Skocz do zawartości

Nowy Bulk AddUrl Google - serwis indeksujący przez google.pl/addurl


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

ID (część jest poindeksowana, chodzi o odświeżenie kopii):

184778

184792

184810

184803

183827

184815

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Google nie odświeża tak często cache. Kiedyś było pięknie, robiło się addurl i nowy cache był w kilka chwil. Wygląda na to, że Google teraz ma własny harmonogram odświeżania cache nawet w przypadku prośby o ponowne zindeksowanie zweryfikowanej domeny w GSC. Brak odświeżonego cache nie jest jednoznaczne z brakiem zindeksowania nowej treści (jeśli masz możliwość najlepiej sprawdzić logi serwera czy googlebot zaglądnął na stronę).

Informacje z https://support.google.com/webmasters/answer/6065812?hl=pl&visit_id=637003423177674195-1055461831&rd=1 pokrywają się z moimi testami.

 

Lepiej działa indeksowanie nowych stron,  których gbot jeszcze nigdy nie widział.

 

Zweryfikuję dokładnie te ID które przesłałeś i przetestuję czy to coś ze skutecznością systemu czy google nie wszystko chce łykać.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, jeszcze niedawno Google mi łapał stronki dodane do systemu w kilka godzin. Może faktycznie coś się pozmieniało. Do logów niestety nie mam dostępu, także ta opcja odpada. W wolnej chwili jeszcze spróbuje porównać czasy indeksacji GSC vs addurl.i4.pl :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki testu są pozytywne:

Wrzuciłem nowe podstrony (domena zweryfikowana, podstrony ukryte bez linków wewnętrznych) do addurl.i4a.pl o godzinie 9.38.

Sprawdziłem o 10.00 i  wszystkie zostały zeskanowane przez googlebota bez najmniejszego problemu.

 

Następnie sprawdziłem adresy podstron przez GSC i tam wszędzie jest albo:

0042e23e2583986f24cfd8c39ec7645d.png

Albo:

9b24e91c944531515acc1df8b3b014c4.png

 

W SERPach jeszcze brak (10.10) - ale to akurat mnie nie dziwi, bo wchodzenie w serpy obecnie trwa dość długo.

 

Dziś lub jutro przeprowadzę jeszcze jeden test wybierając jakąś nową domenę bez historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (czyli następny dzień od wrzucenia do addurl) adresy są widoczne w wyszukiwarce w SERPach. 

 

Tak jak wyżej napisałem zrobię jeszcze jeden test dla upewnienia się, że wszystko jest ok. Ale póki co nie widzę żadnych problemów, zgłaszane urle reagują zgodnie z oczekiwaniami i dokładnie tak jakby były dodawane z weryfikacją w GSC.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2019 o 10:14, okazwłoka napisał:

W SERPach jeszcze brak (10.10) - ale to akurat mnie nie dziwi, bo wchodzenie w serpy obecnie trwa dość długo.

 

U mnie dzisiaj zaczynają się pojawiać. Wygląda ze trwało to u mnie dłużej niż zwykle.

 

Cytat

Podwajanie do odwołania (będzie post w tym temacie).

 

Proszę o podwojenie. Napisałem PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Usługa została przeniesiona na nowy, lepszy host z nowszym oprogramowaniem.

Dodany został też certyfikat, teraz addurl działa pod https. 

W związku z przenosinami mogły występować czasowe problemy z dostępem do usługi, ale nie trwały one zbyt długo.

 

Obecnie mamy taki cennik z dwoma promocyjnymi pakietami:

368fe03d27aa07887405cd1061c08be6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności