Jump to content

Kara za zbyt dużo linków wewnętrznych na stronie głównej?

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych). Załóżmy, że w sumie przybyło jednego dnia ponad 20 linków wewnętrznych - a sumarycznie z pozostałymi linkami jest ich około 50 na stronie głównej. Jak myślicie? 

W artykule na 

whitepress.pl

znalazłem taki fragment:

"Zbyt duża ilość linków wewnętrznych oraz przeładowanie słowami kluczowymi może spowodować nałożenie kary w ramach algorytmu Panda. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do ukarania z powodu „czystego spamu”"

• 2 weeks later...
Dnia 20.09.2017 o 08:45, mks22 napisał:

Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych).

Jeśli uważać, że działania algorytmu to kara, to owszem.  Można dostać taką karę od algo. Obniżenie pozycji lub wyrzucenie z indeksu strony,  podstrony. 

• 1 month later...
Dnia 4.10.2017 o 16:51, znowunic napisał:

A za wyszczególnienie wszystkich kategorii w panelu bocznym i na każdej podstronie?

Nie możesz zrobić do tego podstrony w stylu Mapa strony i tam umieścić?

Taką stronę możesz zgłosić jako mapę w GWT i dla algo powinno to być ok. 

Jak dla mnie to troszkę pokręciłeś. Poza tym z tego co się orientuje to Panda jest od contentu. Zastanawia mnie też po co linkować do każdego arta ze strony głównej, jeśli stawiasz bloga to istnieje takie coś jak menu więc linki są tworzone przy okazji tworzenia menu. 

• 2 months later...
  • 2 months later...

E tam... a jak funkcjonują np. fora dyskusyjne? One mają setki, a niekiedy nawet tysiące linków wew. i nic im się nie dzieje. To samo może dotyczyć się rozbudowanych i dużych portali. Za wew. linkowanie moim zdaniem nie można dostać po łapkach...

Edited by ar4

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lars
      Oferuję wykonanie linków w prywatnych witrynach w konstrukcji silosów tematycznych wraz z mocnym linkowaniem zewnętrznym.

Uwaga: W tej ofercie proponuję efektywne i bezpieczne rozwiązania pozycjonowania a nie wysokie metryki firm nie powiązanych z Google. Model linkowania polegający na optymalnym wykorzystaniu linkowania wewnętrznego jest przeze mnie przetestowany i przyniósł bardzo pozytywne efekty. 

Bardzo mocne linki z artykułów tematycznych, zoptymalizowanych pod kątem przepływu mocy i mocno podlinkowanych wewnętrznie i zewnętrznie 
      Silosy – grupa podstron powiązanych tematycznie, połączonych w strukturze linków. 

W skład oferty wchodzi:
      Artykuł z linkiem w prywatnej witrynie w domenie, 
      Zoptymalizowane podlinkowanie wewnętrzne ( w ramach silosu, tematyczne anchory), 
      Zoptymalizowane podlinkowanie zewnętrzne 

Link 
      Link dofollow 
      Na cały czas funkcjonowania witryn
      Link umieszczony w treści artykułu lub pod artykułem 
      Mogą  być różne rodzaje stron (serwisy z artykułami, strony marketingowe, inne)
      Zróżnicowane IP, w tym dedykowane 
      Zróżnicowne DNS-y 
      Artykuły tematycznie powiązane z linkowaną stroną, 
      1000-2000 zn. 

Tym co stanowi o skuteczności oferowanych linków jest zoptymalizowane linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne 

Linkowanie wewnętrzne 
      Linkowanie wewnętrzne odbywa się w ramach silosa, czyli podstrona z artykułem jest podlinkowana z i innych podstron o tej samej tematyce. 
      Silos zbudowany w konstrukcji tagu. Linkowanie wewnętrzne odbywa się od strony tagu oraz drugiego postu z tego samego tagu.  

Linkowanie zewnętrzne 
      Podlinkowane podstrony z artykułem, stroną tagu i drugim postem.  
      Linkowanie zewnętrzne z różnych źródeł, moga to być: 
      Profile, 
      Web 2.0 
      100 x artykuł 
      100 x strona tagu 
      100 x post 

Ceny netto: 
      10 linków - 200 zł 
      20 linków - 360 zł 
      30 linków - 480 zł 
      40 linków - 560 zł 
      50 linków - 600 zł 

Termin realizacji- 14 dni roboczych. 
      Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania

Uwagi: 
      Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
      Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 

Oferta freelancera 
      Faktury VAT z useme. 

Kontakt: 
      Priv lub poczta35@rocketmail.com 

Zapraszam 

• By coku
      Witam ponownie, przeglądałem już forum pod słowa z tytułu, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mianowicie robię backlinki ze stron z wysokim DR w ahrefs. Teraz znalazłem jak zrobić z telegramu DR93 i zrobiłem, ale patrze że na pasku MOZ pokazuje spam score ponad 40%. Teraz szukam odpowiedzi do jakiego maksymalnie wyniku spam score robić linki ? Czy olać to bo mają niektóre strony wysoki DR ? I tak samo czy robić linki z japońskich blogów z DR90  a spamu ma chyba 18 ? 
    • By znakzapytania
      Witajcie według wszelkich informacji takie działanie promocyjne  jest szkodliwe i  niby nic nie daje w rankingach.Każdy blog o pozycjonowani mówi ze takie blasty już poszły dawno w zapomnienie.   Jednak cały czas widać jak każdego dnia są palone setki miejscówek przez takich własnie toksycznych spamerów. Treść i wartość to ma żadną oczywiście jeśli kiedyś mieliśmy linki na takiej stronie no to ich rating natychmiast spada i stają się zamiast pomocą to naszym przekleństwem. Taki spamer potrafi zabić stronkę w ciągu kilku dni produkując i 20 000 postów. Po tym czasie następują już problemy z indeksowaniem i strona jest bezużyteczna. Pomimo ze próbują robić przeplatanki i inne techniki,które maja nakierować boty Googlerskie na ich śmieciowe strony.  Najwięcej w tej branży to jest mimo wszystko niebieskich tabletek. Mechanizm działa w ten sposób ze jest przejście na stronę i po kilku sekundach  następuje przekierowanie na sklep sieci partnerskiej. Domeny są dziesiątki jak nie setki + wzajemne zapętlanie. Idąc takim tropem przejrzałem chyba z 50 miejscówek i odkryłem ze wielu to jednak niestety Polacy. 

Moje pytanie jest następujące jak to niby ma działać. Szanse na trafienie na takie forum przez klienta są nikłe.  Jedyna opcja to ze robi jakieś chwilowe wybicie następuje ileś zakupów i banicja.
      Jednak każda domena to koszty programy to koszty. Każdy projekt trzeba przygotować lub zlecić więc koszty i jeszcze raz koszty.
      Nie pytam o to czy jest to etyczne bo kto w dzisiejszych czasach myśli o kimś innym niż jego czubek noska. 
    • By FLOWSEO
      Cześć, mam w konsoli info, że strona z powodu hacka ma założony filtr, ale nie na zweryfikowaną stronę, a subdomenę. Głównie się mówi o tym, że subdomena nie powinna zaszkodzić stronie, a jakie Wy macie doświadczenia? 
      Jakie czynności byście rekomendowali w takim przypadku i co sądzicie o powyższym zdaniu na temat wpływie subdomeny na domenę?

Pozdroo!
    • By Boltron
      Aż nie chce mi się wierzyć, że po wpisaniu u Was w wyszukiwarkę Gryn nie znalazło ani jednego posta.

Polecam zaznajomić się z lekturą:
      https://www.google.pl/search?ei=v8aBWt2JGYSLU4LEptAP&q=robert+gryn&oq=robert+gryn&gs_l=psy-ab.3..0l10.197363.198979.0.199267.11.10.0.1.1.0.307.1289.0j2j3j1.6.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.7.1315...35i39k1j0i131k1j0i67k1.0.Ci2ZhOFUngc

Podobno to ten Pan od reklam typu: "SZOK! Schudła w 2 tygodnie, dzięki tajemniczemu specyfikowi [ZOBACZ]"
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy