pakietów. Sprawdź sam i wybierz to, co dla Twojej strony najlepsze!

15 profili     TF - 89-68     CF -   86-57   DA - 94-72     PA - 94 - 81
      25 profili     TF - 89-66     CF -   86-55   DA - 94-68     PA - 94 - 78
      50 profili     TF - 89-56     CF -   86-53   DA - 94-62     PA - 94 - 73
      100 profili     TF - 89-44     CF -   86-48   DA - 94-58     PA - 94 - 71
      200 profili     TF - 89-31     CF -   71-39   DA - 94-52     PA - 94 - 54
      300 profili     TF - 89-22     CF -   71-34   DA - 94-39     PA - 94 - 41
      400 profili     TF - 89-12     CF -   71-21   DA - 94-20     PA - 94 – 25
      ( powyższe parametry były sprawdzane pod koniec marca 2017 roku i nie mamy wpływu na ich aktualizację )

Gratisowe linki z profili do każdego zamówienia!

Tak, tylko u nas specjalna oferta - przy zamówieniu pakietów od 15 do 50 profili - w raporcie dostaniesz + 15 profili z linkami zupełnie ZA DARMO! Ale to nie wszystko, jeżeli zamówisz pakiety od 100 do 400 profili, w Twoim raporcie znajdzie się dodatkowe 30 profili z linkami, które założymy bez żadnych dodatkowych opłat.

Gwarancja na profile - tylko w SEOsklep24.pl!

Na czym polega gwarancja? Otóż każdy zamawiający ma 15 dni (liczone od daty wysłania raportu) na sprawdzenie profili pod kątem istnienia linku. Jeżeli któryś z profili nie istnieje, został usunięty lub pozbawiony anchoru - wymienimy go na nowy, zupełnie ZA DARMO! U nas masz pewność, że pozyskasz taką ilość linków z profili, za jaką płacisz!

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Listy z adresami URL i anchorami do linkowania. Możemy linkować zarówno stronę główną, jak i podstrony.
      Dodatkowych informacji odnośnie zlecenia - na przykład częstotliwość dodawania linków lub atrybut zdobywanych linków (Dofollow lub Nofollow).

Zamówienia realizowane są na bieżąco, a czas wysyłki raportu zależy od zamówionej ilości profili. Dla zamówień od 15 do 100 PROFILI, raport zostanie wysłany w 7 DNI roboczych. Większe zamówienia realizujemy w 10 DNI roboczych. Wystawiamy Faktury VAT! 

Link do oferty: http://seosklep24.pl/471-profile-trust-rank-top400.html
      Cena: 49,99zł

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez Pozycjonusz
      Pozycjonusz.pl - kompleksowe usługi SEO dla Twojej firmy, zdobądź bezpieczne i wartościowe linki !

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi link buildingu, dzięki której pozyskasz wartościowe linki z wielu źródeł !

Kompleksowy link building jest usługą w której oferujemy SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie wysokiej jakości linków przychodzących dla Państwa strony. Różnorodność linków pozwala na zbudowanie naturalnego profilu linków przychodzących, dzięki czemu proces pozycjonowania jest znacznie bezpieczniejszy. Dodatkowo aby przyrost linków przychodzących był naturalny oraz systematyczny, umożliwiamy rozkład usługi w czasie, np. na 30 dni roboczych. Miejsca z których jednocześnie możemy pozyskiwać linki to:

Artykuły sponsorowane
      Katalogi Stron
      Katalogi Firm
      Katalogi Sklepów internetowych
      Katalogi Medyczne
      Katalogi Turystyczne
      Katalogi Budowlane
      Serwisy Ogłoszeniowe
      Profile społecznościowe
      Fora internetowe
      Blogi

oraz co najważniejsze Linki Tematyczne czyli pozyskanie TEMATYCZNYCH MIEJSC związanych z tematyką strony. Przykładowo linkami tematycznymi dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą artykuły w serwisach/blogach budowlanych, wpisy z linkami w treści lub sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach/blogach budowlanych, jak również wpisy w katalogach firm dotyczących miasta Warszawa, linki z różnych serwisów dotyczących Warszawy.

Linkowanie Twojej strony lub stron Twoich klientów jesteśmy w stanie realizować już od 300zł netto!

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy tutaj - https://www.pozycjonusz.pl/kompleksowe-seo/

Dołącz do ponad 7000 zadowolonych klientów!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dane kontaktowe:
      POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 102
      15-092 Białystok
      NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577
      (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00 )
      Tel: 505 069 981, (85) 307 00 12
      kontakt@pozycjonusz.pl
    • Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty standard w Statlinku.
      Wolne pkt: 100k

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27