Jump to content

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Recommended Posts

• Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

zrób x5 nie będzie 7 zł a będzie 2-3 zł ;-) To nie rozwiąże bezpośrednio problemu. Idziesz cały czas w stronę rozdania pkt, a to właśnie generuje te patologię 7 zł netto. Zabierz tym co mają przeliczn

Myślę, że tu nie chodzi o ruch jako taki bo semstorm/senuto jego zmierzyć nie ma jak, nie jest w stanie zliczać przecież wejść z linków rozsianych tu i tam czy z fb. Chodzi o mierzenie czy dana domena

Sytuacja wygląda tak: - wolne sloty są, zapotrzebowanie na kategorie jest dostepne z poziomu "moje strony=>dodaj" - oczywistym było, że po wejściu nowych zasad dotyczących treści będzie p

Posted Images

Witajcie, niestety będziemy zmuszeni w najbliższym czasie wprowadzić dla wydawców listę zakazanych praktyk. Jeśli jakaś zakazana praktyka zostanie wychwycona taka strona od razu zostanie usunięta z systemu. Chcemy do tego podejść bardzo poważnie.

Na początek bardzo ważna sprawa podlinkowywania swojego linktakowego zaplecza. Na razie kieruję sprawę do dyskusji. 

Majestic i Ahrefs nie radzą sobie z oceną masowego linkowania, można dać setki linków z jednej podstrony i one pozytywnie wpłyną na ocenę ranku (TrustFlow, DomainRating).  Takie praktyki musimy jak najszybciej usunąć z systemu.

Jak to zrobić? Jakieś pomysły? 

Wyszukiwarka dla linków działa super. Wygląda na to, że jest już dostatecznie przetestowana. Oto zasady (wyszukiwarka będzie dostępna już od środy, czyli pojutrze :D:

1. Wyszukiwarka działa po słowach w treści oraz podanych w tagach. Wystarczy podać słowo/frazę, a systemowe zasoby zostaną przeszukane w danym kierunku. Można również podać kryterium Rank oraz TF.

2. Wyniki wyszukiwania pokazują wszystkie pasujące wyniki (dla stron, które nie zostały wykluczone przez właścicieli). Wynik obejmuje: dokładny adres podstrony, część treści, statystyki, ilość wyświetlanych linków oraz koszt.

3. Koszt ręcznego przypisania linków jest 2x droższy od tych przypisywanych automatycznie. Całość różnicy wędruje na konto wydawcy.

4. Ręcznie przypisane linki wchodzą w skład limitów projektów.

5. Na razie nie zostały nałożone żadne ograniczenia ilości/częstości wyszukiwania.

6. Dostęp do wyszukiwarki jest tylko dla osób, które na swoim koncie posiadają miniumum 10 tysięcy punktów gotowych do użycia/użytych (w praktyce suma punktów użytych na linki, gotowych do użycia i jeszcze do tego tych generowanych przez strony).

Wprowadzona została możliwość indywidualnego ubiegania się o dostęp do wyszukiwarki w przypadku posiadania mniejszej ilości punktów, wystarczy przesłać zgłoszenie na mail.

Z tego co widzę użytkownicy powoli zaczynają już swoją przygodę z wyszukiwarką. Na razie wyszukiwarka wygenerowała dla wydawców około 20 tysięcy punktów. Na razie niewiele, ale zainteresowanie widać.

5 minut temu, okazwłoka napisał:

Wyszukiwarka generuje już na przypisanych linkach 40 tysięcy punktów, nie jest to zawrotne tempo, ale idzie ładnie do przodu.

Zachęcam do korzystania :) 

Wczoraj testowałem i wygląda to obiecująco.

Nie znalazłem jedynie opcji wyboru linków tylko ze stron głównych - jaka jest na to koncepcja?

• Like 1

Czy jest jakaś opcja żeby przy wyszukiwaniu linków były oznaczane podstrony gdzie mamy już zamieszczonego linka manualnie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wróciłem do systemu. Czy źle szukam czy nie ma pozycje fraz nie są sprawdzane i nie ma opcji zatrzymania przyrostu po jej osiągnięciu?

Fajnie zapowiada się od strony reklamodawcy, przeglądałem na szybko wyszukiwarkę, jak działa. Wydaje się ok, po weekendzie będę miał więcej czasu to na pewno wykorzystam też trochę pubktów na linki z ręcznego wyboru :) 

Jeśli chodzi natomiast o rolę wydawcy, to proponowałbym aby zrobić jakiś ranking (np top50) najczęściej wyszukiwanych fraz w fukcji wyszukiwarki, by wiedzieć czego reklamodawcy potrzebują i móc tworzyć zaplecza pod zapotrzebowanie ręcznie wybieranych linków.

@okazwłoka, da się zrobić?

Dawid

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Funkcja została wprowadzona, można teraz śmiało sprawdzać jakie frazy są wyszukiwane i robić pod te frazy stronki :) 

Funkcja została wprowadzona, można teraz śmiało sprawdzać jakie frazy są wyszukiwane i robić pod te frazy stronki :) 

• Like 1

Ważna informacja, na razie zaznaczam głośno, ale prawdopodobnie ostatniego marca z systemu zostaną usunięte strony, które nie mają wersji responsywnej.  Także niestety strony bez responsywności muszą zostać zaktualizowane. Od 1 kwietnia Google oficjalnie nie będzie takich stron indeksować.

Nie wiem nawet jak sprawa wygląda w systemie, ale wygląda na to że jeśli takie strony są, to jest niewielka ilość.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seo tekst
      Sprzedam punkty STATLINK standard i LINKTAK. Atrakcyjna cena.

Paczka 100k punktów LinkTak w cenie 450 zł netto! Na zakup wystawiam fv 23%. Możliwe także mniejsze ilości!

Dane firmowe

Zapraszam do kontaktu:
      kontakt {} technernet.pl
    • By Seo tekst

Paczka 100k punktów LinkTak w cenie 450 zł netto! Na zakup wystawiam fv 23%. Możliwe także mniejsze ilości!

Dane firmowe

Zapraszam do kontaktu:
      kontakt {} technernet.pl
    • By Seo tekst

Dane firmowe

Zapraszam do kontaktu:
      kontakt {} technernet.pl
    • By Seo tekst

Dane firmowe

Zapraszam do kontaktu:
      kontakt {} technernet.pl
    • By Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      tel. 796301986
      gg: 7841442

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy